Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Stari Grad opština
  4. 4.5 i više soba

Prodaja stanova od agencije | Stari Grad opština, Beograd, Četvorosoban i veći stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

246 oglasa

Saznaj više o kraju Stari Grad opština
Bulevar despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar despota Stefana | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Bulevar despota Stefana

Skadarlija, Stari Grad opština, Beograd

296.000 €

3.844 €/m²

77m² | 4 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Prazno • 3D tura
Ažurirano 12.05.2026.
Skadarlija | 4zida.rs
Skadarlija | 4zida.rs
Skadarlija | 4zida.rs
Skadarlija | 4zida.rs
Skadarlija | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Skadarlija

Stari Grad opština, Beograd

600.000 €

5.405 €/m²

111m² | 4 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Zmaja od Noćaja | 4zida.rs
Zmaja od Noćaja | 4zida.rs
Zmaja od Noćaja | 4zida.rs
Zmaja od Noćaja | 4zida.rs
Zmaja od Noćaja | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Zmaja od Noćaja

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

595.000 €

4.722 €/m²

126m² | 5 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 12.05.2026.
Dositejeva | 4zida.rs
Dositejeva | 4zida.rs
Dositejeva | 4zida.rs
Dositejeva | 4zida.rs
Dositejeva | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Dositejeva

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

570.000 €

3.677 €/m²

155m² | 4 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 12.05.2026.
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
18
Logo agencije

Cara Dušana

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

849.000 €

4.879 €/m²

174m² | 4 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Svetogorska | 4zida.rs
Svetogorska | 4zida.rs
Svetogorska | 4zida.rs
Svetogorska | 4zida.rs
Svetogorska | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Svetogorska

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

440.000 €

3.411 €/m²

129m² | 5 soba | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Knez Mihailova | 4zida.rs
Knez Mihailova | 4zida.rs
Knez Mihailova | 4zida.rs
Knez Mihailova | 4zida.rs
Knez Mihailova | 4zida.rs
Premijum
20

Knez Mihailova

Stari Grad opština, Beograd

888.000 €

5.317 €/m²

167m² | 6.5 soba | 5/6 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Trg Republike | 4zida.rs
Trg Republike | 4zida.rs
Trg Republike | 4zida.rs
Trg Republike | 4zida.rs
Trg Republike | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
20
Logo agencije

Trg Republike

Stari Grad opština, Beograd

448.770 €

3.324 €/m²

135m² | 5 soba
Agencija • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1671 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
183 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
133 oglasa u ponudi
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Bulevar Despota Stefana

Skadarlija, Stari Grad opština, Beograd

296.000 €

4.290 €/m²

69m² | 4 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • 3D tura • Video
Ažurirano 11.05.2026.
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Bulevar Despota Stefana

Trg Republike, Stari Grad opština, Beograd

598.000 €

5.486 €/m²

109m² | 5 soba | 4/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Video
Ažurirano 11.05.2026.
Vlajkovićeva | 4zida.rs
Vlajkovićeva | 4zida.rs
Vlajkovićeva | 4zida.rs
Vlajkovićeva | 4zida.rs
Vlajkovićeva | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Vlajkovićeva

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

350.000 €

3.070 €/m²

114m² | 4 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura
Ažurirano 11.05.2026.
Braće Jugovića | 4zida.rs
Braće Jugovića | 4zida.rs
Braće Jugovića | 4zida.rs
Braće Jugovića | 4zida.rs
Braće Jugovića | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Braće Jugovića

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

480.000 €

5.000 €/m²

96m² | 4 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Visokog Stevana | 4zida.rs
Visokog Stevana | 4zida.rs
Visokog Stevana | 4zida.rs
Visokog Stevana | 4zida.rs
Visokog Stevana | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Visokog Stevana

Kalemegdan, Stari Grad opština, Beograd

350.000 €

3.723 €/m²

94m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 11.05.2026.
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Kneza Miloša

Andrićev Venac, Stari Grad opština, Beograd

750.000 €

4.688 €/m²

160m² | 4.5 sobe | 7/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Video
Ažurirano 11.05.2026.
Dositejeva | 4zida.rs
Dositejeva | 4zida.rs
Dositejeva | 4zida.rs
Dositejeva | 4zida.rs
Dositejeva | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Dositejeva

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

378.000 €

2.700 €/m²

140m² | 4 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 10.05.2026.
Maršala Birjuzova | 4zida.rs
Maršala Birjuzova | 4zida.rs
Maršala Birjuzova | 4zida.rs
Maršala Birjuzova | 4zida.rs
Maršala Birjuzova | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Maršala Birjuzova

Obilićev Venac, Stari Grad opština, Beograd

549.000 €

4.007 €/m²

137m² | 5.5 soba | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • 3D tura • Video
Ažurirano 09.05.2026.
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
Top
16
Logo agencije

Palmotićeva

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

465.000 €

4.227 €/m²

110m² | 5 soba | 3/3 sprata
Agencija • Delimično uknjižen • Prazno • 3D tura
Ažurirano 08.05.2026.
Nušićeva | 4zida.rs
Nušićeva | 4zida.rs
Nušićeva | 4zida.rs
Nušićeva | 4zida.rs
Nušićeva | 4zida.rs
Top
9
Logo agencije

Nušićeva

Terazije, Stari Grad opština, Beograd

423.200 €

4.600 €/m²

92m² | 4 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
Milutina Bojića | 4zida.rs
Milutina Bojića | 4zida.rs
Milutina Bojića | 4zida.rs
Milutina Bojića | 4zida.rs
Milutina Bojića | 4zida.rs
Top
17
Logo agencije

Milutina Bojića

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

265.000 €

3.630 €/m²

73m² | 4 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan
Ažurirano 05.05.2026.
Takovska | 4zida.rs
Takovska | 4zida.rs
Takovska | 4zida.rs
Takovska | 4zida.rs
Takovska | 4zida.rs
Top
13
Logo agencije

Takovska

Atelje 212, Stari Grad opština, Beograd

343.000 €

3.536 €/m²

97m² | 4 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 05.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

Nekretnine Stari Grad opština — stanovi, cene i ponuda | ...

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Stari Grad opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Stari Grad opština
Agencija
4.5 i više soba

prodaja stanova Stari Grad opština - Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Stari Grad opština - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Stari Grad opština

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Stari Grad opština - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Stari Grad opština. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 4593 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Stari Grad opština - Beograd

  • Andrićev Venac, Stari Grad opština
  • Savamala, Stari Grad opština
  • Dorćol, Stari Grad opština
  • Kalemegdan, Stari Grad opština
  • Kopitareva Gradina, Stari Grad opština

Po tipu nekretnine — Stari Grad opština - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?