Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Gradske lokacije, Niš

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

3.343 oglasa

Gornjomatejevačka 7. prilaz | 4zida.rs
Premijum
2
Logo agencije

Gornjomatejevačka 7. prilaz

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

107.835 €

1.904 €/m²

56m² | 2.5 sobe | 4/4 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 08.05.2026.
Gornjomatejevačka 128 | 4zida.rs
Premijum
1

Gornjomatejevačka 128

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

65m² | 3 sobe | 6/6 spratova
Investitor
Ažurirano 08.05.2026.
▾Reklama▾
Pantelej | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Pantelej

Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

40m² | 1 soba | 3/6 spratova
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 08.05.2026.
Palilula | 4zida.rs
Premijum
2
Logo agencije

Palilula

Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

88m² | 4.5 sobe | 4/4 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 08.05.2026.
Ljube Nenadovića 39 | 4zida.rs
Novogradnja
37
Logo projekta

Residence 39 | Čair, Novi Klinički

Čair, Medijana, Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

72m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Ljube Nenadovića 39 | 4zida.rs
Novogradnja
29
Logo projekta

Residence 39 | Čair, Novi Klinički

Čair, Medijana, Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

59m² | 2.5 sobe | 4/4 sprata
Palilula | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Palilula

Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

47m² | 2 sobe | 2/6 spratova
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 08.05.2026.
Medijana | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Medijana

Gradske lokacije, Niš

199.400 €

2.550 €/m²

78m² | 3 sobe | 6/7 spratova
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 08.05.2026.
Nikole Koleta Rašića 20 | 4zida.rs
Premijum
1

Nikole Koleta Rašića 20

Donja Vrežina, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

69.751 €

1.967 €/m²

35m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 08.05.2026.
Kovanlučka | 4zida.rs
Premijum
10

Kovanlučka

Kovanluk, Palilula, Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

64m² | 2.5 sobe | 1/4 sprata
Investitor • Uknjižen
Ažurirano 08.05.2026.
Trošarina | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Trošarina

Medijana, Gradske lokacije, Niš

92.170 €

1.900 €/m²

48m² | 1.5 soba | 3/3 sprata
Investitor
Ažurirano 08.05.2026.
Kovanlučka | 4zida.rs
Premijum
10

Green view

Kovanluk, Palilula, Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

64m² | 2.5 sobe | 1/4 sprata
Kovanlučka | 4zida.rs
Novogradnja
13

Green view

Kovanluk, Palilula, Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

27m² | 0.5 soba | 3/4 sprata
Trošarina | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Trošarina

Medijana, Gradske lokacije, Niš

69.200 €

1.700 €/m²

40m² | 1.5 soba | prizemlje/4 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 08.05.2026.
Pantelej | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Pantelej

Gradske lokacije, Niš

141.482 €

2.200 €/m²

64m² | 3.5 sobe | 3/4 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 08.05.2026.
Palilulska 5 | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Palilulska 5

Palilula, Gradske lokacije, Niš

132.022 €

2.200 €/m²

60m² | 2 sobe | 4/15 spratova
Investitor
Ažurirano 08.05.2026.
▾Reklama▾
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
sniženo
5
Logo agencije

Palilula

Gradske lokacije, Niš

76.300 €

1.696 €/m²

45m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 08.05.2026.
Donja Vrežina | 4zida.rs
Donja Vrežina | 4zida.rs
Donja Vrežina | 4zida.rs
Donja Vrežina | 4zida.rs
Donja Vrežina | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Donja Vrežina

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

74.400 €

1.550 €/m²

48m² | 1.5 soba | prizemlje
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Trošarina | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Novogradnja u mirnom delu Palilule

Medijana, Gradske lokacije, Niš

69.200 €

1.700 €/m²

40m² | 1.5 soba | prizemlje/4 sprata
Trošarina | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Novogradnja u mirnom delu Palilule

Medijana, Gradske lokacije, Niš

84.680 €

1.700 €/m²

49m² | 2.5 sobe | 1/4 sprata
Zelengorska 15 | 4zida.rs
Zelengorska 15 | 4zida.rs
Zelengorska 15 | 4zida.rs
Zelengorska 15 | 4zida.rs
Zelengorska 15 | 4zida.rs
Premijum
7

Zelengorska 15

Filozofski Fakultet, Medijana, Gradske lokacije, Niš

120.500 €

2.620 €/m²

46m² | 1 soba | 3/7 spratova
Vlasnik • Namešteno
Ažurirano 08.05.2026.
Milutina Milankovića 36 | 4zida.rs
Milutina Milankovića 36 | 4zida.rs
Milutina Milankovića 36 | 4zida.rs
Milutina Milankovića 36 | 4zida.rs
Milutina Milankovića 36 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
15

Milutina Milankovića 36

Branko Bjegović, Crveni Krst, Gradske lokacije, Niš

151.500 €

1.500 €/m²

101m² | 4 sobe | 1/3 sprata
Investitor • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža i parking • 3D tura
Ažurirano 08.05.2026.
Visokog Stevana 2A | 4zida.rs
Visokog Stevana 2A | 4zida.rs
Visokog Stevana 2A | 4zida.rs
Visokog Stevana 2A | 4zida.rs
Visokog Stevana 2A | 4zida.rs
Premijum
9

Visokog Stevana 2A

Medijana, Gradske lokacije, Niš

106.000 €

2.120 €/m²

50m² | 2 sobe
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 08.05.2026.
Čair | 4zida.rs
Čair | 4zida.rs
Čair | 4zida.rs
Čair | 4zida.rs
Čair | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
retko u ponudi
13
Logo agencije

Čair

Medijana, Gradske lokacije, Niš

167.000 €

2.062 €/m²

81m² | 3 sobe | 1/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 07.05.2026.
Donja Vrežina | 4zida.rs
Donja Vrežina | 4zida.rs
Donja Vrežina | 4zida.rs
Donja Vrežina | 4zida.rs
Donja Vrežina | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
7
Logo agencije

Donja Vrežina

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

87.500 €

1.862 €/m²

47m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 07.05.2026.
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Pantelej

Gradske lokacije, Niš

139.150 €

1.906 €/m²

73m² | 3 sobe | 6/7 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 06.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
3456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Gradske lokacije

prodaja stanova Gradske lokacije - Niš

Prosečna cena stanova — Gradske lokacije - Niš

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Gradske lokacije. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 2008 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Gradske lokacije - Niš

  • Medijana, Gradske lokacije
  • Niška Banja, Gradske lokacije
  • Palilula, Gradske lokacije
  • Pantelej, Gradske lokacije
  • Crveni Krst, Gradske lokacije

Po tipu nekretnine — Gradske lokacije - Niš

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba