Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Stari Grad opština

Prodaja stanova od agencije | Stari Grad opština, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

805 oglasa

Saznaj više o kraju Stari Grad opština
Beograd centar | 4zida.rs
Beograd centar | 4zida.rs
Beograd centar | 4zida.rs
Beograd centar | 4zida.rs
Beograd centar | 4zida.rs
19
Logo agencije

Beograd centar

Stari Grad opština, Beograd

330.000 €

6.875 €/m²

48m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 02.05.2026.
Venizelosova | 4zida.rs
Venizelosova | 4zida.rs
Venizelosova | 4zida.rs
Venizelosova | 4zida.rs
Venizelosova | 4zida.rs
20
Logo agencije

Venizelosova

Gundulićev Venac, Stari Grad opština, Beograd

195.000 €

3.545 €/m²

55m² | 3.5 sobe | prizemlje/1 sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 02.05.2026.
▾Reklama▾
Trg Nikole Pašića | 4zida.rs
Trg Nikole Pašića | 4zida.rs
Trg Nikole Pašića | 4zida.rs
Trg Nikole Pašića | 4zida.rs
Trg Nikole Pašića | 4zida.rs
23
Logo agencije

Trg Nikole Pašića

Terazije, Stari Grad opština, Beograd

300.000 €

6.977 €/m²

43m² | 1.5 soba | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 02.05.2026.
Zmaj Jovina | 4zida.rs
Zmaj Jovina | 4zida.rs
Zmaj Jovina | 4zida.rs
Zmaj Jovina | 4zida.rs
Zmaj Jovina | 4zida.rs
23
Logo agencije

Zmaj Jovina

Knez Mihailova, Stari Grad opština, Beograd

389.000 €

6.274 €/m²

62m² | 2 sobe | 9/9 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura
Ažurirano 02.05.2026.
Cara Uroša | 4zida.rs
Cara Uroša | 4zida.rs
Cara Uroša | 4zida.rs
Cara Uroša | 4zida.rs
Cara Uroša | 4zida.rs
13

Cara Uroša

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

415.000 €

3.609 €/m²

115m² | 3 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Video
Ažurirano 01.05.2026.
Blizina Kalemegdana | 4zida.rs
Blizina Kalemegdana | 4zida.rs
Blizina Kalemegdana | 4zida.rs
Blizina Kalemegdana | 4zida.rs
Blizina Kalemegdana | 4zida.rs
10

Blizina Kalemegdana

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

260.000 €

2.955 €/m²

88m² | 4 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Video
Ažurirano 01.05.2026.
Terazije | 4zida.rs
Terazije | 4zida.rs
Terazije | 4zida.rs
Terazije | 4zida.rs
Terazije | 4zida.rs
6

Terazije

Stari Grad opština, Beograd

430.000 €

3.707 €/m²

116m² | 3.5 sobe | 4/6 spratova
Agencija
Ažurirano 01.05.2026.
Svetogorska | 4zida.rs
Svetogorska | 4zida.rs
Svetogorska | 4zida.rs
Svetogorska | 4zida.rs
Svetogorska | 4zida.rs
18

Svetogorska

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

313.000 €

4.471 €/m²

70m² | 3 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 01.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1675 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
180 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
0 oglasa u ponudi
Dositejeva | 4zida.rs
Dositejeva | 4zida.rs
Dositejeva | 4zida.rs
Dositejeva | 4zida.rs
Dositejeva | 4zida.rs
8
Logo agencije

Dositejeva

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

300.000 €

6.000 €/m²

50m² | 2 sobe | prizemlje/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 01.05.2026.
Pančićeva | 4zida.rs
Pančićeva | 4zida.rs
Pančićeva | 4zida.rs
Pančićeva | 4zida.rs
Pančićeva | 4zida.rs
6
Logo agencije

Pančićeva

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

280.000 €

4.516 €/m²

62m² | 2 sobe | 5/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 01.05.2026.
Skadarlija | 4zida.rs
Skadarlija | 4zida.rs
Skadarlija | 4zida.rs
Skadarlija | 4zida.rs
Skadarlija | 4zida.rs
15
Logo agencije

