Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Gradske lokacije, Niš

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

3.347 oglasa

Despota Đurđa | 4zida.rs
Despota Đurđa | 4zida.rs
Despota Đurđa | 4zida.rs
Despota Đurđa | 4zida.rs
Despota Đurđa | 4zida.rs
Premijum
7

Despota Đurđa

Durlan, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

107.800 €

2.200 €/m²

MOŽE NA KREDIT

49m² | 1.5 soba | 2/2 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Durlan | 4zida.rs
Durlan | 4zida.rs
Durlan | 4zida.rs
Durlan | 4zida.rs
Durlan | 4zida.rs
Premijum
22
Logo agencije

Durlan

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

129.900 €

1.939 €/m²

67m² | 2.5 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Durlan | 4zida.rs
Durlan | 4zida.rs
Durlan | 4zida.rs
Durlan | 4zida.rs
Durlan | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Durlan

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

117.000 €

1.983 €/m²

59m² | 2.5 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Pantelej

Gradske lokacije, Niš

93.600 €

1.642 €/m²

57m² | 1.5 soba | 1. sprat
Agencija • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Knjaževačka bb | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Durland 2

Durlan, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

81m² | 3.5 sobe | 3/7 spratova
Knjaževačka bb | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Durland 2

Durlan, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

45m² | 1.5 soba | 2/7 spratova
Somborski bulevar | 4zida.rs
Somborski bulevar | 4zida.rs
Somborski bulevar | 4zida.rs
Premijum
3
Logo agencije

Somborski bulevar

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

146.400 €

2.062 €/m²

71m² | 2.5 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Pantelej

Gradske lokacije, Niš

116.883 €

1.855 €/m²

MOŽE NA KREDIT

63m² | 2.5 sobe
Agencija
Ažurirano 11.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Centar

Medijana, Gradske lokacije, Niš

115.000 €

2.500 €/m²

46m² | 2 sobe
Agencija
Ažurirano 11.05.2026.
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Bulevar Nemanjića

Medijana, Gradske lokacije, Niš

144.000 €

2.400 €/m²

MOŽE NA KREDIT

60m² | 2.5 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Ledena Stena | 4zida.rs
Ledena Stena | 4zida.rs
Premijum
2
Logo agencije

Ledena Stena

Palilula, Gradske lokacije, Niš

92.265 €

1.922 €/m²

48m² | 1.5 soba | 1/7 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Bubanjskih  Heroja | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Sunny Hill by Vagres

Ledena Stena, Palilula, Gradske lokacije, Niš

125.522 €

1.850 €/m²

67m² | 2.5 sobe | 6/6 spratova
Bubanjskih  Heroja | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Sunny Hill by Vagres

Ledena Stena, Palilula, Gradske lokacije, Niš

152.255 €

1.850 €/m²

82m² | 4 sobe | 5/6 spratova
Čair | 4zida.rs
Čair | 4zida.rs
Čair | 4zida.rs
Čair | 4zida.rs
Čair | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Čair

Medijana, Gradske lokacije, Niš

185.000 €

2.681 €/m²

MOŽE NA KREDIT

69m² | 3 sobe | 5. sprat
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Premijum
17

Medijana

Gradske lokacije, Niš

116.000 €

1.365 €/m²

85m² | 3 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Premijum
11

Medijana

Gradske lokacije, Niš

130.000 €

2.708 €/m²

48m² | 1.5 soba | 4/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Generala Milojka Lešjanina | 4zida.rs
Generala Milojka Lešjanina | 4zida.rs
Generala Milojka Lešjanina | 4zida.rs
Generala Milojka Lešjanina | 4zida.rs
Generala Milojka Lešjanina | 4zida.rs
Premijum
8

Generala Milojka Lešjanina

Centar, Medijana, Gradske lokacije, Niš

120.000 €

2.264 €/m²

MOŽE NA KREDIT

53m² | 2 sobe | 13/14 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Bulevar Zona 3 | 4zida.rs
Bulevar Zona 3 | 4zida.rs
Bulevar Zona 3 | 4zida.rs
Bulevar Zona 3 | 4zida.rs
Premijum
4

Bulevar Zona 3

Bulevar Nemanjića, Medijana, Gradske lokacije, Niš

82.500 €

2.063 €/m²

MOŽE NA KREDIT

40m² | 0.5 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Marger | 4zida.rs
Premijum
18
Logo projekta

Centar Plaza

Medijana, Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

64m² | 3 sobe | 5/8 spratova
Marger | 4zida.rs
Novogradnja
24
Logo projekta

Centar Plaza

Medijana, Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

67m² | 3 sobe | 8/8 spratova
Tolstojeva | 4zida.rs
Tolstojeva | 4zida.rs
Tolstojeva | 4zida.rs
Premijum
3
Logo agencije

Tolstojeva

Donja Vrežina, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

76.500 €

1.700 €/m²

45m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Bulevar Nemanjića

Bulevar Zona 2, Medijana, Gradske lokacije, Niš

165.000 €

2.171 €/m²

76m² | 3 sobe | 3. sprat
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Bore Vukmirovića | 4zida.rs
Bore Vukmirovića | 4zida.rs
Bore Vukmirovića | 4zida.rs
Bore Vukmirovića | 4zida.rs
Bore Vukmirovića | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Bore Vukmirovića

Duvanište, Medijana, Gradske lokacije, Niš

113.000 €

2.132 €/m²

53m² | 2.5 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Ljubomira Nikolića | 4zida.rs
Ljubomira Nikolića | 4zida.rs
Ljubomira Nikolića | 4zida.rs
Ljubomira Nikolića | 4zida.rs
Ljubomira Nikolića | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Ljubomira Nikolića

Trošarina, Medijana, Gradske lokacije, Niš

145.000 €

1.790 €/m²

81m² | 4 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Jovana Ristića | 4zida.rs
Jovana Ristića | 4zida.rs
Jovana Ristića | 4zida.rs
Jovana Ristića | 4zida.rs
Jovana Ristića | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Jovana Ristića

Kičevo, Medijana, Gradske lokacije, Niš

169.400 €

2.200 €/m²

77m² | 2.5 sobe | 1/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Stanoja Bunuševca | 4zida.rs
Stanoja Bunuševca | 4zida.rs
Stanoja Bunuševca | 4zida.rs
Stanoja Bunuševca | 4zida.rs
Stanoja Bunuševca | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Stanoja Bunuševca

Rasadnik, Palilula, Gradske lokacije, Niš

120.000 €

1.967 €/m²

61m² | 2 sobe | 6/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 11.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
1
2
3
4
5
6
Gradske lokacije

prodaja stanova Gradske lokacije - Niš

Prosečna cena stanova — Gradske lokacije - Niš

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Gradske lokacije. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 2008 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Gradske lokacije - Niš

  • Medijana, Gradske lokacije
  • Niška Banja, Gradske lokacije
  • Palilula, Gradske lokacije
  • Pantelej, Gradske lokacije
  • Crveni Krst, Gradske lokacije

Po tipu nekretnine — Gradske lokacije - Niš

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba