Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Niš

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

2.981 oglas

Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Top
2
Logo agencije

Palilula

Gradske lokacije, Niš

74.880 €

1.920 €/m²

39m² | 1.5 soba | 1. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Stevana Nemanje | 4zida.rs
Stevana Nemanje | 4zida.rs
Stevana Nemanje | 4zida.rs
Stevana Nemanje | 4zida.rs
Stevana Nemanje | 4zida.rs
Top
9
Logo agencije

Stevana Nemanje

Centar, Medijana, Gradske lokacije, Niš

88.000 €

1.600 €/m²

55m² | 2.5 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Top
10
Logo agencije

Centar

Medijana, Gradske lokacije, Niš

166.900 €

2.060 €/m²

81m² | 3 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Medicinski Fakultet | 4zida.rs
Medicinski Fakultet | 4zida.rs
Medicinski Fakultet | 4zida.rs
Medicinski Fakultet | 4zida.rs
Medicinski Fakultet | 4zida.rs
Top
14
Logo agencije

Medicinski Fakultet

Bulevar Dr Zorana Đinđića, Medijana, Gradske lokacije, Niš

87.000 €

1.740 €/m²

50m² | 2 sobe | 5. sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Pantelej | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Novogradnja na Panteleju

Gradske lokacije, Niš

141.482 €

2.200 €/m²

64m² | 3.5 sobe | 3/4 sprata
Pantelej | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Novogradnja na Panteleju

Gradske lokacije, Niš

103.950 €

2.200 €/m²

47m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Top
10
Logo agencije

Centar

Medijana, Gradske lokacije, Niš

107.000 €

1.621 €/m²

66m² | 3 sobe | 5. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Trošarina | 4zida.rs
Trošarina | 4zida.rs
Trošarina | 4zida.rs
Trošarina | 4zida.rs
Top
4
Logo agencije

Trošarina

Medijana, Gradske lokacije, Niš

68.000 €

1.700 €/m²

40m² | 1.5 soba | prizemlje
Agencija • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Top
8
Logo agencije

Palilula

Gradske lokacije, Niš

84.000 €

2.270 €/m²

37m² | 1.5 soba | 4. sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Top
4
Logo agencije

Pantelej

Gradske lokacije, Niš

104.110 €

2.263 €/m²

46m² | 1.5 soba | 2. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.

Ponuda agencija u Nišu

Etagi Nekretnine | 4zida.rs
Etagi Nekretnine
7 meseci na 4zida
361 oglasa u ponudi
Bulevar nekretnine | 4zida.rs
Bulevar nekretnine
2310 oglasa u ponudi
Box nekretnine | 4zida.rs
Box nekretnine
3 godine na 4zida
111 oglasa u ponudi
Čalije | 4zida.rs
Čalije | 4zida.rs
Čalije | 4zida.rs
Čalije | 4zida.rs
Čalije | 4zida.rs
Top
5
Logo agencije

Čalije

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

82.070 €

1.865 €/m²

44m² | 1.5 soba | 1. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Palilulska 5 | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Šopen Park

Palilula, Gradske lokacije, Niš

132.022 €

2.200 €/m²

60m² | 2 sobe | 4/15 spratova
Palilulska 5 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Šopen Park

Palilula, Gradske lokacije, Niš

179.124 €

2.200 €/m²

81m² | 4 sobe | 10/15 spratova
Nikole Kopernika | 4zida.rs
Nikole Kopernika | 4zida.rs
Nikole Kopernika | 4zida.rs
Nikole Kopernika | 4zida.rs
Nikole Kopernika | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
18
Logo agencije

Nikole Kopernika

Medijana, Gradske lokacije, Niš

86.500 €

1.880 €/m²

46m² | 1.5 soba | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Duvanište | 4zida.rs
Duvanište | 4zida.rs
Duvanište | 4zida.rs
Duvanište | 4zida.rs
Duvanište | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
12
Logo agencije

Duvanište

Medijana, Gradske lokacije, Niš

140.000 €

1.944 €/m²

72m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Staro Groblje | 4zida.rs
Staro Groblje | 4zida.rs
Staro Groblje | 4zida.rs
Staro Groblje | 4zida.rs
Staro Groblje | 4zida.rs
Top
6
Logo agencije

Staro Groblje

Palilula, Gradske lokacije, Niš

85.000 €

2.297 €/m²

37m² | 1 soba | 2. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Crveni Pevac | 4zida.rs
Crveni Pevac | 4zida.rs
Crveni Pevac | 4zida.rs
Crveni Pevac | 4zida.rs
Crveni Pevac | 4zida.rs
Top
14
Logo agencije

Crveni Pevac

Medijana, Gradske lokacije, Niš

125.000 €

3.125 €/m²

40m² | 1.5 soba | 1. sprat
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Stanoja Bunuševca 1 | 4zida.rs
Stanoja Bunuševca 1 | 4zida.rs
Stanoja Bunuševca 1 | 4zida.rs
Stanoja Bunuševca 1 | 4zida.rs
Stanoja Bunuševca 1 | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
20

Stanoja Bunuševca 1

Marger, Medijana, Gradske lokacije, Niš

214.000 €

2.000 €/m²

107m² | 4 sobe
Firma • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 13.05.2026.
Branko Bjegović | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Stanovi u izgradnji

Crveni Krst, Gradske lokacije, Niš

61.000 €

1.968 €/m²

31m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Branko Bjegović | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Stanovi u izgradnji

Crveni Krst, Gradske lokacije, Niš

59.000 €

1.903 €/m²

31m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Svetolika Rankovića 7 | 4zida.rs
Svetolika Rankovića 7 | 4zida.rs
Svetolika Rankovića 7 | 4zida.rs
Svetolika Rankovića 7 | 4zida.rs
Svetolika Rankovića 7 | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
15

Svetolika Rankovića 7

Medijana, Gradske lokacije, Niš

188.100 €

2.090 €/m²

90m² | 4 sobe | 3/6 spratova
Firma • Uknjižen • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 13.05.2026.
Kraljevića Marka | 4zida.rs
Kraljevića Marka | 4zida.rs
Kraljevića Marka | 4zida.rs
Kraljevića Marka | 4zida.rs
Kraljevića Marka | 4zida.rs
Top
54

Kraljevića Marka

Medijana, Gradske lokacije, Niš

290.000 €

1.667 €/m²

174m² | 4 sobe
Firma • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 13.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
16
Logo agencije

Centar

Medijana, Gradske lokacije, Niš

124.500 €

2.394 €/m²

52m² | 1.5 soba | 2/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Top
dobra lokacija
10
Logo agencije

Medijana

Gradske lokacije, Niš

133.000 €

2.608 €/m²

51m² | 2 sobe | 6/11 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Vojvode Tankosića | 4zida.rs
Vojvode Tankosića | 4zida.rs
Vojvode Tankosića | 4zida.rs
Vojvode Tankosića | 4zida.rs
Vojvode Tankosića | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
18
Logo agencije

Vojvode Tankosića

Medijana, Gradske lokacije, Niš

168.999 €

2.036 €/m²

83m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
Pavla Jurišića-Šturma | 4zida.rs
Pavla Jurišića-Šturma | 4zida.rs
Pavla Jurišića-Šturma | 4zida.rs
Pavla Jurišića-Šturma | 4zida.rs
Pavla Jurišića-Šturma | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
18
Logo agencije

Pavla Jurišića-Šturma

Trošarina, Medijana, Gradske lokacije, Niš

139.000 €

1.716 €/m²

81m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
4567

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Niš

42 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Niš

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Niš

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Niš

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Niš. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 2008 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Niš

  • Gradske lokacije, Niš
  • Okolne lokacije, Niš

Po tipu nekretnine — Niš

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
Niš