Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Šestoiposoban stan na prodaju, Gavrila Principa, 480.000€, 138m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Savski Venac
  5. Savski Trg
  6. Četvoroiposoban i više

Beograd, Savski Venac, Savski Trg
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-2694Oglas ažuriran: 14.05.2026.
Šestoiposoban stan | 4zida
Šestoiposoban stan | 4zida
Šestoiposoban stan | 4zida
Šestoiposoban stan | 4zida
Šestoiposoban stan | 4zida
Šestoiposoban stan | 4zida
Šestoiposoban stan | 4zida
Šestoiposoban stan | 4zida
Šestoiposoban stan | 4zida
Šestoiposoban stan | 4zida
Šestoiposoban stan | 4zida
Šestoiposoban stan | 4zida
Šestoiposoban stan | 4zida
Šestoiposoban stan | 4zida
Šestoiposoban stan | 4zida
Šestoiposoban stan | 4zida
Šestoiposoban stan | 4zida
Šestoiposoban stan | 4zida
Šestoiposoban stan | 4zida
Šestoiposoban stan | 4zida
Šestoiposoban stan | 4zida
Šestoiposoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 1.946 €

480.000 €

3.478 € / m2

138 m²
6,5 sobe
1/3 sprata
O stanu
  • Etažno grejanje
  • Uobičajeno stanje
  • Prostorije: kupatila (3+), terasa
  • Opremljenost: internet, interfon, klima
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1418
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
Parking/Garaža
  • 1 parking mesto
Telekomunikacije
  • Kablovska
  • 1 telefonska linija

Opis oglasa

Nekretnina se nalazi na izuzetnoj lokaciji, u ulici Gavrila Principa, u dvorisno orijentisanoj zgradi.

Stan zauzima kompletnu površinu prvog sprata manje stambene zgrade sa ukupno tri sprata. Po strukturi je petoiposoban i veoma funkcionalnog rasporeda. Sastoji se od pet zasebnih prostorija/soba, kuhinje, dva odvojena kupatila, kao i prostrane terase na kojoj se nalazi potpuno izdvojena stambena jedinica sa sopstvenim kupatilom.

Nekretnina pruža široke mogućnosti adaptacije — idealna je kako za organizovanje više zasebnih stambenih jedinica, tako i za prenamenu u poslovni prostor, ordinaciju, kancelarije ili apartmanski smeštaj. Prostor je do sada uspešno funkcionisao kao ugostiteljski objekat/hostel.

Grejanje je moguće organizovati na pelet ili električnu energiju, uz mogućnost ugradnje toplotnih pumpi, što budućem vlasniku ostavlja dodatnu fleksibilnost i energetsku efikasnost.

Uz stan dolazi i pomoćni objekat u dvorištu zgrade, kao i mogućnost direktnog prilaza automobilom do samog ulaza.

Odlična investiciona prilika, kako za život tako i za poslovnu namenu.

Uknjizen na 138m2.

Agencijska provizija iznosi 2% od kupoprodajne cene.

Prikaži broj telefona

Prikaz stana na mapi

Parkovi u blizini

  • Park Gavrila Principa
    4 min
  • Park Hajduk Veljkov venac
    5 min
  • Park Luke Ćelovića
    5 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Zgrada Železničke stanice
    4 min
  • Spomenik Stefanu Nemanji
    3 min
  • Spomenik knezu Milošu i takovskim ustanicima
    5 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Isidora Sekulić)
    4 min
  • Srednja škola (Matematička gimnazija)
    6 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Princeza Olivera)
    2 min
  • Fakultet (Univerzitet u Beogradu Učiteljski fakultet)
    4 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Ordinacija za maksilofacijalnu hirurgiju Beograd Centar)
    5 min
  • Klinika (Poliklinika Gracia Medika)
    7 min
  • Teretana (Edukativno rekreativni centar Movimiento)
    2 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Shop&Go)
    2 min
  • Restoran (Restoran Zavičaj Balkanska)
    manje od 1 min
  • Kafana (Corner Pub)
    2 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Taxi stanica)
    3 min
  • Autobuska stanica (Nemanjina)
    2 min
  • Tramvajska stanica (Savski Trg)
    4 min
  • Trolejbuska stanica (Admirala Geprata)
    5 min
Ostale ustanove
  • Banka (Eurobank Direktna)
    3 min
  • Pošta (Pošta Beograd 19)
    6 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - BRICK PROBrick Pro
Brick Pro avatar
4 godine na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
1.685,13 mesečno (ukupno 20.221,56)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - BRICK PROBrick Pro
Brick Pro avatar
4 godine na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Šestoiposoban stan za prodaju, uknjižen, Savski Trg, 138 m2, na 1. spratu. Stanje - Uobičajeno, Etažno, ima terasu, ima kupatilo. Ima parking mesto.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Savski Venac

3.478 € / m2
Beograd, Savski Venac, Savski Trg | 4zida.rs | 4zida.rs
3.509 € / m2
4.737 € / m2
5.966 € / m2

Oglasi ove agencije

Kalemegdan, Stari Grad opština, Beograd | 4zida.rs
599.000 €
2.710 €/m²

Cara Dušana

Kalemegdan, Stari Grad opština, Beograd

poslovni prostor • 221 m² • uknjiženo

Agencija

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
319.000 €
2.231 €/m²

Matice Srpske

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

kuća • 143 m² • uknjiženo

Agencija

Cvetanova Ćuprija, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
345.000 €
2.738 €/m²

Stari Vinogradi

Cvetanova Ćuprija, Zvezdara opština, Beograd

2-etažna kuća • 126 m² • uknjiženo

Agencija

Kalenić, Vračar, Beograd | 4zida.rs
650.000 €
5.000 €/m²

Loznička

Kalenić, Vračar, Beograd

četvoroiposoban stan • 130 m²

Agencija

Borča, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
398.000 €
2.117 €/m²

Put za Crvenku

Borča, Palilula opština, Beograd

kuća • 188 m²

Agencija

Avala, Sopot opština, Beograd | 4zida.rs
570.000 €
2.375 €/m²

Avala

Avala, Sopot opština, Beograd

kuća • 240 m²

Agencija

Istočni Vračar, Vračar, Beograd | 4zida.rs
530.000 €
2.442 €/m²

Istočni Vračar

Istočni Vračar, Vračar, Beograd

lokal • 217 m² • uknjiženo

Agencija

Kalenić, Vračar, Beograd | 4zida.rs
399.000 €
3.990 €/m²

Mileševska

Kalenić, Vračar, Beograd

troiposoban stan • 100 m² • uknjiženo

Agencija

Đeram, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
425.000 €
3.632 €/m²

Gajeva

Đeram, Zvezdara opština, Beograd

četvorosoban stan • 117 m² • uknjiženo

Agencija

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
429.000 €
3.900 €/m²

Luke Vukalovića

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

troiposoban stan • 110 m² • uknjiženo

Agencija

Crveni Krst Vračar, Vračar, Beograd | 4zida.rs
505.000 €
3.279 €/m²

Metohijska

Crveni Krst Vračar, Vračar, Beograd

četvorosoban stan • 154 m²

Agencija

Autokomanda, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
340.000 €
3.366 €/m²

Mitropolita Stratimirovića

Autokomanda, Voždovac opština, Beograd

četvorosoban stan • 101 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
399.000 €
2.320 €/m²

Vojvode Stepe

Centar, Voždovac opština, Beograd

četvorosoban stan • 172 m² • uknjiženo

Agencija

Jezero, Gradske lokacije, Vrnjačka Banja | 4zida.rs
300.000 €

Jezero

Jezero, Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

građevinsko zemljište • 10.73 a • uknjiženo

Agencija

Voždovačka crkva, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
390.000 €
1.884 €/m²

Voždovačka crkva

Voždovačka crkva, Voždovac opština, Beograd

petosoban stan • 207 m² • uknjiženo

Agencija

Bežanijska kosa 1, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
434.300 €
4.300 €/m²

Partizanske avijacije

Bežanijska kosa 1, Novi Beograd, Beograd

četvorosoban stan • 101 m² • uknjiženo

Agencija

Kalenić, Vračar, Beograd | 4zida.rs
310.000 €
4.306 €/m²

Kalenić

Kalenić, Vračar, Beograd

dvosoban stan • 72 m² • uknjiženo

Agencija

Kalenić, Vračar, Beograd | 4zida.rs
320.000 €
3.902 €/m²

Kalenić

Kalenić, Vračar, Beograd

trosoban stan • 82 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
423.000 €
2.897 €/m²

Vojvode Stepe

Centar, Voždovac opština, Beograd

trosoban stan • 146 m² • uknjiženo

Agencija

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
380.000 €
1.490 €/m²

Izvorska

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

3-etažna kuća • 255 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda