Četvorosoban stan na prodaju, Vojvode Putnika, 280.000€, 113m²

280.000 €
2.478 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- Novo
- Prostorije: kupatila (2), kuhinja, terasa
- Opremljenost: Namešteno - TV, klima, kuhinjski elementi, frižider, rerna, ležaj, plakar, ugradni plakar
- Pogled na: ulicu, dvorište
- Uknjiženo
- Oglas oglašava firma
- 1 garažno mesto, garaža u sklopu zgrade
- 2 lifta
Opis oglasa
Prodaje se luksuzan četvorosoban stan u ulici Vojvode Putnika u Kragujevcu, smešten na prvom spratu moderne stambene zgrade sa ukupno sedam spratova. Stan je pozicioniran tako da pruža mir i privatnost, sa lepim pogledom na dvorište zgrade.
Nekretnina je kompletno opremljena kvalitetnim nameštajem i pažljivo biranim detaljima, a posebnu pažnju privlači moderna kuhinja izrađena od medijapana sa kompletnom belom tehnikom visokog kvaliteta. Idealan je za porodičan život, ali i za kupce koji traže komfor, funkcionalnost i luksuz na odličnoj lokaciji.
Struktura stana:
- prostrana dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom
- terasa
- dve spavaće sobe
- treća spavaća soba pretvorena u walk-in garderober
- kupatilo
- toalet
- hodnik
Stan se prodaje kompletno namešten sa garaznim mestom po ceni od 280.000 €.
Odlična lokacija, moderan enterijer i funkcionalan raspored čine ovu nekretninu pravom prilikom za udoban i kvalitetan život u jednom od traženijih delova Kragujevca
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Kreativni park Kragujevac10 min
- Veliki park11 min
- Mali park20 min