Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Čukarica opština, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

634 oglasa

Saznaj više o kraju Čukarica opština
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
12
Logo agencije

Banovo Brdo

Čukarica opština, Beograd

260.000 €

3.059 €/m²

85m² | 3 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 10.05.2026.
Kedrova | 4zida.rs
Kedrova | 4zida.rs
Kedrova | 4zida.rs
Kedrova | 4zida.rs
Kedrova | 4zida.rs
17
Logo agencije

Kedrova

Cerak Vinogradi, Čukarica opština, Beograd

198.000 €

3.414 €/m²

58m² | 2.5 sobe | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum • Parking
Ažurirano 10.05.2026.
▾Reklama▾
TUNISKA | 4zida.rs
TUNISKA | 4zida.rs
TUNISKA | 4zida.rs
TUNISKA | 4zida.rs
TUNISKA | 4zida.rs
15

TUNISKA

Golf Naselje, Čukarica opština, Beograd

460.000 €

3.129 €/m²

147m² | 4 sobe | 2. sprat
Agencija • Garaža i parking
Ažurirano 10.05.2026.
Trgovačka | 4zida.rs
Trgovačka | 4zida.rs
Trgovačka | 4zida.rs
Trgovačka | 4zida.rs
Trgovačka | 4zida.rs
19

Trgovačka

Žarkovo, Čukarica opština, Beograd

269.000 €

2.612 €/m²

103m² | 3.5 sobe | 5/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 10.05.2026.
Ratka Mitrovića | 4zida.rs
Ratka Mitrovića | 4zida.rs
Ratka Mitrovića | 4zida.rs
Ratka Mitrovića | 4zida.rs
Ratka Mitrovića | 4zida.rs
12

Ratka Mitrovića

Filmski Grad, Čukarica opština, Beograd

195.000 €

2.407 €/m²

81m² | 4 sobe | 5. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 10.05.2026.
BANOVO BRDO | 4zida.rs
BANOVO BRDO | 4zida.rs
BANOVO BRDO | 4zida.rs
BANOVO BRDO | 4zida.rs
BANOVO BRDO | 4zida.rs
10
Logo agencije

BANOVO BRDO

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

480.000 €

3.200 €/m²

150m² | 4 sobe | 4/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 10.05.2026.
Cerak | 4zida.rs
Cerak | 4zida.rs
Cerak | 4zida.rs
3
Logo agencije

Cerak

Čukarica opština, Beograd

168.190 €

2.757 €/m²

61m² | 3 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 10.05.2026.
Trgovačka | 4zida.rs
Trgovačka | 4zida.rs
Trgovačka | 4zida.rs
Trgovačka | 4zida.rs
Trgovačka | 4zida.rs
23
Logo agencije

Trgovačka

Žarkovo, Čukarica opština, Beograd

269.000 €

2.663 €/m²

101m² | 3.5 sobe | 5/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 10.05.2026.
Djordja Stojkovica | 4zida.rs
Djordja Stojkovica | 4zida.rs
Djordja Stojkovica | 4zida.rs
Djordja Stojkovica | 4zida.rs
Djordja Stojkovica | 4zida.rs
6
Logo agencije

Djordja Stojkovica

Železnik, Čukarica opština, Beograd

150.000 €

2.308 €/m²

65m² | 2.5 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 10.05.2026.
Lazarevački Drum | 4zida.rs
Lazarevački Drum | 4zida.rs
Lazarevački Drum | 4zida.rs
Lazarevački Drum | 4zida.rs
Lazarevački Drum | 4zida.rs
9

Lazarevački Drum

Čukarička Padina, Čukarica opština, Beograd

190.000 €

3.393 €/m²

56m² | 1.5 soba | 1/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 10.05.2026.
Jablanička | 4zida.rs
Jablanička | 4zida.rs
Jablanička | 4zida.rs
Jablanička | 4zida.rs
Jablanička | 4zida.rs
17

Jablanička

Cerak, Čukarica opština, Beograd

124.900 €

2.974 €/m²

42m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 10.05.2026.
Zrmanjska | 4zida.rs
Zrmanjska | 4zida.rs
Zrmanjska | 4zida.rs
Zrmanjska | 4zida.rs
Zrmanjska | 4zida.rs
15

Zrmanjska

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

190.000 €

2.923 €/m²

65m² | 2.5 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 09.05.2026.
▾Reklama▾
Šavnička | 4zida.rs
Šavnička | 4zida.rs
Šavnička | 4zida.rs
Šavnička | 4zida.rs
Šavnička | 4zida.rs
21

Šavnička

Žarkovo, Čukarica opština, Beograd

198.000 €

1.597 €/m²

124m² | 5 soba | 2/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 09.05.2026.
Svete Milutinovica | 4zida.rs
Svete Milutinovica | 4zida.rs
Svete Milutinovica | 4zida.rs
Svete Milutinovica | 4zida.rs
Svete Milutinovica | 4zida.rs
14
Logo agencije

Svete Milutinovica

Železnik, Čukarica opština, Beograd

115.000 €

1.917 €/m²

60m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Agencija
Ažurirano 09.05.2026.
Vase Stajića | 4zida.rs
Vase Stajića | 4zida.rs
Vase Stajića | 4zida.rs
Vase Stajića | 4zida.rs
Vase Stajića | 4zida.rs
5
Logo agencije

Vase Stajića

Careva Ćuprija, Čukarica opština, Beograd

189.000 €

3.150 €/m²

60m² | 2.5 sobe | 2/6 spratova
Agencija • Garaža
Ažurirano 09.05.2026.
Nikole Vučete | 4zida.rs
Nikole Vučete | 4zida.rs
Nikole Vučete | 4zida.rs
Nikole Vučete | 4zida.rs
Nikole Vučete | 4zida.rs
9

Nikole Vučete

Čukarička Padina, Čukarica opština, Beograd

220.000 €

3.438 €/m²

64m² | 3 sobe | 5/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 09.05.2026.
Endija Vorhola | 4zida.rs
Endija Vorhola | 4zida.rs
Endija Vorhola | 4zida.rs
3
Logo agencije

Endija Vorhola

Čukarička Padina, Čukarica opština, Beograd

174.000 €

3.702 €/m²

47m² | 2 sobe | 8/10 spratova
Agencija • Uknjižen • Garaža i parking
Ažurirano 09.05.2026.
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
2

Banovo Brdo

Čukarica opština, Beograd

250.000 €

2.033 €/m²

123m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 09.05.2026.
Bele Vode | 4zida.rs
Bele Vode | 4zida.rs
Bele Vode | 4zida.rs
Bele Vode | 4zida.rs
Bele Vode | 4zida.rs
19
Logo agencije

Bele Vode

Čukarica opština, Beograd

180.000 €

1.385 €/m²

130m² | 4 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Prazno • Podrum
Ažurirano 09.05.2026.
Svete Milutinovića | 4zida.rs
Svete Milutinovića | 4zida.rs
Svete Milutinovića | 4zida.rs
Svete Milutinovića | 4zida.rs
Svete Milutinovića | 4zida.rs
10

Svete Milutinovića

Železnik, Čukarica opština, Beograd

147.000 €

2.194 €/m²

67m² | 3 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 09.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
891011

Nekretnine Čukarica opština — stanovi, cene i ponuda | 4z...

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Čukarica opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Čukarica opština

prodaja stanova Čukarica opština - Beograd

36 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Čukarica opština - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Čukarica opština

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Čukarica opština - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Čukarica opština. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 2807 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Čukarica opština - Beograd

  • Centar, Čukarica opština
  • Žarkovo, Čukarica opština
  • Banovo Brdo, Čukarica opština
  • Železnik, Čukarica opština
  • Ada Ciganlija, Čukarica opština

Po tipu nekretnine — Čukarica opština - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera