Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Čukarica opština, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

623 oglasa

Saznaj više o kraju Čukarica opština
Toše Jovanovića | 4zida.rs
Toše Jovanovića | 4zida.rs
Toše Jovanovića | 4zida.rs
Toše Jovanovića | 4zida.rs
Toše Jovanovića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
12

Toše Jovanovića

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

236.500 €

3.196 €/m²

74m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 08.05.2026.
Kraljice Katarine | 4zida.rs
Kraljice Katarine | 4zida.rs
Kraljice Katarine | 4zida.rs
Kraljice Katarine | 4zida.rs
Kraljice Katarine | 4zida.rs
9
Logo agencije

Kraljice Katarine

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

140.000 €

3.182 €/m²

44m² | 1 soba | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
▾Reklama▾
Kedrova | 4zida.rs
Kedrova | 4zida.rs
Kedrova | 4zida.rs
Kedrova | 4zida.rs
Kedrova | 4zida.rs
11
Logo agencije

Kedrova

Cerak Vinogradi, Čukarica opština, Beograd

198.000 €

3.414 €/m²

58m² | 2.5 sobe | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Lazarevački drum | 4zida.rs
Lazarevački drum | 4zida.rs
Lazarevački drum | 4zida.rs
Lazarevački drum | 4zida.rs
Lazarevački drum | 4zida.rs
15
Logo agencije

Lazarevački drum

Čukarička Padina, Čukarica opština, Beograd

175.000 €

3.889 €/m²

45m² | 1.5 soba | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 08.05.2026.
Lješka | 4zida.rs
Lješka | 4zida.rs
Lješka | 4zida.rs
Lješka | 4zida.rs
Lješka | 4zida.rs
5
Logo agencije

Lješka

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

218.015 €

3.516 €/m²

62m² | 3 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 07.05.2026.
Makiška Kolonija Kosmaj | 4zida.rs
Makiška Kolonija Kosmaj | 4zida.rs
Makiška Kolonija Kosmaj | 4zida.rs
Makiška Kolonija Kosmaj | 4zida.rs
Makiška Kolonija Kosmaj | 4zida.rs
8

Makiška Kolonija Kosmaj

Makiš, Čukarica opština, Beograd

25.000 €

962 €/m²

26m² | 1.5 soba | prizemlje
Agencija • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Šavnička | 4zida.rs
Šavnička | 4zida.rs
Šavnička | 4zida.rs
Šavnička | 4zida.rs
Šavnička | 4zida.rs
18

Šavnička

Cerak, Čukarica opština, Beograd

198.000 €

1.597 €/m²

124m² | 5 soba | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Zmajevačka | 4zida.rs
Zmajevačka | 4zida.rs
Zmajevačka | 4zida.rs
Zmajevačka | 4zida.rs
Zmajevačka | 4zida.rs
7

Zmajevačka

Julino Brdo, Čukarica opština, Beograd

218.000 €

2.595 €/m²

84m² | 3 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Žarkovo | 4zida.rs
Žarkovo | 4zida.rs
Žarkovo | 4zida.rs
Žarkovo | 4zida.rs
Žarkovo | 4zida.rs
25

Žarkovo

Čukarica opština, Beograd

122.000 €

2.440 €/m²

50m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Svete Milutinovića | 4zida.rs
Svete Milutinovića | 4zida.rs
Svete Milutinovića | 4zida.rs
Svete Milutinovića | 4zida.rs
Svete Milutinovića | 4zida.rs
15

Svete Milutinovića

Železnik, Čukarica opština, Beograd

190.000 €

2.375 €/m²

80m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 07.05.2026.
Ratka Resanovića | 4zida.rs
Ratka Resanovića | 4zida.rs
Ratka Resanovića | 4zida.rs
Ratka Resanovića | 4zida.rs
Ratka Resanovića | 4zida.rs
10

Ratka Resanovića

Bele Vode, Čukarica opština, Beograd

115.000 €

2.500 €/m²

46m² | 2 sobe
Agencija • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Šavnička | 4zida.rs
Šavnička | 4zida.rs
Šavnička | 4zida.rs
Šavnička | 4zida.rs
Šavnička | 4zida.rs
6
Logo agencije

Šavnička

Cerak, Čukarica opština, Beograd

62.000 €

2.480 €/m²

25m² | 1.5 soba | prizemlje/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
▾Reklama▾
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
22

Kneza Višeslava

Golf Naselje, Čukarica opština, Beograd

365.000 €

3.925 €/m²

93m² | 3.5 sobe | 5/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 07.05.2026.
Trgovačka | 4zida.rs
Trgovačka | 4zida.rs
Trgovačka | 4zida.rs
Trgovačka | 4zida.rs
Trgovačka | 4zida.rs
18
Logo agencije

Trgovačka

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

269.000 €

3.057 €/m²

88m² | 2.5 sobe | 1/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 07.05.2026.
Vladimira Rolovića | 4zida.rs
Vladimira Rolovića | 4zida.rs
Vladimira Rolovića | 4zida.rs
Vladimira Rolovića | 4zida.rs
Vladimira Rolovića | 4zida.rs
14
Logo agencije

Vladimira Rolovića

Košutnjak, Čukarica opština, Beograd

145.000 €

1.526 €/m²

95m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Nastićeva | 4zida.rs
Nastićeva | 4zida.rs
Nastićeva | 4zida.rs
Nastićeva | 4zida.rs
Nastićeva | 4zida.rs
18

Nastićeva

Žarkovo, Čukarica opština, Beograd

135.000 €

2.411 €/m²

56m² | 2.5 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Zelengorska | 4zida.rs
Zelengorska | 4zida.rs
Zelengorska | 4zida.rs
Zelengorska | 4zida.rs
Zelengorska | 4zida.rs
10
Logo agencije

Zelengorska

Umka, Čukarica opština, Beograd

85.000 €

2.429 €/m²

35m² | 1.5 soba | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 07.05.2026.
Nikolaja Gogolja | 4zida.rs
Nikolaja Gogolja | 4zida.rs
Nikolaja Gogolja | 4zida.rs
Nikolaja Gogolja | 4zida.rs
Nikolaja Gogolja | 4zida.rs
18
Logo agencije

Nikolaja Gogolja

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

210.000 €

2.917 €/m²

72m² | 2.5 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
BANOVO BRDO | 4zida.rs
BANOVO BRDO | 4zida.rs
BANOVO BRDO | 4zida.rs
BANOVO BRDO | 4zida.rs
BANOVO BRDO | 4zida.rs
10
Logo agencije

BANOVO BRDO

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

699.000 €

3.177 €/m²

220m² | 5 soba | 4/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 07.05.2026.
Lipar | 4zida.rs
Lipar | 4zida.rs
Lipar | 4zida.rs
Lipar | 4zida.rs
Lipar | 4zida.rs
17

Lipar

Cerak, Čukarica opština, Beograd

138.000 €

1.624 €/m²

85m² | 3 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 07.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
10111213

Nekretnine Čukarica opština — stanovi, cene i ponuda | 4z...

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Čukarica opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Čukarica opština

prodaja stanova Čukarica opština - Beograd

36 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Čukarica opština - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Čukarica opština

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Čukarica opština - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Čukarica opština. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 2807 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Čukarica opština - Beograd

  • Centar, Čukarica opština
  • Žarkovo, Čukarica opština
  • Banovo Brdo, Čukarica opština
  • Železnik, Čukarica opština
  • Ada Ciganlija, Čukarica opština

Po tipu nekretnine — Čukarica opština - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera