Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Kragujevac

Prodaja stanova | više lokacija, Dvoiposoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

87 oglasa

Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
20

Mala Vaga

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

127.000 €

1.896 €/m²

67m² | 2.5 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 04.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
13

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

83.000 €

1.844 €/m²

45m² | 2.5 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
▾Reklama▾
Dr Zorana Đinđića | 4zida.rs
Dr Zorana Đinđića | 4zida.rs
Dr Zorana Đinđića | 4zida.rs
Dr Zorana Đinđića | 4zida.rs
Dr Zorana Đinđića | 4zida.rs
19

Dr Zorana Đinđića

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

118.000 €

1.844 €/m²

64m² | 2.5 sobe | nisko prizemlje/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 04.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
7

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

129.980 €

1.911 €/m²

68m² | 2.5 sobe | 3/6 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Dragoljuba Milovanovića Bene 16, 18 | 4zida.rs
Novogradnja
1

CENTRAL RESIDENCE B16

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

Cena na upit

42m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Dragoljuba Milovanovića Bene 16, 18 | 4zida.rs
Novogradnja
1

CENTRAL RESIDENCE B16

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

Cena na upit

109m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Prvog Maja | 4zida.rs
Prvog Maja | 4zida.rs
Prvog Maja | 4zida.rs
Prvog Maja | 4zida.rs
Prvog Maja | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
17

Prvog Maja

Bubanj, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

122.000 €

2.302 €/m²

53m² | 2.5 sobe
Firma • Uknjižen • Namešteno • 3D tura
Ažurirano 04.05.2026.
Hasana Brkića | 4zida.rs
Hasana Brkića | 4zida.rs
2

Hasana Brkića

Okolne lokacije, Kragujevac

124.440 €

1.830 €/m²

68m² | 2.5 sobe | 2/2 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža
Ažurirano 03.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
6
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

117.106 €

2.210 €/m²

53m² | 2.5 sobe | 2/6 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 03.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
11

Centar

Gradske lokacije, Zrenjanin

102.000 €

1.700 €/m²

60m² | 2.5 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 03.05.2026.

Ponuda agencija u Kragujevcu

Savremen Dom | 4zida.rs
Savremen Dom
9 godina na 4zida
100 oglasa u ponudi
Tome Vučića | 4zida.rs
Tome Vučića | 4zida.rs
2

Tome Vučića

Mala Vaga, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

82.962 €

1.765 €/m²

47m² | 2.5 sobe | 1/3 sprata
Firma • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 03.05.2026.
Dragana Petrovica 20, Donja Erdoglija | 4zida.rs
Novogradnja
1

Dragana Petrovica

Erdoglija, Gradske lokacije, Kragujevac

115.000 €

1.950 €/m²

58m² | 3 sobe | 1/4 sprata
Dragana Petrovica 20, Donja Erdoglija | 4zida.rs
Novogradnja
1

Dragana Petrovica

Erdoglija, Gradske lokacije, Kragujevac

131.000 €

1.949 €/m²

67m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Šest Topola | 4zida.rs
Šest Topola | 4zida.rs
2

Šest Topola

Palilule, Gradske lokacije, Kragujevac

77.550 €

1.650 €/m²

47m² | 2.5 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 01.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
18

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

140.000 €

2.000 €/m²

70m² | 2.5 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 30.04.2026.
Ljubine Livade | 4zida.rs
Ljubine Livade | 4zida.rs
Ljubine Livade | 4zida.rs
Ljubine Livade | 4zida.rs
Ljubine Livade | 4zida.rs
21

Ljubine Livade

Palilule, Gradske lokacije, Kragujevac

90.000 €

989 €/m²

91m² | 2.5 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 30.04.2026.
▾Reklama▾
Save Kovačevića | 4zida.rs
Save Kovačevića | 4zida.rs
Save Kovačevića | 4zida.rs
Save Kovačevića | 4zida.rs
Save Kovačevića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
17

Save Kovačevića

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

96.500 €

1.755 €/m²

55m² | 2.5 sobe | 4/6 spratova
Firma • Uknjižen • Namešteno • 3D tura
Ažurirano 30.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
11

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

171.000 €

2.443 €/m²

70m² | 2.5 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 30.04.2026.
Dimitrija Tucovića 28 | 4zida.rs
Novogradnja
4
Logo projekta

Sokolis

Erdoglija, Gradske lokacije, Kragujevac

140.000 €

2.090 €/m²

67m² | 3 sobe | 6/9 spratova
Dimitrija Tucovića 28 | 4zida.rs
Novogradnja
5
Logo projekta

Sokolis

Erdoglija, Gradske lokacije, Kragujevac

106.000 €

2.275 €/m²

46m² | 2 sobe | 10/9 spratova
Bubanj | 4zida.rs
1

Bubanj

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

115.300 €

1.774 €/m²

65m² | 2.5 sobe | 8/8 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 30.04.2026.
Vojvode Putnika | 4zida.rs
Vojvode Putnika | 4zida.rs
Vojvode Putnika | 4zida.rs
Vojvode Putnika | 4zida.rs
Vojvode Putnika | 4zida.rs
20

Vojvode Putnika

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

150.000 €

2.055 €/m²

73m² | 2.5 sobe | 5/7 spratova
Firma • Uknjižen • Namešteno • Garaža • 3D tura
Ažurirano 30.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
4

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

144.210 €

2.090 €/m²

69m² | 2.5 sobe | 3/7 spratova
Firma • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 30.04.2026.
Tanaska Rajića | 4zida.rs
Tanaska Rajića | 4zida.rs
Tanaska Rajića | 4zida.rs
Tanaska Rajića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
4

Tanaska Rajića

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

136.400 €

2.200 €/m²

62m² | 2.5 sobe | 2/7 spratova
Firma • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža
Ažurirano 30.04.2026.
Tanaska Rajića | 4zida.rs
Tanaska Rajića | 4zida.rs
Tanaska Rajića | 4zida.rs
Tanaska Rajića | 4zida.rs
Tanaska Rajića | 4zida.rs
5

Tanaska Rajića

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

116.600 €

2.200 €/m²

53m² | 2.5 sobe | 1/7 spratova
Firma • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža
Ažurirano 30.04.2026.
Episkopa Save | 4zida.rs
Episkopa Save | 4zida.rs
Episkopa Save | 4zida.rs
Episkopa Save | 4zida.rs
Episkopa Save | 4zida.rs
26

Episkopa Save

Bubanj, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

94.000 €

2.000 €/m²

47m² | 2.5 sobe | 5/5 spratova
Firma • Uknjižen • Namešteno • 3D tura
Ažurirano 30.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
12345

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Kragujevac

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Kragujevac

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Kragujevac

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Kragujevac

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Kragujevac. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1887 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Kragujevac

  • Gradske lokacije, Kragujevac
  • Okolne lokacije, Kragujevac

Po tipu nekretnine — Kragujevac

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
Kragujevac
Zrenjanin
Dvoiposoban stan