Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Niš

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

3.352 oglasa

Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
27
Logo agencije

Mokranjčeva

Apelovac, Palilula, Gradske lokacije, Niš

200.000 €

2.273 €/m²

88m² | 3.5 sobe | prizemlje
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Hajduk Veljkova | 4zida.rs
Hajduk Veljkova | 4zida.rs
Hajduk Veljkova | 4zida.rs
Hajduk Veljkova | 4zida.rs
Hajduk Veljkova | 4zida.rs
9
Logo agencije

Hajduk Veljkova

Čair, Medijana, Gradske lokacije, Niš

135.000 €

2.500 €/m²

54m² | 2 sobe | 7/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Knjaževačka | 4zida.rs
Knjaževačka | 4zida.rs
Knjaževačka | 4zida.rs
Knjaževačka | 4zida.rs
Knjaževačka | 4zida.rs
16
Logo agencije

Knjaževačka

Durlan, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

85.000 €

1.000 €/m²

85m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Somborski bulevar | 4zida.rs
Somborski bulevar | 4zida.rs
Somborski bulevar | 4zida.rs
Somborski bulevar | 4zida.rs
Somborski bulevar | 4zida.rs
10
Logo agencije

Somborski bulevar

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

115.000 €

2.212 €/m²

52m² | 2.5 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Trošarina | 4zida.rs
Novogradnja
3
Logo projekta

Novogradnja na Trošarini

Medijana, Gradske lokacije, Niš

118.289 €

1.850 €/m²

63m² | 3.5 sobe | 1/3 sprata
Trošarina | 4zida.rs
Novogradnja
3
Logo projekta

Novogradnja na Trošarini

Medijana, Gradske lokacije, Niš

118.289 €

1.850 €/m²

63m² | 3.5 sobe | 3/3 sprata
Šumadijska | 4zida.rs
Šumadijska | 4zida.rs
Šumadijska | 4zida.rs
Šumadijska | 4zida.rs
Šumadijska | 4zida.rs
13
Logo agencije

Šumadijska

Železnička Stanica, Palilula, Gradske lokacije, Niš

82.500 €

1.528 €/m²

54m² | 3 sobe | prizemlje
Agencija • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 14.05.2026.
Rasadnik | 4zida.rs
Rasadnik | 4zida.rs
Rasadnik | 4zida.rs
3

Rasadnik

Palilula, Gradske lokacije, Niš

140.000 €

1.842 €/m²

76m² | 3 sobe | 5/9 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Durlan | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
1
Logo agencije

Durlan

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

75.190 €

1.979 €/m²

38m² | 1 soba | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Durlan | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
1
Logo agencije

Durlan

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

80.930 €

1.974 €/m²

41m² | 1 soba | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.

Ponuda agencija u Nišu

Etagi Nekretnine | 4zida.rs
Etagi Nekretnine
7 meseci na 4zida
361 oglasa u ponudi
Bulevar nekretnine | 4zida.rs
Bulevar nekretnine
2310 oglasa u ponudi
Box nekretnine | 4zida.rs
Box nekretnine
3 godine na 4zida
111 oglasa u ponudi
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
16

Medijana

Gradske lokacije, Niš

161.900 €

2.049 €/m²

79m² | 3 sobe | 5/9 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Pantelej | 4zida.rs
Novogradnja
4
Logo projekta

Novogradnja Somborski bulevar

Gradske lokacije, Niš

114.356 €

1.768 €/m²

64m² | 2.5 sobe | 2/4 sprata
Pantelej | 4zida.rs
Novogradnja
4
Logo projekta

Novogradnja Somborski bulevar

Gradske lokacije, Niš

114.356 €

1.768 €/m²

64m² | 2.5 sobe | 3/4 sprata
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
16

Medijana

Gradske lokacije, Niš

161.900 €

2.049 €/m²

79m² | 3 sobe | 4/9 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
10

Medijana

Gradske lokacije, Niš

123.800 €

2.098 €/m²

59m² | 2 sobe | 8/9 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
11

Medijana

Gradske lokacije, Niš

123.800 €

2.098 €/m²

59m² | 2 sobe | 8/9 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Somborska | 4zida.rs
Somborska | 4zida.rs
Somborska | 4zida.rs
Somborska | 4zida.rs
Somborska | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
8

Somborska

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

90.000 €

2.143 €/m²

42m² | 1.5 soba | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
13

Medijana

Gradske lokacije, Niš

132.250 €

2.099 €/m²

63m² | 2.5 sobe | 8/9 spratova
Agencija • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Ozrenska 08 | 4zida.rs
Novogradnja
3
Logo projekta

OZRENSKA 08 | Kod Slatke kuće. Dockom 6

Durlan, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

87.696 €

2.160 €/m²

40m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Ozrenska 08 | 4zida.rs
Novogradnja
3
Logo projekta

OZRENSKA 08 | Kod Slatke kuće. Dockom 6

Durlan, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

81.216 €

2.160 €/m²

37m² | 1.5 soba | 2/4 sprata
Durlan | 4zida.rs
Durlan | 4zida.rs
Durlan | 4zida.rs
Durlan | 4zida.rs
Durlan | 4zida.rs
14
Logo agencije

Durlan

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

140.000 €

1.522 €/m²

92m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Dom Zdravlja | 4zida.rs
Dom Zdravlja | 4zida.rs
Dom Zdravlja | 4zida.rs
Dom Zdravlja | 4zida.rs
Dom Zdravlja | 4zida.rs
7
Logo agencije

Dom Zdravlja

Medijana, Gradske lokacije, Niš

63.000 €

2.333 €/m²

27m² | 1.5 soba | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
7.Juli | 4zida.rs
7.Juli | 4zida.rs
7.Juli | 4zida.rs
7.Juli | 4zida.rs
7.Juli | 4zida.rs
13
Logo agencije

7.Juli

Centar, Medijana, Gradske lokacije, Niš

117.000 €

1.950 €/m²

60m² | 2.5 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Somborska | 4zida.rs
Somborska | 4zida.rs
Somborska | 4zida.rs
3
Logo agencije

Somborska

Durlan, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

102.610 €

2.231 €/m²

46m² | 2 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Somborska | 4zida.rs
Somborska | 4zida.rs
Somborska | 4zida.rs
3
Logo agencije

Somborska

Durlan, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

138.210 €

2.229 €/m²

62m² | 3 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Somborska | 4zida.rs
Somborska | 4zida.rs
Somborska | 4zida.rs
3
Logo agencije

Somborska

Durlan, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

101.850 €

2.214 €/m²

46m² | 2.5 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 13.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
12131415

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Niš

42 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Niš

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Niš

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Niš

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Niš. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 2008 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Niš

  • Gradske lokacije, Niš
  • Okolne lokacije, Niš

Po tipu nekretnine — Niš

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
Niš