Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | više lokacija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

870 oglasa

Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
20
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Zrenjanin

50.000 €

704 €/m²

71m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 18.04.2026.
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
12

Vašarište

Gradske lokacije, Kragujevac

185.000 €

1.225 €/m²

151m² | 6.5 soba | 3. sprat
Agencija
Ažurirano 18.04.2026.
▾Reklama▾
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
9

Lesnina

Gradske lokacije, Zrenjanin

75.000 €

1.316 €/m²

57m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 18.04.2026.
Nikole Pašića | 4zida.rs
Nikole Pašića | 4zida.rs
Nikole Pašića | 4zida.rs
Nikole Pašića | 4zida.rs
Nikole Pašića | 4zida.rs
14
Logo agencije

Nikole Pašića

Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Kragujevac

370.000 €

2.500 €/m²

148m² | 4 sobe | 4. sprat
Agencija • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 18.04.2026.
Miodraga Vlajića Šuke | 4zida.rs
Miodraga Vlajića Šuke | 4zida.rs
Miodraga Vlajića Šuke | 4zida.rs
Miodraga Vlajića Šuke | 4zida.rs
Miodraga Vlajića Šuke | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
19

Miodraga Vlajića Šuke

Bubanj, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

185.000 €

1.745 €/m²

106m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Firma • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 18.04.2026.
Milana Vukosa | 4zida.rs
Milana Vukosa | 4zida.rs
Milana Vukosa | 4zida.rs
Milana Vukosa | 4zida.rs
Milana Vukosa | 4zida.rs
8

Milana Vukosa

Stanovo, Gradske lokacije, Kragujevac

174.000 €

1.851 €/m²

94m² | 3.5 sobe | 1/2 sprata
Firma • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža
Ažurirano 18.04.2026.
Zrenjanin, Širi centar | 4zida.rs
Zrenjanin, Širi centar | 4zida.rs
Zrenjanin, Širi centar | 4zida.rs
Zrenjanin, Širi centar | 4zida.rs
Zrenjanin, Širi centar | 4zida.rs
6
Logo agencije

Zrenjanin, Širi centar

Centar, Gradske lokacije, Zrenjanin

38.000 €

1.056 €/m²

36m² | 1 soba | nisko prizemlje
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 18.04.2026.
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
19

Bagremar

Gradske lokacije, Kragujevac

118.000 €

2.000 €/m²

59m² | 2 sobe | 3. sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 17.04.2026.

Ponuda agencija u Kragujevcu

Savremen Dom | 4zida.rs
Savremen Dom
9 godina na 4zida
100 oglasa u ponudi
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
16
Logo agencije

Mala Vaga

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

150.000 €

2.143 €/m²

70m² | 3 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 17.04.2026.
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
2

Aerodrom

Gradske lokacije, Kragujevac

180.400 €

2.173 €/m²

83m² | 1.5 soba | 3/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 20.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
18

Centar

Gradske lokacije, Zrenjanin

53.000 €

828 €/m²

64m² | 2 sobe | prizemlje
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 17.04.2026.
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
12

Aerodrom

Gradske lokacije, Kragujevac

75.000 €

2.500 €/m²

30m² | 1.5 soba | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 17.04.2026.
▾Reklama▾
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
6

Erdoglija

Gradske lokacije, Kragujevac

36.000 €

1.800 €/m²

20m² | 0.5 soba | 5/5 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Parking
Ažurirano 17.04.2026.
Episkopa Save | 4zida.rs
Episkopa Save | 4zida.rs
Episkopa Save | 4zida.rs
Episkopa Save | 4zida.rs
Episkopa Save | 4zida.rs
11

Episkopa Save

Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Kragujevac

88.000 €

1.956 €/m²

45m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
8

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

167.500 €

2.326 €/m²

72m² | 1.5 soba
Agencija • Prazno
Ažurirano 17.04.2026.
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
11

Bagljaš

Gradske lokacije, Zrenjanin

49.000 €

1.089 €/m²

45m² | 1 soba | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 17.04.2026.
Sušice | 4zida.rs
Sušice | 4zida.rs
Sušice | 4zida.rs
Sušice | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
4

Sušice

Gradske lokacije, Kragujevac

208.660 €

1.605 €/m²

130m² | 4.5 sobe | 3/3 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža
Ažurirano 17.04.2026.
Milovana Gušića | 4zida.rs
Milovana Gušića | 4zida.rs
2

Milovana Gušića

Bubanj, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

98.900 €

1.433 €/m²

69m² | 2.5 sobe | 5/8 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža
Ažurirano 17.04.2026.
Atinska | 4zida.rs
Atinska | 4zida.rs
Atinska | 4zida.rs
Atinska | 4zida.rs
4

Atinska

Aerodrom, Gradske lokacije, Kragujevac

182.589 €

1.588 €/m²

115m² | 4 sobe | 3/3 sprata
Firma • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža
Ažurirano 17.04.2026.
Janka Veselinovića | 4zida.rs
Janka Veselinovića | 4zida.rs
Janka Veselinovića | 4zida.rs
Janka Veselinovića | 4zida.rs
4

Janka Veselinovića

Bubanj, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

136.000 €

2.000 €/m²

68m² | 2.5 sobe | 2/7 spratova
Firma • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 17.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
31323334

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Kragujevac
Zrenjanin

prodaja stanova Kragujevac

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Kragujevac

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Kragujevac

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Kragujevac

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Kragujevac. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1887 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Kragujevac

  • Gradske lokacije, Kragujevac
  • Okolne lokacije, Kragujevac

Po tipu nekretnine — Kragujevac

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba