Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Trosoban stan na prodaju, Požeška, 478.500€, 125m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Čukarica opština
  5. Banovo Brdo
  6. Trosoban stan

Trosoban stan na prodaju, Požeška, 478.500€, 125m²

Beograd, Čukarica opština, Banovo Brdo
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-9048Oglas ažuriran: 13.05.2026.
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 1.940 €

478.500 €

3.828 € / m2

Prosek cene m2 u ovom kraju iznosi 3.247 €
125 m²
3 sobe
7/7 spratova
B:Brdo, bez proizije,124,61m2,3.0sob,penthaus,lux/7/7gratis 30m2terasa
O stanu
  • U izgradnji
  • Prostorije: kuhinja, terasa
  • Opremljenost: Prazno - internet, interfon, TV, klima, kanalizacija
  • Orijentacija ka: istok
  • U procesu uknjižavanja
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 524
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
O zgradi
  • 1 lift
  • Kanalizacija
  • Godina izgradnje: 2026.
  • Zgrada poseduje: video nadzor
Telekomunikacije
  • Kablovska

Opis oglasa

Prodaja extra lux trosobnog velikog penthausa sa predivnim pogleodm na okolinu, dvostrano orijentisanog. Kupovinom 125m2 dobija se gratis jos oko 30m2 terase, što je odličan benefit za sve kupce koji preferiraju velike terase i prostrane stanove sa puno stklenih povrsina i zivotnog prostora okupanog suncem.
U Neposrdnoj blizii se nalaze svi moguci infrastrukrurni objekti neophodni za ultra moderan, urbani nacin življenja. Sve je na dohvat ruke. Banovo Brdo je grad u gradu i dodatna prednost u odnosu na druge delove grada je sto se u blizini nalaze i voda i šuma. Ada Ciganlija i Kosutnjak. Neprocenjive 2 oaze. Osim toga tu su i vise osnovnih, srednjih skola, vrtiča, fakulteta. bioskopa, pijaca, dom zdravlja, Ada Mol, vise trznih centara, opstinska administracija, Tempo, Lidl, bazeni, park, apoteke, banke, Pozeska ulica koja obiluje velikim brojem trgovnskih radnji širokog spektra delatnosti, veliki broj linija gradskog prevoza, budča stanica prve linije metroa, koja cini kupovinu stana u ovom delu grada kao odlicnu dugorocnu investiciju.