Skadarlija

Stari Grad opština, Beograd

85.000 €

2.833 €/m²

30m² | 1.5 soba | prizemlje/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 01.05.2026.
Poenkareova | 4zida.rs
Poenkareova | 4zida.rs
Poenkareova | 4zida.rs
Poenkareova | 4zida.rs
Poenkareova | 4zida.rs
7

Poenkareova

Bajlonijeva Pijaca, Stari Grad opština, Beograd

115.000 €

5.000 €/m²

23m² | 1 soba | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 01.05.2026.
▾Reklama▾
Čika Ljubina | 4zida.rs
Čika Ljubina | 4zida.rs
Čika Ljubina | 4zida.rs
Čika Ljubina | 4zida.rs
Čika Ljubina | 4zida.rs
14
Logo agencije

Čika Ljubina

Knez Mihailova, Stari Grad opština, Beograd

406.000 €

5.884 €/m²

69m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • 3D tura • Video
Ažurirano 01.05.2026.
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
14
Logo agencije

Bulevar Despota Stefana

Politika, Stari Grad opština, Beograd

258.000 €

4.526 €/m²

57m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 01.05.2026.
Kneginje Ljubice | 4zida.rs
Kneginje Ljubice | 4zida.rs
Kneginje Ljubice | 4zida.rs
Kneginje Ljubice | 4zida.rs
Kneginje Ljubice | 4zida.rs
11

Kneginje Ljubice

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

270.000 €

6.000 €/m²

45m² | 2 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 01.05.2026.
Bulevar Despota Stefana bb | 4zida.rs
Bulevar Despota Stefana bb | 4zida.rs
Bulevar Despota Stefana bb | 4zida.rs
Bulevar Despota Stefana bb | 4zida.rs
Bulevar Despota Stefana bb | 4zida.rs
27
Logo agencije

Bulevar Despota Stefana bb

Trg Republike, Stari Grad opština, Beograd

598.000 €

5.486 €/m²

109m² | 5 soba | 4/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 01.05.2026.
Kneza Mihaila | 4zida.rs
Kneza Mihaila | 4zida.rs
Kneza Mihaila | 4zida.rs
Kneza Mihaila | 4zida.rs
Kneza Mihaila | 4zida.rs
23
Logo agencije

Kneza Mihaila

Obilićev Venac, Stari Grad opština, Beograd

460.000 €

7.667 €/m²

60m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 01.05.2026.
Brankova | 4zida.rs
Brankova | 4zida.rs
Brankova | 4zida.rs
Brankova | 4zida.rs
Brankova | 4zida.rs
18
Logo agencije

Brankova

Kosančićev Venac, Stari Grad opština, Beograd

174.000 €

3.702 €/m²

47m² | 1.5 soba | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 01.05.2026.
Kralja Petra | 4zida.rs
Kralja Petra | 4zida.rs
Kralja Petra | 4zida.rs
Kralja Petra | 4zida.rs
Kralja Petra | 4zida.rs
20

Kralja Petra

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

170.000 €

5.313 €/m²

32m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 01.05.2026.
Kralja Petra | 4zida.rs
Kralja Petra | 4zida.rs
Kralja Petra | 4zida.rs
Kralja Petra | 4zida.rs
Kralja Petra | 4zida.rs
8
Logo agencije

Kralja Petra

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

159.000 €

6.360 €/m²

25m² | 0.5 soba | suteren/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 05.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
18192021

Nekretnine Stari Grad opština — stanovi, cene i ponuda | ...

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Stari Grad opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Stari Grad opština - Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Stari Grad opština - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Stari Grad opština

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Stari Grad opština - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Stari Grad opština. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 4593 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Stari Grad opština - Beograd

  • Andrićev Venac, Stari Grad opština
  • Savamala, Stari Grad opština
  • Dorćol, Stari Grad opština
  • Kalemegdan, Stari Grad opština
  • Kopitareva Gradina, Stari Grad opština

Po tipu nekretnine — Stari Grad opština - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?