Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | više lokacija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

870 oglasa

Kralja Aleksandra I Karađorđevića | 4zida.rs
Kralja Aleksandra I Karađorđevića | 4zida.rs
Kralja Aleksandra I Karađorđevića | 4zida.rs
Kralja Aleksandra I Karađorđevića | 4zida.rs
Kralja Aleksandra I Karađorđevića | 4zida.rs
10

Kralja Aleksandra I Karađorđevića

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

175.000 €

1.750 €/m²

100m² | 4 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 17.04.2026.
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
13

Stanovo

Gradske lokacije, Kragujevac

70.000 €

1.842 €/m²

38m² | 1 soba | 3. sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 17.04.2026.
▾Reklama▾
Zrenjanin, Šećerana | 4zida.rs
Zrenjanin, Šećerana | 4zida.rs
Zrenjanin, Šećerana | 4zida.rs
Zrenjanin, Šećerana | 4zida.rs
Zrenjanin, Šećerana | 4zida.rs
12
Logo agencije

Zrenjanin, Šećerana

Šećerana, Gradske lokacije, Zrenjanin

67.000 €

1.241 €/m²

54m² | 2 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 17.04.2026.
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
4

Žitni Trg

Gradske lokacije, Zrenjanin

34.000 €

1.172 €/m²

29m² | 1 soba
Agencija
Ažurirano 16.04.2026.
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
2
Logo agencije

Erdoglija

Gradske lokacije, Kragujevac

96.350 €

2.050 €/m²

47m² | 2 sobe | 4/8 spratova
Agencija • Prazno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 16.04.2026.
Janka Veselinovića | 4zida.rs
Janka Veselinovića | 4zida.rs
Janka Veselinovića | 4zida.rs
Janka Veselinovića | 4zida.rs
Janka Veselinovića | 4zida.rs
14

Janka Veselinovića

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

105.000 €

2.386 €/m²

44m² | 2 sobe | 1/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 16.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
9
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

115.500 €

1.833 €/m²

63m² | 3 sobe | 6/13 spratova
Agencija • Polunamešteno
Ažurirano 16.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
10
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

135.000 €

2.045 €/m²

66m² | 3 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.04.2026.

Ponuda agencija u Kragujevcu

Savremen Dom | 4zida.rs
Savremen Dom
9 godina na 4zida
100 oglasa u ponudi
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
4
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

50.000 €

2.778 €/m²

18m² | 0.5 soba | prizemlje
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 16.04.2026.
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
9
Logo agencije

Bubanj

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

134.000 €

1.861 €/m²

72m² | 3 sobe | 8/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 16.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
10
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

145.000 €

2.231 €/m²

65m² | 3 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 16.04.2026.
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
26
Logo agencije

Erdoglija

Gradske lokacije, Kragujevac

245.000 €

1.750 €/m²

140m² | 6 soba | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 16.04.2026.
▾Reklama▾
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
7
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

88.000 €

2.000 €/m²

44m² | 2 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 16.04.2026.
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
2
Logo agencije

Erdoglija

Gradske lokacije, Kragujevac

98.500 €

2.189 €/m²

45m² | 1.5 soba | 2/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 16.04.2026.
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
34

Bubanj

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

118.900 €

2.243 €/m²

53m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 02.05.2026.
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
13

Bubanj

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

89.000 €

1.561 €/m²

57m² | 3 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 16.04.2026.
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
14

Bubanj

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

87.500 €

1.535 €/m²

57m² | 3 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 16.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
25

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

370.000 €

2.500 €/m²

148m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 16.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
10

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

151.800 €

2.200 €/m²

69m² | 3 sobe | 3/6 spratova
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 16.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
10

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

145.200 €

2.200 €/m²

66m² | 3 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 16.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
32333435

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Kragujevac

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Kragujevac

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Kragujevac

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Kragujevac

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Kragujevac. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1887 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Kragujevac

  • Gradske lokacije, Kragujevac
  • Okolne lokacije, Kragujevac

Po tipu nekretnine — Kragujevac

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
Kragujevac
Zrenjanin