Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Niš

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

3.358 oglasa

Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
8
Logo agencije

Mokranjčeva

Palilula, Gradske lokacije, Niš

63.000 €

2.100 €/m²

30m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
8
Logo agencije

Mokranjčeva

Palilula, Gradske lokacije, Niš

63.000 €

2.100 €/m²

30m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
8
Logo agencije

Mokranjčeva

Palilula, Gradske lokacije, Niš

63.000 €

2.100 €/m²

30m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Durlan | 4zida.rs
Durlan | 4zida.rs
Durlan | 4zida.rs
Durlan | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
4

Durlan

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

94.000 €

2.000 €/m²

47m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Knjaževačka bb | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Durland 2

Durlan, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

81m² | 3.5 sobe | 3/7 spratova
Knjaževačka bb | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Durland 2

Durlan, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

45m² | 1.5 soba | 2/7 spratova
Apelovac | 4zida.rs
Apelovac | 4zida.rs
Apelovac | 4zida.rs
3
Logo agencije

Apelovac

Palilula, Gradske lokacije, Niš

127.470 €

1.847 €/m²

69m² | 2.5 sobe
Agencija • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
14
Logo agencije

Dimitrija Tucovića

Železnička Stanica, Palilula, Gradske lokacije, Niš

149.000 €

2.525 €/m²

59m² | 2.5 sobe | 1. sprat
Agencija • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
14
Logo agencije

Dimitrija Tucovića

Železnička Stanica, Palilula, Gradske lokacije, Niš

149.000 €

2.525 €/m²

59m² | 2.5 sobe | 1. sprat
Agencija • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
14
Logo agencije

Dimitrija Tucovića

Železnička Stanica, Palilula, Gradske lokacije, Niš

149.000 €

2.525 €/m²

59m² | 2.5 sobe | 1. sprat
Agencija • Parking
Ažurirano 12.05.2026.

Ponuda agencija u Nišu

Etagi Nekretnine | 4zida.rs
Etagi Nekretnine
7 meseci na 4zida
364 oglasa u ponudi
Bulevar nekretnine | 4zida.rs
Bulevar nekretnine
2297 oglasa u ponudi
Box nekretnine | 4zida.rs
Box nekretnine
3 godine na 4zida
110 oglasa u ponudi
Čair | 4zida.rs
Čair | 4zida.rs
Čair | 4zida.rs
Čair | 4zida.rs
Čair | 4zida.rs
11
Logo agencije

Čair

Medijana, Gradske lokacije, Niš

130.000 €

2.708 €/m²

48m² | 1.5 soba | 4. sprat
Agencija • Namešteno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Bubanjskih  Heroja | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Sunny Hill by Vagres

Ledena Stena, Palilula, Gradske lokacije, Niš

125.522 €

1.850 €/m²

67m² | 2.5 sobe | 6/6 spratova
Bubanjskih  Heroja | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Sunny Hill by Vagres

Ledena Stena, Palilula, Gradske lokacije, Niš

152.255 €

1.850 €/m²

82m² | 4 sobe | 5/6 spratova
Marger | 4zida.rs
Marger | 4zida.rs
Marger | 4zida.rs
Marger | 4zida.rs
Marger | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
12

Marger

Medijana, Gradske lokacije, Niš

167.000 €

2.062 €/m²

81m² | 3 sobe | 1/9 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Bogoslovija | 4zida.rs
Bogoslovija | 4zida.rs
Bogoslovija | 4zida.rs
Bogoslovija | 4zida.rs
Bogoslovija | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
10

Bogoslovija

Palilula, Gradske lokacije, Niš

103.000 €

1.907 €/m²

54m² | 2 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Donja Vrežina | 4zida.rs
Donja Vrežina | 4zida.rs
Donja Vrežina | 4zida.rs
Donja Vrežina | 4zida.rs
Donja Vrežina | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
12
Logo agencije

Donja Vrežina

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

79.000 €

1.881 €/m²

42m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
4
Logo agencije

Pantelej

Gradske lokacije, Niš

98.750 €

2.244 €/m²

44m² | 1.5 soba | 2. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Donja Vrežina | 4zida.rs
Donja Vrežina | 4zida.rs
Donja Vrežina | 4zida.rs
Donja Vrežina | 4zida.rs
Donja Vrežina | 4zida.rs
7

Donja Vrežina

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

74.400 €

1.550 €/m²

48m² | 1.5 soba | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Marger | 4zida.rs
Premijum
18
Logo projekta

Centar Plaza

Medijana, Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

64m² | 3 sobe | 5/8 spratova
Marger | 4zida.rs
Novogradnja
24
Logo projekta

Centar Plaza

Medijana, Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

67m² | 3 sobe | 8/8 spratova
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
2
Logo agencije

Medijana

Gradske lokacije, Niš

220.000 €

1.375 €/m²

160m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Kovanluk | 4zida.rs
Kovanluk | 4zida.rs
Kovanluk | 4zida.rs
Kovanluk | 4zida.rs
Kovanluk | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
novo u ponudi
6
Logo agencije

Kovanluk

Palilula, Gradske lokacije, Niš

100.200 €

1.927 €/m²

52m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Top
dobra lokacija
10
Logo agencije

Medijana

Gradske lokacije, Niš

133.000 €

2.608 €/m²

51m² | 2 sobe | 6/11 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
7

Pantelej

Gradske lokacije, Niš

125.000 €

2.404 €/m²

52m² | 2.5 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
29
Logo agencije

Centar

Medijana, Gradske lokacije, Niš

220.000 €

2.933 €/m²

75m² | 3 sobe | 3/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Rasadnik | 4zida.rs
Rasadnik | 4zida.rs
Rasadnik | 4zida.rs
Rasadnik | 4zida.rs
Rasadnik | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
12

Rasadnik

Palilula, Gradske lokacije, Niš

140.000 €

1.772 €/m²

79m² | 4 sobe | 1/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Niš

42 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Niš

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Niš

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Niš

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Niš. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 2008 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Niš

  • Gradske lokacije, Niš
  • Okolne lokacije, Niš

Po tipu nekretnine — Niš

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
Niš