Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Savski Venac, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

1.068 oglasa

Saznaj više o kraju Savski Venac
Nikolaja Kravcova | 4zida.rs
Nikolaja Kravcova | 4zida.rs
Nikolaja Kravcova | 4zida.rs
Nikolaja Kravcova | 4zida.rs
Nikolaja Kravcova | 4zida.rs
Premijum
16

Nikolaja Kravcova

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

499.000 €

8.317 €/m²

60m² | 2 sobe | 29/42 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 16.05.2026.
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Premijum
povoljno
17

Karađorđeva

Savski Venac, Beograd

350.000 €

3.723 €/m²

94m² | 4.5 sobe | 2. sprat
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Miloja Đaka | 4zida.rs
Miloja Đaka | 4zida.rs
Miloja Đaka | 4zida.rs
Premijum
3

Miloja Đaka

Dedinje, Savski Venac, Beograd

720.000 €

3.600 €/m²

200m² | 5 soba | prizemlje/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Bulevar Vojvode Mišića | 4zida.rs
Bulevar Vojvode Mišića | 4zida.rs
Bulevar Vojvode Mišića | 4zida.rs
Bulevar Vojvode Mišića | 4zida.rs
Bulevar Vojvode Mišića | 4zida.rs
Premijum
27
Logo agencije

Bulevar Vojvode Mišića

Senjak, Savski Venac, Beograd

295.000 €

3.782 €/m²

78m² | 3 sobe | 2/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Nikolaja Kravcova 1a | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Kula Beograd

Savski Venac, Beograd

626.888 €

8.664 €/m²

72m² | 2 sobe | 20/42 sprata
Nikolaja Kravcova 1a | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Kula Beograd

Savski Venac, Beograd

991.888 €

8.344 €/m²

118m² | 3 sobe | 19/42 sprata
Nikolaja Kravcova 1a | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Nikolaja Kravcova 1a

Savski Venac, Beograd

626.888 €

8.664 €/m²

72m² | 2 sobe | 20/42 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 15.05.2026.
Nikolaja Kravcova | 4zida.rs
Nikolaja Kravcova | 4zida.rs
Nikolaja Kravcova | 4zida.rs
Nikolaja Kravcova | 4zida.rs
Nikolaja Kravcova | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Nikolaja Kravcova

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

324.000 €

4.208 €/m²

77m² | 3 sobe | 2/9 spratova
Agencija • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 15.05.2026.
Kneza Miloša bb | 4zida.rs
Kneza Miloša bb | 4zida.rs
Kneza Miloša bb | 4zida.rs
Kneza Miloša bb | 4zida.rs
Kneza Miloša bb | 4zida.rs
Premijum
33
Logo agencije

Kneza Miloša bb

Centar, Savski Venac, Beograd

684.800 €

6.400 €/m²

107m² | 4 sobe | 9/23 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Omladinska | 4zida.rs
Omladinska | 4zida.rs
Omladinska | 4zida.rs
Omladinska | 4zida.rs
Omladinska | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
10
Logo agencije

Omladinska

Dedinje, Savski Venac, Beograd

443.436 €

4.820 €/m²

92m² | 3 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Garaža i parking
Ažurirano 15.05.2026.
Nikolaja Kravcova bb | 4zida.rs
Nikolaja Kravcova bb | 4zida.rs
Nikolaja Kravcova bb | 4zida.rs
Nikolaja Kravcova bb | 4zida.rs
Nikolaja Kravcova bb | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
22
Logo agencije

Nikolaja Kravcova bb

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

546.700 €

4.796 €/m²

114m² | 4 sobe | 8/9 spratova
Agencija • Namešteno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Neznanog junaka 15B | 4zida.rs
Novogradnja
2
Logo projekta

Savski venac, Dedinje, Neznanog junaka, novogradnja

Dedinje, Savski Venac, Beograd

1.326.000 €

6.000 €/m²

221m² | 4 sobe | 1/2 sprata
Mihaila Avramovića bb | 4zida.rs
Mihaila Avramovića bb | 4zida.rs
Mihaila Avramovića bb | 4zida.rs
Mihaila Avramovića bb | 4zida.rs
Mihaila Avramovića bb | 4zida.rs
Premijum
21
Logo agencije

Mihaila Avramovića bb

Dedinje, Savski Venac, Beograd

415.000 €

4.235 €/m²

98m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Aleksandra Stamboliskog bb | 4zida.rs
Aleksandra Stamboliskog bb | 4zida.rs
Aleksandra Stamboliskog bb | 4zida.rs
Aleksandra Stamboliskog bb | 4zida.rs
Aleksandra Stamboliskog bb | 4zida.rs
Premijum
36
Logo agencije

Aleksandra Stamboliskog bb

Dedinje, Savski Venac, Beograd

990.000 €

6.471 €/m²

153m² | 4 sobe
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Hercegovačka bb | 4zida.rs
Hercegovačka bb | 4zida.rs
Hercegovačka bb | 4zida.rs
Hercegovačka bb | 4zida.rs
Hercegovačka bb | 4zida.rs
Premijum
7
Logo agencije

Hercegovačka bb

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

425.000 €

5.986 €/m²

71m² | 2 sobe | 3/25 spratova
Agencija • Namešteno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Kneza Miloša

Savski Venac, Beograd

750.000 €

8.721 €/m²

86m² | 3 sobe | 5/23 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 15.05.2026.
Lomina | 4zida.rs
Lomina | 4zida.rs
Lomina | 4zida.rs
Lomina | 4zida.rs
Lomina | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Lomina

Centar, Savski Venac, Beograd

399.000 €

4.290 €/m²

93m² | 4.5 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Pere Velimirovića 3 | 4zida.rs
Novogradnja
9
Logo projekta

Topčider Residence

Topčider, Savski Venac, Beograd

396.981 €

3.080 €/m²

128m² | 4 sobe | 1/4 sprata
Pere Velimirovića 3 | 4zida.rs
Novogradnja
9
Logo projekta

Topčider Residence

Topčider, Savski Venac, Beograd

360.762 €

3.025 €/m²

119m² | 4 sobe | prizemlje/4 sprata
Luke Ćelovića Trebinjca | 4zida.rs
Luke Ćelovića Trebinjca | 4zida.rs
Luke Ćelovića Trebinjca | 4zida.rs
Luke Ćelovića Trebinjca | 4zida.rs
Luke Ćelovića Trebinjca | 4zida.rs
Premijum
25
Logo agencije

Luke Ćelovića Trebinjca

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

395.000 €

4.877 €/m²

81m² | 3 sobe | 6/8 spratova
Agencija • Garaža i parking
Ažurirano 15.05.2026.
Luke Ćelovića Trebinjca | 4zida.rs
Luke Ćelovića Trebinjca | 4zida.rs
Luke Ćelovića Trebinjca | 4zida.rs
Luke Ćelovića Trebinjca | 4zida.rs
Luke Ćelovića Trebinjca | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Luke Ćelovića Trebinjca

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

630.000 €

5.122 €/m²

123m² | 4 sobe | 6/8 spratova
Agencija • Namešteno • Garaža • 3D tura • Video
Ažurirano 15.05.2026.
Luke Celovica Trebinjca | 4zida.rs
Luke Celovica Trebinjca | 4zida.rs
Luke Celovica Trebinjca | 4zida.rs
Luke Celovica Trebinjca | 4zida.rs
Luke Celovica Trebinjca | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Luke Celovica Trebinjca

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

395.000 €

4.877 €/m²

81m² | 3 sobe | 6. sprat
Agencija • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Savska

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

355.000 €

4.931 €/m²

72m² | 3 sobe | 6/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Beograd na vodi | 4zida.rs
Beograd na vodi | 4zida.rs
Beograd na vodi | 4zida.rs
Beograd na vodi | 4zida.rs
Beograd na vodi | 4zida.rs
Premijum
22
Logo agencije

Beograd na vodi

Savski Venac, Beograd

443.000 €

4.922 €/m²

90m² | 3 sobe | 3/8 spratova
Agencija • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 15.05.2026.
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Premijum
21
Logo agencije

Kneza Miloša

Savski Venac, Beograd

388.400 €

3.699 €/m²

105m² | 3.5 sobe | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

Nekretnine Savski Venac — stanovi, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Savski Venac. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Savski Venac

prodaja stanova Savski Venac - Beograd

50 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Savski Venac - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Savski Venac

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Savski Venac - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Savski Venac. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 4737 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Savski Venac - Beograd

  • Bara Venecija, Savski Venac
  • Dedinje, Savski Venac
  • Lisičji Potok, Savski Venac
  • Mostarska Petlja, Savski Venac
  • Prokop, Savski Venac

Po tipu nekretnine — Savski Venac - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan
  • prodaja Jednoiposoban stan
  • prodaja Dvosoban stan