Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Kruševac

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

239 oglasa

Balkanska | 4zida.rs
Balkanska | 4zida.rs
Balkanska | 4zida.rs
Balkanska | 4zida.rs
Balkanska | 4zida.rs
6

Balkanska

Gradske lokacije, Kruševac

120.000 €

1.739 €/m²

69m² | 2.5 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža
Ažurirano 20.04.2026.
Rasadnik | 4zida.rs
Rasadnik | 4zida.rs
Rasadnik | 4zida.rs
Rasadnik | 4zida.rs
Rasadnik | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
14

Rasadnik

Gradske lokacije, Kruševac

125.000 €

1.506 €/m²

83m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 20.04.2026.
▾Reklama▾
Kolonija | 4zida.rs
Kolonija | 4zida.rs
Kolonija | 4zida.rs
Kolonija | 4zida.rs
Kolonija | 4zida.rs
16

Kolonija

Gradske lokacije, Kruševac

93.000 €

1.057 €/m²

88m² | 3 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 20.04.2026.
Ujedinjene Nacije | 4zida.rs
Ujedinjene Nacije | 4zida.rs
2

Ujedinjene Nacije

Gradske lokacije, Kruševac

90.000 €

1.385 €/m²

65m² | 3 sobe | 9/9 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 20.04.2026.
Trg Fontana 20/3 | 4zida.rs
Trg Fontana 20/3 | 4zida.rs
Trg Fontana 20/3 | 4zida.rs
Trg Fontana 20/3 | 4zida.rs
Trg Fontana 20/3 | 4zida.rs
14

Trg Fontana 20/3

Jakšino igralište, Gradske lokacije, Kruševac

119.999 €

1.000 €/m²

120m² | 4 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 18.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
6

Gradske lokacije

Kruševac

80.000 €

1.600 €/m²

50m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 18.04.2026.
Pejton | 4zida.rs
Pejton | 4zida.rs
Pejton | 4zida.rs
Pejton | 4zida.rs
Pejton | 4zida.rs
8

Pejton

Gradske lokacije, Kruševac

65.000 €

1.444 €/m²

45m² | 0.5 soba | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 18.04.2026.
Trg Kosturnica | 4zida.rs
Trg Kosturnica | 4zida.rs
Trg Kosturnica | 4zida.rs
Trg Kosturnica | 4zida.rs
Trg Kosturnica | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
12

Trg Kosturnica

Gradske lokacije, Kruševac

80.000 €

1.333 €/m²

60m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 18.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
11

Centar

Gradske lokacije, Kruševac

148.800 €

1.600 €/m²

93m² | 4 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 18.04.2026.
Nova Pijaca | 4zida.rs
Nova Pijaca | 4zida.rs
Nova Pijaca | 4zida.rs
Nova Pijaca | 4zida.rs
Nova Pijaca | 4zida.rs
14

Nova Pijaca

Gradske lokacije, Kruševac

195.000 €

1.161 €/m²

168m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 18.04.2026.
Vidovdanska | 4zida.rs
Vidovdanska | 4zida.rs
Vidovdanska | 4zida.rs
Vidovdanska | 4zida.rs
Vidovdanska | 4zida.rs
7

Vidovdanska

Gradske lokacije, Kruševac

95.000 €

1.357 €/m²

70m² | 3 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 18.04.2026.
Hilandarska | 4zida.rs
Hilandarska | 4zida.rs
Hilandarska | 4zida.rs
Hilandarska | 4zida.rs
Hilandarska | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
9

Hilandarska

Ujedinjene Nacije, Gradske lokacije, Kruševac

75.000 €

1.442 €/m²

52m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 17.04.2026.
▾Reklama▾
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
7

Gradske lokacije

Kruševac

1.600 €

41 €/m²

39m² | 0.5 soba
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 17.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
7

Gradske lokacije

Kruševac

64.000 €

1.422 €/m²

45m² | 1 soba | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 17.04.2026.
Trg Fontana 20/3 | 4zida.rs
Trg Fontana 20/3 | 4zida.rs
Trg Fontana 20/3 | 4zida.rs
Trg Fontana 20/3 | 4zida.rs
Trg Fontana 20/3 | 4zida.rs
6

Trg Fontana 20/3

Gradske lokacije, Kruševac

67.200 €

1.430 €/m²

47m² | 1 soba | 4/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 17.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
12

Gradske lokacije

Kruševac

131.600 €

1.400 €/m²

94m² | 4 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 17.04.2026.
Sokobanja | 4zida.rs
Sokobanja | 4zida.rs
Sokobanja | 4zida.rs
Sokobanja | 4zida.rs
Sokobanja | 4zida.rs
8
Logo agencije

Sokobanja

Centar, Gradske lokacije, Kruševac

84.000 €

1.313 €/m²

64m² | 2.5 sobe | prizemlje
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 16.04.2026.
Sokobanja | 4zida.rs
Sokobanja | 4zida.rs
Sokobanja | 4zida.rs
Sokobanja | 4zida.rs
Sokobanja | 4zida.rs
8
Logo agencije

Sokobanja

Centar, Gradske lokacije, Kruševac

84.000 €

1.313 €/m²

64m² | 2.5 sobe | prizemlje
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 16.04.2026.
Sokobanja | 4zida.rs
Sokobanja | 4zida.rs
Sokobanja | 4zida.rs
Sokobanja | 4zida.rs
Sokobanja | 4zida.rs
8
Logo agencije

Sokobanja

Centar, Gradske lokacije, Kruševac

84.000 €

1.313 €/m²

64m² | 2.5 sobe | prizemlje
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 16.04.2026.
Miloša Crnjanskog | 4zida.rs
1
Logo agencije

Miloša Crnjanskog

Centar, Gradske lokacije, Kruševac

59.900 €

1.711 €/m²

35m² | 1.5 soba | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
101112

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Kruševac

54 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Kruševac

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Kruševac

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Kruševac

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Kruševac. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1444 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Kruševac

  • Gradske lokacije, Kruševac
  • Okolne lokacije, Kruševac

Po tipu nekretnine — Kruševac

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
Kruševac