Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Stari Grad opština

Prodaja stanova od agencije | Stari Grad opština, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

799 oglasa

Saznaj više o kraju Stari Grad opština
Skadarlija | 4zida.rs
Skadarlija | 4zida.rs
Skadarlija | 4zida.rs
Skadarlija | 4zida.rs
Skadarlija | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
12
Logo agencije

Skadarlija

Stari Grad opština, Beograd

280.000 €

3.415 €/m²

82m² | 2.5 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Visokog Stevana | 4zida.rs
Visokog Stevana | 4zida.rs
Visokog Stevana | 4zida.rs
Visokog Stevana | 4zida.rs
Visokog Stevana | 4zida.rs
Premijum
5
Logo agencije

Visokog Stevana

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

90.000 €

5.625 €/m²

16m² | 0.5 soba | 3/12 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
5
Logo agencije

Kosovska

Skupština, Stari Grad opština, Beograd

140.000 €

4.667 €/m²

30m² | 1 soba | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Višnjićeva | 4zida.rs
Višnjićeva | 4zida.rs
Višnjićeva | 4zida.rs
Višnjićeva | 4zida.rs
Višnjićeva | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Višnjićeva

Studentski Trg, Stari Grad opština, Beograd

270.000 €

4.154 €/m²

65m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
42
Logo agencije

Dorćol

Stari Grad opština, Beograd

550.000 €

4.741 €/m²

116m² | 3.5 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Skadarlija | 4zida.rs
Skadarlija | 4zida.rs
Skadarlija | 4zida.rs
Skadarlija | 4zida.rs
Skadarlija | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Skadarlija

Stari Grad opština, Beograd

600.000 €

5.405 €/m²

111m² | 4 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Gundulićev Venac | 4zida.rs
Gundulićev Venac | 4zida.rs
Gundulićev Venac | 4zida.rs
Gundulićev Venac | 4zida.rs
Gundulićev Venac | 4zida.rs
Premijum
33
Logo agencije

Gundulićev Venac

Stari Grad opština, Beograd

450.000 €

4.500 €/m²

100m² | 3 sobe | 4/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Bulevar Despota Stefana

Skadarlija, Stari Grad opština, Beograd

280.000 €

3.636 €/m²

77m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 12.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1671 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
183 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
133 oglasa u ponudi
Zmaja od Noćaja | 4zida.rs
Zmaja od Noćaja | 4zida.rs
Zmaja od Noćaja | 4zida.rs
Zmaja od Noćaja | 4zida.rs
Zmaja od Noćaja | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Zmaja od Noćaja

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

595.000 €

4.722 €/m²

126m² | 5 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 12.05.2026.
Bulevar despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar despota Stefana | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Bulevar despota Stefana

Skadarlija, Stari Grad opština, Beograd

296.000 €

3.844 €/m²

77m² | 4 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Prazno • 3D tura
Ažurirano 12.05.2026.
Kralja Petra | 4zida.rs
Kralja Petra | 4zida.rs
Kralja Petra | 4zida.rs
Kralja Petra | 4zida.rs
Kralja Petra | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Kralja Petra

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

360.000 €

4.235 €/m²

85m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Dositejeva | 4zida.rs
Dositejeva | 4zida.rs
Dositejeva | 4zida.rs
Dositejeva | 4zida.rs
Dositejeva | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Dositejeva

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

570.000 €

3.677 €/m²

155m² | 4 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
18
Logo agencije

Cara Dušana

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

849.000 €

4.879 €/m²

174m² | 4 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Milutina Bojića | 4zida.rs
Milutina Bojića | 4zida.rs
Milutina Bojića | 4zida.rs
Milutina Bojića | 4zida.rs
Milutina Bojića | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Milutina Bojića

Skupština, Stari Grad opština, Beograd

315.000 €

4.565 €/m²

69m² | 3 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 11.05.2026.
Skadarska | 4zida.rs
Skadarska | 4zida.rs
Skadarska | 4zida.rs
Skadarska | 4zida.rs
Skadarska | 4zida.rs
Premijum
9

Skadarska

Skadarlija, Stari Grad opština, Beograd

267.000 €

4.525 €/m²

59m² | 2 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Gundulićev Venac | 4zida.rs
Gundulićev Venac | 4zida.rs
Gundulićev Venac | 4zida.rs
Gundulićev Venac | 4zida.rs
Gundulićev Venac | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Gundulićev Venac

Bajlonijeva Pijaca, Stari Grad opština, Beograd

380.000 €

4.419 €/m²

86m² | 3 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Svetogorska | 4zida.rs
Svetogorska | 4zida.rs
Svetogorska | 4zida.rs
Svetogorska | 4zida.rs
Svetogorska | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Svetogorska

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

440.000 €

3.411 €/m²

129m² | 5 soba | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Prizrenska | 4zida.rs
Prizrenska | 4zida.rs
Prizrenska | 4zida.rs
Prizrenska | 4zida.rs
Prizrenska | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Prizrenska

Terazije, Stari Grad opština, Beograd

460.000 €

6.479 €/m²

71m² | 3 sobe | 4. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Cara Dušana

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

190.000 €

5.758 €/m²

33m² | 1.5 soba | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Jelene Ćetković | 4zida.rs
Jelene Ćetković | 4zida.rs
Jelene Ćetković | 4zida.rs
Jelene Ćetković | 4zida.rs
Jelene Ćetković | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Jelene Ćetković

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

285.000 €

4.914 €/m²

58m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

Nekretnine Stari Grad opština — stanovi, cene i ponuda | ...

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Stari Grad opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Stari Grad opština - Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Stari Grad opština - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Stari Grad opština

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Stari Grad opština - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Stari Grad opština. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 4593 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Stari Grad opština - Beograd

  • Andrićev Venac, Stari Grad opština
  • Savamala, Stari Grad opština
  • Dorćol, Stari Grad opština
  • Kalemegdan, Stari Grad opština
  • Kopitareva Gradina, Stari Grad opština

Po tipu nekretnine — Stari Grad opština - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera