Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Trosoban stan na prodaju, Vojvode Stepe, 423.000€, 146m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Voždovac opština
  5. Centar
  6. Trosoban stan

Trosoban stan na prodaju, Vojvode Stepe, 423.000€, 146m²

Beograd, Voždovac opština, Centar
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-2688Oglas ažuriran: 14.05.2026.
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 1.715 €

423.000 €

2.897 € / m2

Prosek cene m2 u ovom kraju iznosi 3.269 €
146 m²
3 sobe
6/21 sprat
O stanu
  • Centralno grejanje
  • Prostorije: kupatilo, terasa
  • Opremljenost: Polunamešteno - internet, interfon, klima
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1418
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
Parking/Garaža
  • 1 garažno mesto
O zgradi
  • 1 lift
  • Zgrada poseduje: podrum, lođa
Telekomunikacije
  • Kablovska
  • 1 telefonska linija

Opis oglasa

Prodaje se izuzetno svetao i funkcionalan trosoban stan na odličnoj lokaciji u Ulici Vojvode Stepe, u neposrednoj blizini Voždovačke crkve. Stan se nalazi u kvalitetnoj višespratnici sa dva lifta, na šestom spratu, gde se nalaze svega dva stana, što pruža dodatni mir i privatnost. U samoj zgradi nalaze se apoteka, pošta, prodavnice, i na oko 100m je Maxi.

Po strukturi je trosoban i odlikuje se fenomenalnim rasporedom prostorija.

Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa izlazom na manju terasu orijentisanu ka ulici Jove Ilića, prve spavaće sobe sa zastakljenom lođom orijentisanom ka Vojvode Stepe, kao i druge spavaće sobe koja takođe ima orijentaciju ka Vojvode Stepe i izlaz na veliku terasu.

Stan poseduje kupatilo, kao i kuhinju iz koje se takođe izlazi na veliku terasu.

Posebnu vrednost ovoj nekretnini daje impresivna terasa površine 47m² sa otvorenim pogledom ka Hramu Svetog Save. Terasa je natkrivena, na nju je sprovedeno centralno grejanje, a postoji mogućnost dodatnog zatvaranja dela terase prema želji budućeg vlasnika.

Grejna, odnosno korisna površina stana iznosi 99m².

Stan je trostrano orijentisan, izuzetno svetao tokom celog dana i uređen sa mnogo stila.

Uz stan postoji mogućnost kupovine garažnog mesta na nivou -1, površine 12m².

Takođe poseduje ostavu pored stana površine oko 8m², kao i pripadajući podrum.

Nekretnina idealna za kupce koji traže nešto drugačije, kvalitetnije i dugoročno vredno — spoj komfora, privatnosti, odlične lokacije i nesvakidašnjeg prostora koji se retko može pronaći na tržištu

Prikaži broj telefona

Prikaz stana na mapi

Parkovi u blizini

  • Bajronov park
    4 min
  • Park Jove Ilića
    11 min
  • Banjička šuma
    19 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Osnovna škola Kralj Petar II Karađorđević
    6 min
  • Spomenik heroju Milanu Tepiću
    7 min
  • Spomenik Franše Depereu
    7 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Karađorđe)
    11 min
  • Srednja škola (Geološka i hidrometeorološka škola Milutin Milanković)
    7 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Beskrajna priča)
    3 min
  • Fakultet (Fakultet za projektni i inovacioni menadžment)
    8 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Bel Medic Opšta bolnica)
    5 min
  • Klinika (Poliklinika Rea Medika)
    8 min
  • Teretana (Fitness studio AbsolutenFit)
    2 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Maxi Supermarket)
    1 min
  • Restoran (Restoran Kuhinja)
    3 min
  • Kafana (Robin Hood Pub)
    8 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Taxi stanica)
    13 min
  • Autobuska stanica (Atletska Dvorana)
    5 min
  • Tramvajska stanica (Vitanovačka)
    1 min
  • Trolejbuska stanica (Paje Adamova)
    21 min
Ostale ustanove
  • Banka (Banca Intesa)
    4 min
  • Pošta (Pošta Beograd 9)
    1 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - BRICK PROBrick Pro
Brick Pro avatar
4 godine na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
1.782,82 mesečno (ukupno 21.393,83)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - BRICK PROBrick Pro
Brick Pro avatar
4 godine na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Trosoban stan za prodaju, uknjižen, Centar, 146 m2, na 6. spratu, ima lift. Centralno, ima terasu, ima lođu, ima kupatilo. Ima garažno mesto.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Centar

2.897 € / m2
Beograd, Voždovac opština, Centar | 4zida.rs | 4zida.rs
2.592 € / m2
3.269 € / m2
3.946 € / m2

Oglasi ove agencije

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd | 4zida.rs
290.000 €
2.929 €/m²

Visokog Stevana

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

četvorosoban stan • 99 m² • uknjiženo

Agencija

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
319.000 €
2.231 €/m²

Matice Srpske

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

kuća • 143 m² • uknjiženo

Agencija

Cvetanova Ćuprija, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
345.000 €
2.738 €/m²

Stari Vinogradi

Cvetanova Ćuprija, Zvezdara opština, Beograd

2-etažna kuća • 126 m² • uknjiženo

Agencija

Borča, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
398.000 €
2.117 €/m²

Put za Crvenku

Borča, Palilula opština, Beograd

kuća • 188 m²

Agencija

Avala, Sopot opština, Beograd | 4zida.rs
570.000 €
2.375 €/m²

Avala

Avala, Sopot opština, Beograd

kuća • 240 m²

Agencija

Istočni Vračar, Vračar, Beograd | 4zida.rs
530.000 €
2.442 €/m²

Istočni Vračar

Istočni Vračar, Vračar, Beograd

lokal • 217 m² • uknjiženo

Agencija

Kalenić, Vračar, Beograd | 4zida.rs
399.000 €
3.990 €/m²

Mileševska

Kalenić, Vračar, Beograd

troiposoban stan • 100 m² • uknjiženo

Agencija

Đeram, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
425.000 €
3.632 €/m²

Gajeva

Đeram, Zvezdara opština, Beograd

četvorosoban stan • 117 m² • uknjiženo

Agencija

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
429.000 €
3.900 €/m²

Luke Vukalovića

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

troiposoban stan • 110 m² • uknjiženo

Agencija

Crveni Krst Vračar, Vračar, Beograd | 4zida.rs
505.000 €
3.279 €/m²

Metohijska

Crveni Krst Vračar, Vračar, Beograd

četvorosoban stan • 154 m²

Agencija

Autokomanda, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
340.000 €
3.366 €/m²

Mitropolita Stratimirovića

Autokomanda, Voždovac opština, Beograd

četvorosoban stan • 101 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
399.000 €
2.320 €/m²

Vojvode Stepe

Centar, Voždovac opština, Beograd

četvorosoban stan • 172 m² • uknjiženo

Agencija

Jezero, Gradske lokacije, Vrnjačka Banja | 4zida.rs
300.000 €

Jezero

Jezero, Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

građevinsko zemljište • 10.73 a • uknjiženo

Agencija

Voždovačka crkva, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
390.000 €
1.884 €/m²

Voždovačka crkva

Voždovačka crkva, Voždovac opština, Beograd

petosoban stan • 207 m² • uknjiženo

Agencija

Bežanijska kosa 1, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
434.300 €
4.300 €/m²

Partizanske avijacije

Bežanijska kosa 1, Novi Beograd, Beograd

četvorosoban stan • 101 m² • uknjiženo

Agencija

Kalenić, Vračar, Beograd | 4zida.rs
310.000 €
4.306 €/m²

Kalenić

Kalenić, Vračar, Beograd

dvosoban stan • 72 m² • uknjiženo

Agencija

Kalenić, Vračar, Beograd | 4zida.rs
320.000 €
3.902 €/m²

Kalenić

Kalenić, Vračar, Beograd

trosoban stan • 82 m² • uknjiženo

Agencija

Senjak, Savski Venac, Beograd | 4zida.rs
299.000 €
4.333 €/m²

Ovčarska

Senjak, Savski Venac, Beograd

trosoban stan • 69 m² • uknjiženo

Agencija

Savski Trg, Savski Venac, Beograd | 4zida.rs
480.000 €
3.478 €/m²

Gavrila Principa

Savski Trg, Savski Venac, Beograd

šestoiposoban stan • 138 m² • uknjiženo

Agencija

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
380.000 €
1.490 €/m²

Izvorska

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

3-etažna kuća • 255 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda