Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Rakovica opština

Prodaja stanova od agencije | Rakovica opština, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

401 oglas

Saznaj više o kraju Rakovica opština
Labudovo Brdo | 4zida.rs
Labudovo Brdo | 4zida.rs
Labudovo Brdo | 4zida.rs
Labudovo Brdo | 4zida.rs
Labudovo Brdo | 4zida.rs
13
Logo agencije

Labudovo Brdo

Rakovica opština, Beograd

210.000 €

2.500 €/m²

84m² | 2.5 sobe | 15/15 spratova
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 23.04.2026.
Prvoboraca | 4zida.rs
Prvoboraca | 4zida.rs
Prvoboraca | 4zida.rs
3
Logo agencije

Prvoboraca

Kneževac, Rakovica opština, Beograd

112.000 €

3.111 €/m²

36m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 23.04.2026.
▾Reklama▾
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
15

Vidikovački venac

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

182.000 €

2.493 €/m²

73m² | 3.5 sobe | 14/15 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 23.04.2026.
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
11

Kneza Višeslava

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

105.500 €

3.768 €/m²

28m² | 1 soba
Agencija • U procesu uknjižavanja • Namešteno
Ažurirano 23.04.2026.
Vidikovac | 4zida.rs
Vidikovac | 4zida.rs
Vidikovac | 4zida.rs
Vidikovac | 4zida.rs
Vidikovac | 4zida.rs
14
Logo agencije

Vidikovac

Rakovica opština, Beograd

207.900 €

3.998 €/m²

52m² | 2 sobe | 1/6 spratova
Agencija • Prazno • Podrum
Ažurirano 23.04.2026.
Vidikovac | 4zida.rs
Vidikovac | 4zida.rs
Vidikovac | 4zida.rs
Vidikovac | 4zida.rs
Vidikovac | 4zida.rs
20
Logo agencije

Vidikovac

Rakovica opština, Beograd

448.000 €

2.800 €/m²

160m² | 4 sobe | 7/7 spratova
Agencija • Prazno • 3D tura
Ažurirano 23.04.2026.
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
9
Logo agencije

Kneza Višeslava

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

234.273 €

2.724 €/m²

86m² | 3.5 sobe | 1/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Garaža i parking
Ažurirano 14.05.2026.
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
8
Logo agencije

Kneza Višeslava

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

206.608 €

2.719 €/m²

76m² | 3 sobe | 1/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 26.04.2026.
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
7
Logo agencije

Kneza Višeslava

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

386.900 €

2.650 €/m²

146m² | 4.5 sobe | 7/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 23.04.2026.
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
24
Logo agencije

Kneza Višeslava

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

249.000 €

3.716 €/m²

67m² | 3 sobe | 9. sprat
Agencija • Namešteno
Ažurirano 23.04.2026.
Stevana Opačića | 4zida.rs
Stevana Opačića | 4zida.rs
Stevana Opačića | 4zida.rs
Stevana Opačića | 4zida.rs
Stevana Opačića | 4zida.rs
12
Logo agencije

Stevana Opačića

Miljakovac, Rakovica opština, Beograd

189.000 €

2.277 €/m²

83m² | 3.5 sobe | 6/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 23.04.2026.
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
13
Logo agencije

Vidikovački venac

Centar, Rakovica opština, Beograd

290.000 €

3.152 €/m²

92m² | 3.5 sobe | 1/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 23.04.2026.
▾Reklama▾
Patrijarha Joanikija | 4zida.rs
Patrijarha Joanikija | 4zida.rs
Patrijarha Joanikija | 4zida.rs
Patrijarha Joanikija | 4zida.rs
Patrijarha Joanikija | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
16
Logo agencije

Patrijarha Joanikija

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

215.000 €

2.529 €/m²

85m² | 4 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 23.04.2026.
Vojinovića kula | 4zida.rs
Vojinovića kula | 4zida.rs
Vojinovića kula | 4zida.rs
Vojinovića kula | 4zida.rs
Vojinovića kula | 4zida.rs
9
Logo agencije

Vojinovića kula

Resnik, Rakovica opština, Beograd

199.000 €

1.137 €/m²

175m² | 4.5 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 23.04.2026.
RASINSKA | 4zida.rs
RASINSKA | 4zida.rs
RASINSKA | 4zida.rs
RASINSKA | 4zida.rs
RASINSKA | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
9

RASINSKA

Centar, Rakovica opština, Beograd

160.000 €

2.807 €/m²

57m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 23.04.2026.
Labudovo Brdo | 4zida.rs
Labudovo Brdo | 4zida.rs
Labudovo Brdo | 4zida.rs
Labudovo Brdo | 4zida.rs
Labudovo Brdo | 4zida.rs
10
Logo agencije

Labudovo Brdo

Rakovica opština, Beograd

177.000 €

2.392 €/m²

74m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 23.04.2026.
Sretena Mladenovića Mike | 4zida.rs
Sretena Mladenovića Mike | 4zida.rs
Sretena Mladenovića Mike | 4zida.rs
Sretena Mladenovića Mike | 4zida.rs
Sretena Mladenovića Mike | 4zida.rs
16
Logo agencije

Sretena Mladenovića Mike

Labudovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

195.000 €

3.197 €/m²

61m² | 2 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 23.04.2026.
Patrijarha Joanikija | 4zida.rs
Patrijarha Joanikija | 4zida.rs
Patrijarha Joanikija | 4zida.rs
Patrijarha Joanikija | 4zida.rs
Patrijarha Joanikija | 4zida.rs
10
Logo agencije

Patrijarha Joanikija

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

215.000 €

2.287 €/m²

94m² | 3.5 sobe
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 05.05.2026.
Kneza Višeslava 51 | 4zida.rs
Kneza Višeslava 51 | 4zida.rs
Kneza Višeslava 51 | 4zida.rs
Kneza Višeslava 51 | 4zida.rs
Kneza Višeslava 51 | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
11

Kneza Višeslava 51

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

345.000 €

4.207 €/m²

82m² | 3.5 sobe | 1/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 22.04.2026.
vidikovački venac | 4zida.rs
vidikovački venac | 4zida.rs
vidikovački venac | 4zida.rs
vidikovački venac | 4zida.rs
vidikovački venac | 4zida.rs
10

vidikovački venac

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

222.000 €

2.056 €/m²

108m² | 5 soba | 7/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 22.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
16171819

Nekretnine Rakovica opština — stanovi, cene i ponuda | 4z...

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Rakovica opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Rakovica opština
Agencija

prodaja stanova Rakovica opština - Beograd

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Rakovica opština - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Rakovica opština

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Rakovica opština - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Rakovica opština. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 2483 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Rakovica opština - Beograd

  • Kanarevo Brdo, Rakovica opština
  • Kijevo, Rakovica opština
  • Kneževac, Rakovica opština
  • Labudovo Brdo, Rakovica opština
  • Miljakovac, Rakovica opština

Po tipu nekretnine — Rakovica opština - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera