Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | više lokacija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

864 oglasa

Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
14

Erdoglija

Gradske lokacije, Kragujevac

159.000 €

1.939 €/m²

82m² | 3 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 07.05.2026.
Milovana Gušića 93 | 4zida.rs
Milovana Gušića 93 | 4zida.rs
Milovana Gušića 93 | 4zida.rs
Milovana Gušića 93 | 4zida.rs
Milovana Gušića 93 | 4zida.rs
22

Milovana Gušića 93

Bubanj, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

130.000 €

1.806 €/m²

72m² | 3 sobe | 8/8 spratova
Firma • Uknjižen • Prazno • 3D tura
Ažurirano 07.05.2026.
▾Reklama▾
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
6

Centar

Gradske lokacije, Zrenjanin

60.000 €

923 €/m²

65m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 06.05.2026.
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
17

Lesnina

Gradske lokacije, Zrenjanin

175.000 €

1.716 €/m²

102m² | 5 soba | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 06.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
16

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

155.000 €

2.925 €/m²

53m² | 2.5 sobe | 1/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 06.05.2026.
Milana Vukosa | 4zida.rs
Milana Vukosa | 4zida.rs
Milana Vukosa | 4zida.rs
Milana Vukosa | 4zida.rs
Milana Vukosa | 4zida.rs
7

Milana Vukosa

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

178.600 €

1.900 €/m²

94m² | 3.5 sobe | 1/2 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 06.05.2026.
Bubanj | 4zida.rs
1

Bubanj

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

119.200 €

1.753 €/m²

68m² | 3 sobe | 2/6 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
6

Stanovo

Gradske lokacije, Kragujevac

67.000 €

1.264 €/m²

53m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 06.05.2026.

Ponuda agencija u Kragujevcu

Savremen Dom | 4zida.rs
Savremen Dom
9 godina na 4zida
100 oglasa u ponudi
Sušica | 4zida.rs
Sušica | 4zida.rs
Sušica | 4zida.rs
Sušica | 4zida.rs
Sušica | 4zida.rs
28

Sušica

Aerodrom, Gradske lokacije, Kragujevac

221.000 €

1.300 €/m²

170m² | 4 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 06.05.2026.
Žarka Zrenjanina | 4zida.rs
Žarka Zrenjanina | 4zida.rs
Žarka Zrenjanina | 4zida.rs
Žarka Zrenjanina | 4zida.rs
Žarka Zrenjanina | 4zida.rs
14

Žarka Zrenjanina

Žarko Zrenjanin, Gradske lokacije, Zrenjanin

55.000 €

539 €/m²

102m² | 3 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 06.05.2026.
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
14

Bubanj

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

133.000 €

1.847 €/m²

72m² | 3 sobe | 8/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 06.05.2026.
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
17

Erdoglija

Gradske lokacije, Kragujevac

159.000 €

1.939 €/m²

82m² | 3 sobe | prizemlje
Agencija • Namešteno
Ažurirano 06.05.2026.
▾Reklama▾
4. Juli | 4zida.rs

4. Juli

Gradske lokacije, Zrenjanin

196.800 €

1.654 €/m²

119m² | 3 sobe | 2. sprat
Agencija
Ažurirano 06.05.2026.
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
17

Aerodrom

Gradske lokacije, Kragujevac

141.000 €

1.659 €/m²

85m² | 4 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 06.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
9

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

87.000 €

2.023 €/m²

43m² | 1 soba | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 06.05.2026.
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
10

Bubanj

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

119.000 €

2.245 €/m²

53m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 06.05.2026.
Nikole Pašića | 4zida.rs
Nikole Pašića | 4zida.rs
Nikole Pašića | 4zida.rs
Nikole Pašića | 4zida.rs
Nikole Pašića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
11

Nikole Pašića

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

104.500 €

2.133 €/m²

49m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 06.05.2026.
Atinska | 4zida.rs
Atinska | 4zida.rs
Atinska | 4zida.rs
Atinska | 4zida.rs
Atinska | 4zida.rs
6

Atinska

Aerodrom, Gradske lokacije, Kragujevac

25.000 €

1.316 €/m²

19m² | 1 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno • Tavan
Ažurirano 05.05.2026.
Grada Karare | 4zida.rs
Grada Karare | 4zida.rs
Grada Karare | 4zida.rs
Grada Karare | 4zida.rs
Grada Karare | 4zida.rs
22

Grada Karare

Centar, Aerodrom, Gradske lokacije, Kragujevac

125.000 €

1.543 €/m²

81m² | 3.5 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 05.05.2026.
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
12

Bubanj

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

85.000 €

1.809 €/m²

47m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 05.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
15161718

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Kragujevac
Zrenjanin

prodaja stanova Kragujevac

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Kragujevac

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Kragujevac

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Kragujevac

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Kragujevac. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1887 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Kragujevac

  • Gradske lokacije, Kragujevac
  • Okolne lokacije, Kragujevac

Po tipu nekretnine — Kragujevac

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba