Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Stari Grad opština

Prodaja stanova od agencije | Stari Grad opština, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

805 oglasa

Saznaj više o kraju Stari Grad opština
Cika Ljubina | 4zida.rs
Cika Ljubina | 4zida.rs
Cika Ljubina | 4zida.rs
Cika Ljubina | 4zida.rs
Cika Ljubina | 4zida.rs
20

Cika Ljubina

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

399.000 €

5.466 €/m²

73m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 24.04.2026.
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
17

Cara Dušana

Stari Grad opština, Beograd

289.000 €

4.250 €/m²

68m² | 2 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum • Parking
Ažurirano 24.04.2026.
▾Reklama▾
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
20

Cara Dušana

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

295.000 €

2.658 €/m²

111m² | 4 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan
Ažurirano 24.04.2026.
Gračanička | 4zida.rs
Gračanička | 4zida.rs
Gračanička | 4zida.rs
Gračanička | 4zida.rs
Gračanička | 4zida.rs
20
Logo agencije

Gračanička

Topličin Venac, Stari Grad opština, Beograd

630.000 €

4.846 €/m²

130m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža i parking • 3D tura
Ažurirano 24.04.2026.
Trg Republike | 4zida.rs
Trg Republike | 4zida.rs
Trg Republike | 4zida.rs
Trg Republike | 4zida.rs
Trg Republike | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
18

Trg Republike

Stari Grad opština, Beograd

480.000 €

4.286 €/m²

112m² | 4 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 24.04.2026.
DOBRACINA | 4zida.rs
DOBRACINA | 4zida.rs
DOBRACINA | 4zida.rs
DOBRACINA | 4zida.rs
DOBRACINA | 4zida.rs
14

DOBRACINA

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

420.000 €

5.000 €/m²

84m² | 3 sobe | 1. sprat
Agencija • Parking
Ažurirano 24.04.2026.
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
12
Logo agencije

Bulevar Despota Stefana

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

258.000 €

4.526 €/m²

57m² | 3 sobe
Agencija
Ažurirano 24.04.2026.
Gračanička | 4zida.rs
Gračanička | 4zida.rs
Gračanička | 4zida.rs
Gračanička | 4zida.rs
Gračanička | 4zida.rs
10

Gračanička

Topličin Venac, Stari Grad opština, Beograd

289.000 €

5.453 €/m²

53m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Video
Ažurirano 24.04.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1675 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
180 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
0 oglasa u ponudi
Venizelosova | 4zida.rs
Venizelosova | 4zida.rs
Venizelosova | 4zida.rs
Venizelosova | 4zida.rs
Venizelosova | 4zida.rs
16
Logo agencije

Venizelosova

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

240.000 €

5.854 €/m²

41m² | 1 soba | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 24.04.2026.
Čika-Ljubina | 4zida.rs
Čika-Ljubina | 4zida.rs
Čika-Ljubina | 4zida.rs
Čika-Ljubina | 4zida.rs
Čika-Ljubina | 4zida.rs
12
Logo agencije

Čika-Ljubina

Knez Mihailova, Stari Grad opština, Beograd

406.000 €

5.884 €/m²

69m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Tavan
Ažurirano 24.04.2026.
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
30
Logo agencije

Kneza Miloša

Andrićev Venac, Stari Grad opština, Beograd

435.000 €

3.850 €/m²

113m² | 4.5 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura
Ažurirano 24.04.2026.
Majke Jevrosime | 4zida.rs
Majke Jevrosime | 4zida.rs
Majke Jevrosime | 4zida.rs
Majke Jevrosime | 4zida.rs
Majke Jevrosime | 4zida.rs
10
Logo agencije

Majke Jevrosime

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

440.000 €

6.377 €/m²

69m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 24.04.2026.
▾Reklama▾
SKENDER BEGOVA | 4zida.rs
SKENDER BEGOVA | 4zida.rs
SKENDER BEGOVA | 4zida.rs
SKENDER BEGOVA | 4zida.rs
SKENDER BEGOVA | 4zida.rs
18

SKENDER BEGOVA

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

900.000 €

6.081 €/m²

148m² | 4 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 24.04.2026.
Cara Dušana-Stari grad | 4zida.rs
Cara Dušana-Stari grad | 4zida.rs
Cara Dušana-Stari grad | 4zida.rs
Cara Dušana-Stari grad | 4zida.rs
Cara Dušana-Stari grad | 4zida.rs
12

Cara Dušana-Stari grad

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

145.000 €

3.372 €/m²

43m² | 2 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 24.04.2026.
Vlajkovićeva | 4zida.rs
Vlajkovićeva | 4zida.rs
Vlajkovićeva | 4zida.rs
Vlajkovićeva | 4zida.rs
Vlajkovićeva | 4zida.rs
19
Logo agencije

Vlajkovićeva

Skupština, Stari Grad opština, Beograd

795.000 €

6.913 €/m²

115m² | 4 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 24.04.2026.
Milutina Bojića | 4zida.rs
Milutina Bojića | 4zida.rs
Milutina Bojića | 4zida.rs
Milutina Bojića | 4zida.rs
Milutina Bojića | 4zida.rs
28
Logo agencije

Milutina Bojića

Atelje 212, Stari Grad opština, Beograd

315.000 €

4.038 €/m²

78m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura
Ažurirano 24.04.2026.
Beograd centar | 4zida.rs
1
Logo agencije

Beograd centar

Stari Grad opština, Beograd

349.000 €

3.324 €/m²

105m² | 4 sobe | 4/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 23.04.2026.
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
16

Dorćol

Stari Grad opština, Beograd

400.000 €

8.000 €/m²

50m² | 2 sobe | 8/10 spratova
Agencija • Namešteno
Ažurirano 23.04.2026.
Cara Uroša | 4zida.rs
Cara Uroša | 4zida.rs
Cara Uroša | 4zida.rs
Cara Uroša | 4zida.rs
Cara Uroša | 4zida.rs
19
Logo agencije

Cara Uroša

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

999.000 €

4.163 €/m²

240m² | 5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 23.04.2026.
Hilandarska | 4zida.rs
Hilandarska | 4zida.rs
Hilandarska | 4zida.rs
Hilandarska | 4zida.rs
Hilandarska | 4zida.rs
13

Hilandarska

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

135.000 €

3.750 €/m²

36m² | 1.5 soba | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 23.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
27282930

Nekretnine Stari Grad opština — stanovi, cene i ponuda | ...

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Stari Grad opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Stari Grad opština
Agencija

prodaja stanova Stari Grad opština - Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Stari Grad opština - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Stari Grad opština

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Stari Grad opština - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Stari Grad opština. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 4593 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Stari Grad opština - Beograd

  • Andrićev Venac, Stari Grad opština
  • Savamala, Stari Grad opština
  • Dorćol, Stari Grad opština
  • Kalemegdan, Stari Grad opština
  • Kopitareva Gradina, Stari Grad opština

Po tipu nekretnine — Stari Grad opština - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?