Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Rakovica opština

Prodaja stanova od agencije | Rakovica opština, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

401 oglas

Saznaj više o kraju Rakovica opština
Petlovo Brdo | 4zida.rs
Petlovo Brdo | 4zida.rs
Petlovo Brdo | 4zida.rs
Petlovo Brdo | 4zida.rs
Petlovo Brdo | 4zida.rs
12

Petlovo Brdo

Rakovica opština, Beograd

100.000 €

1.587 €/m²

63m² | 3 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Namešteno
Ažurirano 29.04.2026.
Slavoljuba Vuksanovića | 4zida.rs
Slavoljuba Vuksanovića | 4zida.rs
Slavoljuba Vuksanovića | 4zida.rs
Slavoljuba Vuksanovića | 4zida.rs
Slavoljuba Vuksanovića | 4zida.rs
16
Logo agencije

Slavoljuba Vuksanovića

Miljakovac, Rakovica opština, Beograd

180.000 €

2.195 €/m²

82m² | 3 sobe | prizemlje/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking • 3D tura • Video
Ažurirano 29.04.2026.
▾Reklama▾
Kraljice  Jelene | 4zida.rs
Kraljice  Jelene | 4zida.rs
Kraljice  Jelene | 4zida.rs
Kraljice  Jelene | 4zida.rs
Kraljice  Jelene | 4zida.rs
11

Kraljice Jelene

Centar, Rakovica opština, Beograd

170.000 €

2.429 €/m²

70m² | 3 sobe | 6/6 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 29.04.2026.
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
18
Logo agencije

Kneza Višeslava

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

650.000 €

2.664 €/m²

244m² | 6 soba | 7/7 spratova
Agencija • Prazno • Garaža • Video
Ažurirano 29.04.2026.
Serdar Janka Vukotića | 4zida.rs
Serdar Janka Vukotića | 4zida.rs
Serdar Janka Vukotića | 4zida.rs
Serdar Janka Vukotića | 4zida.rs
Serdar Janka Vukotića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
20
Logo agencije

Serdar Janka Vukotića

Labudovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

177.000 €

2.766 €/m²

64m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 29.04.2026.
Roze Luksemburg | 4zida.rs
Roze Luksemburg | 4zida.rs
Roze Luksemburg | 4zida.rs
Roze Luksemburg | 4zida.rs
Roze Luksemburg | 4zida.rs
14
Logo agencije

Roze Luksemburg

Miljakovac, Rakovica opština, Beograd

175.000 €

3.125 €/m²

56m² | 2 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 30.04.2026.
Bulevar Patrijarha Pavla | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla | 4zida.rs
6
Logo agencije

Bulevar Patrijarha Pavla

Stari Košutnjak, Rakovica opština, Beograd

142.000 €

1.919 €/m²

74m² | 3 sobe | prizemlje
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 29.04.2026.
Patrijarha Joanikija | 4zida.rs
Patrijarha Joanikija | 4zida.rs
Patrijarha Joanikija | 4zida.rs
Patrijarha Joanikija | 4zida.rs
Patrijarha Joanikija | 4zida.rs
20

Patrijarha Joanikija

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

215.000 €

2.287 €/m²

94m² | 3.5 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 29.04.2026.
Pante Mihajlovica | 4zida.rs
Pante Mihajlovica | 4zida.rs
Pante Mihajlovica | 4zida.rs
Pante Mihajlovica | 4zida.rs
Pante Mihajlovica | 4zida.rs
16
Logo agencije

Pante Mihajlovica

Miljakovac, Rakovica opština, Beograd

64.000 €

1.778 €/m²

36m² | 1.5 soba | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 29.04.2026.
Miljakovac | 4zida.rs
Miljakovac | 4zida.rs
Miljakovac | 4zida.rs
Miljakovac | 4zida.rs
Miljakovac | 4zida.rs
20
Logo agencije

Miljakovac

Rakovica opština, Beograd

199.000 €

2.398 €/m²

83m² | 4 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum • Parking
Ažurirano 28.04.2026.
Vukasovićeva | 4zida.rs
Vukasovićeva | 4zida.rs
Vukasovićeva | 4zida.rs
Vukasovićeva | 4zida.rs
Vukasovićeva | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
9
Logo agencije

Vukasovićeva

Kanarevo Brdo, Rakovica opština, Beograd

165.000 €

2.260 €/m²

73m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 28.04.2026.
Dobrivoja Petkovića | 4zida.rs
Dobrivoja Petkovića | 4zida.rs
Dobrivoja Petkovića | 4zida.rs
Dobrivoja Petkovića | 4zida.rs
Dobrivoja Petkovića | 4zida.rs
20
Logo agencije

Dobrivoja Petkovića

Petlovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

165.000 €

2.895 €/m²

57m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 28.04.2026.
▾Reklama▾
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
17
Logo agencije

Kneza Višeslava

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

269.000 €

4.015 €/m²

67m² | 3 sobe | 5/8 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 28.04.2026.
Pere Velimirovića | 4zida.rs
Pere Velimirovića | 4zida.rs
Pere Velimirovića | 4zida.rs
Pere Velimirovića | 4zida.rs
Pere Velimirovića | 4zida.rs
13

Pere Velimirovića

Stari Košutnjak, Rakovica opština, Beograd

364.999 €

3.093 €/m²

118m² | 4 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 28.04.2026.
Pere Velimirovića | 4zida.rs
Pere Velimirovića | 4zida.rs
Pere Velimirovića | 4zida.rs
Pere Velimirovića | 4zida.rs
Pere Velimirovića | 4zida.rs
20

Pere Velimirovića

Stari Košutnjak, Rakovica opština, Beograd

320.999 €

3.000 €/m²

107m² | 4 sobe
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 28.04.2026.
Vukasovićeva | 4zida.rs
Vukasovićeva | 4zida.rs
Vukasovićeva | 4zida.rs
Vukasovićeva | 4zida.rs
Vukasovićeva | 4zida.rs
18
Logo agencije

Vukasovićeva

Kanarevo Brdo, Rakovica opština, Beograd

143.000 €

2.698 €/m²

53m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 28.04.2026.
Dimitrija Koturovića | 4zida.rs
Dimitrija Koturovića | 4zida.rs
Dimitrija Koturovića | 4zida.rs
Dimitrija Koturovića | 4zida.rs
Dimitrija Koturovića | 4zida.rs
18
Logo agencije

Dimitrija Koturovića

Miljakovac, Rakovica opština, Beograd

460.000 €

1.966 €/m²

234m² | 5 soba | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • 3D tura • Video
Ažurirano 28.04.2026.
Vidikovac | 4zida.rs
Vidikovac | 4zida.rs
Vidikovac | 4zida.rs
Vidikovac | 4zida.rs
Vidikovac | 4zida.rs
10
Logo agencije

Vidikovac

Rakovica opština, Beograd

222.000 €

1.790 €/m²

124m² | 4 sobe | 7/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 28.04.2026.
Roze Luksemburg | 4zida.rs
Roze Luksemburg | 4zida.rs
Roze Luksemburg | 4zida.rs
Roze Luksemburg | 4zida.rs
Roze Luksemburg | 4zida.rs
11

Roze Luksemburg

Kanarevo Brdo, Rakovica opština, Beograd

175.000 €

2.652 €/m²

66m² | 2.5 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Kanarevo Brdo | 4zida.rs
Kanarevo Brdo | 4zida.rs
Kanarevo Brdo | 4zida.rs
Kanarevo Brdo | 4zida.rs
Kanarevo Brdo | 4zida.rs
23

Kanarevo Brdo

Rakovica opština, Beograd

144.990 €

1.593 €/m²

91m² | 2 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 28.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
13141516

Nekretnine Rakovica opština — stanovi, cene i ponuda | 4z...

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Rakovica opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Rakovica opština
Agencija

prodaja stanova Rakovica opština - Beograd

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Rakovica opština - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Rakovica opština

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Rakovica opština - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Rakovica opština. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 2483 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Rakovica opština - Beograd

  • Kanarevo Brdo, Rakovica opština
  • Kijevo, Rakovica opština
  • Kneževac, Rakovica opština
  • Labudovo Brdo, Rakovica opština
  • Miljakovac, Rakovica opština

Po tipu nekretnine — Rakovica opština - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba