Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

71 oglas

Kalenić pijaca | 4zida.rs
Kalenić pijaca | 4zida.rs
Kalenić pijaca | 4zida.rs
Kalenić pijaca | 4zida.rs
Kalenić pijaca | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
19
Logo agencije

Kalenić pijaca

Vračar, Beograd

589.500 €

4.500 €/m²

131m² | 4 sobe | 3/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Mileševska

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

249.000 €

4.527 €/m²

55m² | 2 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Njegoševa | 4zida.rs
Njegoševa | 4zida.rs
Njegoševa | 4zida.rs
Njegoševa | 4zida.rs
Njegoševa | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Njegoševa

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

328.500 €

3.820 €/m²

86m² | 3 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Golsvordijeva | 4zida.rs
Golsvordijeva | 4zida.rs
Golsvordijeva | 4zida.rs
Golsvordijeva | 4zida.rs
Golsvordijeva | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Golsvordijeva

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

226.500 €

3.103 €/m²

73m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
18
Logo agencije

Mileševska

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

137.000 €

3.513 €/m²

39m² | 2 sobe | suteren/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Topolska | 4zida.rs
Topolska | 4zida.rs
Topolska | 4zida.rs
Topolska | 4zida.rs
Topolska | 4zida.rs
Premijum
41
Logo agencije

Topolska

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

448.000 €

4.480 €/m²

100m² | 4 sobe
Agencija • Uknjižen • Garaža i parking
Ažurirano 06.05.2026.
Mutapova | 4zida.rs
Mutapova | 4zida.rs
Mutapova | 4zida.rs
Mutapova | 4zida.rs
Mutapova | 4zida.rs
Top
21
Logo agencije

Mutapova

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

585.000 €

3.000 €/m²

195m² | 5 soba | 6/7 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Golsvordijeva | 4zida.rs
Golsvordijeva | 4zida.rs
Golsvordijeva | 4zida.rs
Golsvordijeva | 4zida.rs
Golsvordijeva | 4zida.rs
Top
14

Golsvordijeva

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

199.000 €

4.975 €/m²

40m² | 2 sobe | 1/1 sprat
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan
Ažurirano 28.04.2026.
Sinđelićeva | 4zida.rs
Sinđelićeva | 4zida.rs
Sinđelićeva | 4zida.rs
Sinđelićeva | 4zida.rs
Sinđelićeva | 4zida.rs
18

Sinđelićeva

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

234.000 €

4.034 €/m²

58m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Kičevska | 4zida.rs
Kičevska | 4zida.rs
Kičevska | 4zida.rs
Kičevska | 4zida.rs
Kičevska | 4zida.rs
12
Logo agencije

Kičevska

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

420.000 €

5.676 €/m²

74m² | 3 sobe | 1/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Video
Ažurirano 13.05.2026.
Topolska | 4zida.rs
Topolska | 4zida.rs
Topolska | 4zida.rs
Topolska | 4zida.rs
Topolska | 4zida.rs
15
Logo agencije

Topolska

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

320.000 €

3.902 €/m²

82m² | 3 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
7
Logo agencije

Mileševska

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

137.000 €

4.029 €/m²

34m² | 1.5 soba | nisko prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
9
Logo agencije

Mileševska

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

280.000 €

4.308 €/m²

65m² | 2 sobe | 3/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
15
Logo agencije

Mileševska

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

310.000 €

3.690 €/m²

84m² | 3 sobe | 2/15 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Niška | 4zida.rs
Niška | 4zida.rs
Niška | 4zida.rs
Niška | 4zida.rs
Niška | 4zida.rs
14

Niška

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

285.000 €

3.000 €/m²

95m² | 3.5 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 10.05.2026.
Koče Kapetana | 4zida.rs
Koče Kapetana | 4zida.rs
Koče Kapetana | 4zida.rs
Koče Kapetana | 4zida.rs
Koče Kapetana | 4zida.rs
10

Koče Kapetana

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

244.900 €

4.621 €/m²

53m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 09.05.2026.
Topolska | 4zida.rs
Topolska | 4zida.rs
Topolska | 4zida.rs
Topolska | 4zida.rs
Topolska | 4zida.rs
18
Logo agencije

Topolska

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

320.000 €

3.902 €/m²

82m² | 3 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • 3D tura
Ažurirano 08.05.2026.
Kalenić pijaca | 4zida.rs
Kalenić pijaca | 4zida.rs
Kalenić pijaca | 4zida.rs
Kalenić pijaca | 4zida.rs
Kalenić pijaca | 4zida.rs
11

Kalenić pijaca

Vračar, Beograd

148.000 €

4.000 €/m²

37m² | 2.5 sobe
Agencija • Namešteno
Ažurirano 08.05.2026.
Kalenić pijaca | 4zida.rs
Kalenić pijaca | 4zida.rs
Kalenić pijaca | 4zida.rs
Kalenić pijaca | 4zida.rs
Kalenić pijaca | 4zida.rs
14
Logo agencije

Kalenić pijaca

Vračar, Beograd

285.000 €

3.000 €/m²

95m² | 3.5 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 08.05.2026.
Kneginje Zorke | 4zida.rs
Kneginje Zorke | 4zida.rs
Kneginje Zorke | 4zida.rs
Kneginje Zorke | 4zida.rs
Kneginje Zorke | 4zida.rs
12
Logo agencije

Kneginje Zorke

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

275.000 €

5.612 €/m²

49m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 09.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1234

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Kalenić pijaca