Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | više lokacija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

871 oglas

Mala Amerika | 4zida.rs
Mala Amerika | 4zida.rs
Mala Amerika | 4zida.rs
Mala Amerika | 4zida.rs
Mala Amerika | 4zida.rs
10

Mala Amerika

Gradske lokacije, Zrenjanin

70.000 €

1.228 €/m²

57m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 04.05.2026.
Dragoljuba Milovanovića Bene | 4zida.rs
Dragoljuba Milovanovića Bene | 4zida.rs
Dragoljuba Milovanovića Bene | 4zida.rs
Dragoljuba Milovanovića Bene | 4zida.rs
Dragoljuba Milovanovića Bene | 4zida.rs
7
Logo agencije

Dragoljuba Milovanovića Bene

Erdoglija, Gradske lokacije, Kragujevac

187.000 €

1.968 €/m²

95m² | 4 sobe | 4. sprat
Agencija • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 04.05.2026.
▾Reklama▾
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
13

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

83.000 €

1.844 €/m²

45m² | 2.5 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
10

Aerodrom

Gradske lokacije, Kragujevac

94.500 €

1.500 €/m²

63m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 04.05.2026.
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
16

Bagremar

Gradske lokacije, Kragujevac

69.500 €

1.479 €/m²

47m² | 2 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 04.05.2026.
Dr Zorana Đinđića | 4zida.rs
Dr Zorana Đinđića | 4zida.rs
Dr Zorana Đinđića | 4zida.rs
Dr Zorana Đinđića | 4zida.rs
Dr Zorana Đinđića | 4zida.rs
19

Dr Zorana Đinđića

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

118.000 €

1.844 €/m²

64m² | 2.5 sobe | nisko prizemlje/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 04.05.2026.
Lole Ribara | 4zida.rs
Lole Ribara | 4zida.rs
Lole Ribara | 4zida.rs
Lole Ribara | 4zida.rs
Lole Ribara | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
26

Lole Ribara

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

135.000 €

2.045 €/m²

66m² | 3 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
24
Logo agencije

Bubanj

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

94.000 €

2.000 €/m²

47m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 04.05.2026.

Ponuda agencija u Kragujevcu

Savremen Dom | 4zida.rs
Savremen Dom
9 godina na 4zida
100 oglasa u ponudi
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
14

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

145.200 €

2.200 €/m²

66m² | 3 sobe | 5. sprat
Agencija
Ažurirano 04.05.2026.
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
12

Erdoglija

Gradske lokacije, Kragujevac

113.000 €

2.568 €/m²

44m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 04.05.2026.
Centar | 4zida.rs
1

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

157.000 €

1.915 €/m²

82m² | 3 sobe | 6/7 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
7

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

129.980 €

1.911 €/m²

68m² | 2.5 sobe | 3/6 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
▾Reklama▾
Prvog Maja | 4zida.rs
Prvog Maja | 4zida.rs
Prvog Maja | 4zida.rs
Prvog Maja | 4zida.rs
Prvog Maja | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
17

Prvog Maja

Bubanj, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

122.000 €

2.302 €/m²

53m² | 2.5 sobe
Firma • Uknjižen • Namešteno • 3D tura
Ažurirano 04.05.2026.
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
11

Cara Dušana

Centar, Gradske lokacije, Zrenjanin

103.000 €

896 €/m²

115m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Garaža i parking
Ažurirano 03.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
17

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

150.000 €

2.000 €/m²

75m² | 3 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 03.05.2026.
Hasana Brkića | 4zida.rs
Hasana Brkića | 4zida.rs
2

Hasana Brkića

Okolne lokacije, Kragujevac

124.440 €

1.830 €/m²

68m² | 2.5 sobe | 2/2 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža
Ažurirano 03.05.2026.
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
2

Mala Vaga

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

108.900 €

1.650 €/m²

66m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Agencija
Ažurirano 03.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
6
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

117.106 €

2.210 €/m²

53m² | 2.5 sobe | 2/6 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 03.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
6
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

96.888 €

2.202 €/m²

44m² | 1.5 soba | 3/6 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 03.05.2026.
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
11
Logo agencije

Žitni Trg

Gradske lokacije, Zrenjanin

30.000 €

667 €/m²

45m² | 1 soba
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 03.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
18192021

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Kragujevac

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Kragujevac

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Kragujevac

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Kragujevac

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Kragujevac. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1887 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Kragujevac

  • Gradske lokacije, Kragujevac
  • Okolne lokacije, Kragujevac

Po tipu nekretnine — Kragujevac

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
Kragujevac
Zrenjanin