Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | više lokacija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

869 oglasa

Stefana Prvovenčanog | 4zida.rs
Stefana Prvovenčanog | 4zida.rs
Stefana Prvovenčanog | 4zida.rs
Stefana Prvovenčanog | 4zida.rs
Stefana Prvovenčanog | 4zida.rs
9
Logo agencije

Stefana Prvovenčanog

Lazarevo, Okolne lokacije, Zrenjanin

110.000 €

1.325 €/m²

83m² | 2 sobe | suteren/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 22.04.2026.
Atinska | 4zida.rs
Atinska | 4zida.rs
Atinska | 4zida.rs
Atinska | 4zida.rs
Atinska | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
9

Atinska

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

90.000 €

1.765 €/m²

51m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 10.05.2026.
▾Reklama▾
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
15

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

90.000 €

1.552 €/m²

58m² | 2.5 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 22.04.2026.
Milovana Gušića | 4zida.rs
Milovana Gušića | 4zida.rs
Milovana Gušića | 4zida.rs
Milovana Gušića | 4zida.rs
Milovana Gušića | 4zida.rs
8
Logo agencije

Milovana Gušića

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

121.000 €

2.200 €/m²

55m² | 1.5 soba | 1/7 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 22.04.2026.
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
26

Vašarište

Gradske lokacije, Kragujevac

186.000 €

1.232 €/m²

151m² | 6 soba | 3. sprat
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 22.04.2026.
Bulevar Kraljice Marije | 4zida.rs
Bulevar Kraljice Marije | 4zida.rs
Bulevar Kraljice Marije | 4zida.rs
Bulevar Kraljice Marije | 4zida.rs
Bulevar Kraljice Marije | 4zida.rs
13

Bulevar Kraljice Marije

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

200.000 €

1.667 €/m²

120m² | 4 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 22.04.2026.
Sušice | 4zida.rs
Sušice | 4zida.rs
Sušice | 4zida.rs
Sušice | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
4

Sušice

Gradske lokacije, Kragujevac

196.270 €

1.596 €/m²

123m² | 4.5 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 22.04.2026.
Zrenjanin, Duvanika | 4zida.rs
Zrenjanin, Duvanika | 4zida.rs
Zrenjanin, Duvanika | 4zida.rs
Zrenjanin, Duvanika | 4zida.rs
Zrenjanin, Duvanika | 4zida.rs
10
Logo agencije

Zrenjanin, Duvanika

Duvanika, Gradske lokacije, Zrenjanin

55.000 €

859 €/m²

64m² | 3.5 sobe | nisko prizemlje
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 22.04.2026.

Ponuda agencija u Kragujevcu

Savremen Dom | 4zida.rs
Savremen Dom
9 godina na 4zida
100 oglasa u ponudi
Zrenjanin, Mala Amerika | 4zida.rs
Zrenjanin, Mala Amerika | 4zida.rs
Zrenjanin, Mala Amerika | 4zida.rs
Zrenjanin, Mala Amerika | 4zida.rs
Zrenjanin, Mala Amerika | 4zida.rs
11
Logo agencije

Zrenjanin, Mala Amerika

Mala Amerika, Gradske lokacije, Zrenjanin

90.000 €

1.098 €/m²

82m² | 4.5 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 21.04.2026.
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
10

Bagljaš

Gradske lokacije, Zrenjanin

68.000 €

932 €/m²

73m² | 3 sobe | 2. sprat
Agencija
Ažurirano 21.04.2026.
Luja Pastera | 4zida.rs
Luja Pastera | 4zida.rs
Luja Pastera | 4zida.rs
Luja Pastera | 4zida.rs
Luja Pastera | 4zida.rs
14

Luja Pastera

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

143.000 €

2.600 €/m²

55m² | 2.5 sobe | 4/5 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 21.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
15

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

196.000 €

3.500 €/m²

56m² | 2 sobe | 1/6 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 21.04.2026.
▾Reklama▾
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
17

Mala Vaga

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

95.000 €

1.056 €/m²

90m² | 5 soba | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 21.04.2026.
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
9

Mala Vaga

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

57.000 €

1.056 €/m²

54m² | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 21.04.2026.
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
8

Mala Vaga

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

67.500 €

1.055 €/m²

64m² | 3 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 21.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
20

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

175.000 €

1.750 €/m²

100m² | 6 soba | prizemlje
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 21.04.2026.
Zmaj Jovina | 4zida.rs
Zmaj Jovina | 4zida.rs
2
Logo agencije

Zmaj Jovina

Bubanj, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

157.000 €

1.915 €/m²

82m² | 3 sobe | prizemlje/6 spratova
Agencija • Parking
Ažurirano 21.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
10

Centar

Gradske lokacije, Zrenjanin

85.000 €

1.667 €/m²

51m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 21.04.2026.
Mite Đorđevića 20 | 4zida.rs
7
Logo agencije

Mite Đorđevića 20

Bagljaš, Gradske lokacije, Zrenjanin

58.451 €

1.683 €/m²

34m² | 1 soba | 2/4 sprata
Investitor
Ažurirano 21.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
6

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

230.000 €

1.438 €/m²

160m² | 6 soba | 1/1 sprat
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Tavan
Ažurirano 21.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
28293031

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Kragujevac

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Kragujevac

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Kragujevac

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Kragujevac

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Kragujevac. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1887 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Kragujevac

  • Gradske lokacije, Kragujevac
  • Okolne lokacije, Kragujevac

Po tipu nekretnine — Kragujevac

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
Kragujevac
Zrenjanin