Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Kragujevac

Prodaja stanova | više lokacija, Četvorosoban i veći stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

143 oglasa

Miloja Radosavljevića | 4zida.rs
Miloja Radosavljevića | 4zida.rs
Miloja Radosavljevića | 4zida.rs
Miloja Radosavljevića | 4zida.rs
Miloja Radosavljevića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
18

Miloja Radosavljevića

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

394.999 €

1.543 €/m²

256m² | 5 soba | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža
Ažurirano 05.05.2026.
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
11

4. Juli

Gradske lokacije, Zrenjanin

169.950 €

1.650 €/m²

103m² | 4 sobe | 1/2 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 05.05.2026.
▾Reklama▾
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
4

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

160.000 €

1.778 €/m²

90m² | 4 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 05.05.2026.
Zrenjanin, Centar | 4zida.rs
Zrenjanin, Centar | 4zida.rs
Zrenjanin, Centar | 4zida.rs
Zrenjanin, Centar | 4zida.rs
Zrenjanin, Centar | 4zida.rs
6
Logo agencije

Zrenjanin, Centar

Centar, Gradske lokacije, Zrenjanin

60.000 €

822 €/m²

73m² | 4 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 05.05.2026.
Dragoljuba Milovanovića Bene 16, 18 | 4zida.rs
Novogradnja
1

CENTRAL RESIDENCE B16

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

Cena na upit

42m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Dragoljuba Milovanovića Bene 16, 18 | 4zida.rs
Novogradnja
1

CENTRAL RESIDENCE B16

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

Cena na upit

109m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Dragoljuba Milovanovića Bene | 4zida.rs
Dragoljuba Milovanovića Bene | 4zida.rs
Dragoljuba Milovanovića Bene | 4zida.rs
Dragoljuba Milovanovića Bene | 4zida.rs
Dragoljuba Milovanovića Bene | 4zida.rs
7
Logo agencije

Dragoljuba Milovanovića Bene

Erdoglija, Gradske lokacije, Kragujevac

187.000 €

1.968 €/m²

95m² | 4 sobe | 4. sprat
Agencija • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 04.05.2026.
Tome Vučića | 4zida.rs
Tome Vučića | 4zida.rs
2

Tome Vučića

Mala Vaga, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

111.207 €

1.660 €/m²

67m² | 4 sobe | 3/3 sprata
Firma • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 03.05.2026.
Braće Petkovića | 4zida.rs
Braće Petkovića | 4zida.rs
Braće Petkovića | 4zida.rs
Braće Petkovića | 4zida.rs
Braće Petkovića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
13

Braće Petkovića

Palilule, Gradske lokacije, Kragujevac

155.000 €

1.987 €/m²

78m² | 4.5 sobe | 5/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 02.05.2026.
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
23

Vašarište

Gradske lokacije, Kragujevac

114.800 €

1.400 €/m²

82m² | 4 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 02.05.2026.

Ponuda agencija u Kragujevcu

Savremen Dom | 4zida.rs
Savremen Dom
9 godina na 4zida
100 oglasa u ponudi
Tome Vučića 25 | 4zida.rs
1

Tome Vučića 25

Palilule, Gradske lokacije, Kragujevac

117.250 €

1.750 €/m²

67m² | 4 sobe
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 01.05.2026.
Dragana Petrovica 20, Donja Erdoglija | 4zida.rs
Novogradnja
1

Dragana Petrovica

Erdoglija, Gradske lokacije, Kragujevac

115.000 €

1.950 €/m²

58m² | 3 sobe | 1/4 sprata
Dragana Petrovica 20, Donja Erdoglija | 4zida.rs
Novogradnja
1

Dragana Petrovica

Erdoglija, Gradske lokacije, Kragujevac

131.000 €

1.949 €/m²

67m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
12

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

260.000 €

2.203 €/m²

118m² | 4 sobe | 6/6 spratova
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 30.04.2026.
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
26

Erdoglija

Gradske lokacije, Kragujevac

128.000 €

1.438 €/m²

89m² | 4 sobe
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 29.04.2026.
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
14

Bubanj

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

154.000 €

2.000 €/m²

77m² | 4 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Namešteno • Garaža
Ažurirano 29.04.2026.
▾Reklama▾
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
37

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

195.000 €

1.219 €/m²

160m² | 6 soba | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 29.04.2026.
Zrenjanin, Centar | 4zida.rs
Zrenjanin, Centar | 4zida.rs
Zrenjanin, Centar | 4zida.rs
Zrenjanin, Centar | 4zida.rs
Zrenjanin, Centar | 4zida.rs
16
Logo agencije

Zrenjanin, Centar

Centar, Gradske lokacije, Zrenjanin

139.000 €

1.241 €/m²

112m² | 4 sobe | 3. sprat
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 29.04.2026.
Dimitrija Tucovića 28 | 4zida.rs
Novogradnja
4
Logo projekta

Sokolis

Erdoglija, Gradske lokacije, Kragujevac

140.000 €

2.090 €/m²

67m² | 3 sobe | 6/9 spratova
Dimitrija Tucovića 28 | 4zida.rs
Novogradnja
5
Logo projekta

Sokolis

Erdoglija, Gradske lokacije, Kragujevac

106.000 €

2.275 €/m²

46m² | 2 sobe | 10/9 spratova
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
6

Aerodrom

Gradske lokacije, Kragujevac

155.872 €

1.834 €/m²

85m² | 4 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 28.04.2026.
Daničićeva | 4zida.rs
Daničićeva | 4zida.rs
Daničićeva | 4zida.rs
Daničićeva | 4zida.rs
Daničićeva | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
20

Daničićeva

Stari Grad, Gradske lokacije, Kragujevac

270.000 €

1.915 €/m²

141m² | 4 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 02.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
8

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

450.000 €

1.667 €/m²

270m² | 5.5 soba
Agencija
Ažurirano 28.04.2026.
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
17
Logo agencije

Lesnina

Gradske lokacije, Zrenjanin

110.700 €

1.350 €/m²

82m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 28.04.2026.
Đorđa Stratimirovića 21/12 | 4zida.rs
Đorđa Stratimirovića 21/12 | 4zida.rs
Đorđa Stratimirovića 21/12 | 4zida.rs
Đorđa Stratimirovića 21/12 | 4zida.rs
Đorđa Stratimirovića 21/12 | 4zida.rs
18

Đorđa Stratimirovića 21/12

Gradske lokacije, Zrenjanin

135.000 €

1.239 €/m²

109m² | 4 sobe | 2/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 28.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
40

Centar

Gradske lokacije, Zrenjanin

139.000 €

1.241 €/m²

112m² | 4 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 27.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Kragujevac

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Kragujevac

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Kragujevac

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Kragujevac

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Kragujevac. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1887 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Kragujevac

  • Gradske lokacije, Kragujevac
  • Okolne lokacije, Kragujevac

Po tipu nekretnine — Kragujevac

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
Kragujevac
Zrenjanin
4.5 i više soba