Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Čukarica opština, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

630 oglasa

Saznaj više o kraju Čukarica opština
Dostojevskog | 4zida.rs
Dostojevskog | 4zida.rs
Dostojevskog | 4zida.rs
Dostojevskog | 4zida.rs
Dostojevskog | 4zida.rs
6
Logo agencije

Dostojevskog

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

145.000 €

3.021 €/m²

48m² | 1 soba | 3/4 sprata
Agencija • Podrum
Ažurirano 05.05.2026.
Žarkovo | 4zida.rs
Žarkovo | 4zida.rs
Žarkovo | 4zida.rs
Žarkovo | 4zida.rs
Žarkovo | 4zida.rs
11
Logo agencije

Žarkovo

Čukarica opština, Beograd

190.000 €

2.714 €/m²

70m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Namešteno • Parking
Ažurirano 05.05.2026.
▾Reklama▾
Sare Bernar | 4zida.rs
Sare Bernar | 4zida.rs
Sare Bernar | 4zida.rs
Sare Bernar | 4zida.rs
Sare Bernar | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
18
Logo agencije

Sare Bernar

Sremčica, Čukarica opština, Beograd

180.000 €

1.731 €/m²

104m² | 5 soba
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 05.05.2026.
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
2

Banovo Brdo

Čukarica opština, Beograd

188.700 €

3.198 €/m²

59m² | 2.5 sobe | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 05.05.2026.
Slobodana Perovića | 4zida.rs
Slobodana Perovića | 4zida.rs
Slobodana Perovića | 4zida.rs
Slobodana Perovića | 4zida.rs
Slobodana Perovića | 4zida.rs
20

Slobodana Perovića

Cerak, Čukarica opština, Beograd

219.900 €

2.784 €/m²

79m² | 3 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 05.05.2026.
Vase Stajića | 4zida.rs
Vase Stajića | 4zida.rs
Vase Stajića | 4zida.rs
Vase Stajića | 4zida.rs
Vase Stajića | 4zida.rs
5
Logo agencije

Vase Stajića

Careva Ćuprija, Čukarica opština, Beograd

215.600 €

3.171 €/m²

68m² | 3.5 sobe | prizemlje/6 spratova
Agencija • Garaža
Ažurirano 05.05.2026.
Arčibalda Rajsa | 4zida.rs
Arčibalda Rajsa | 4zida.rs
Arčibalda Rajsa | 4zida.rs
Arčibalda Rajsa | 4zida.rs
Arčibalda Rajsa | 4zida.rs
12
Logo agencije

Arčibalda Rajsa

Filmski Grad, Čukarica opština, Beograd

99.000 €

2.538 €/m²

39m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Namešteno
Ažurirano 05.05.2026.
Cerak | 4zida.rs
Cerak | 4zida.rs
Cerak | 4zida.rs
Cerak | 4zida.rs
4
Logo agencije

Cerak

Čukarica opština, Beograd

281.625 €

2.515 €/m²

112m² | 4 sobe
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 05.05.2026.
Kedrova | 4zida.rs
Kedrova | 4zida.rs
Kedrova | 4zida.rs
Kedrova | 4zida.rs
Kedrova | 4zida.rs
17

Kedrova

Cerak Vinogradi, Čukarica opština, Beograd

245.000 €

2.579 €/m²

95m² | 4 sobe | 4/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 05.05.2026.
Šumadijski Trg | 4zida.rs
Šumadijski Trg | 4zida.rs
Šumadijski Trg | 4zida.rs
Šumadijski Trg | 4zida.rs
Šumadijski Trg | 4zida.rs
21

Šumadijski Trg

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

250.000 €

2.000 €/m²

125m² | 6 soba | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 05.05.2026.
Republička | 4zida.rs
Republička | 4zida.rs
Republička | 4zida.rs
Republička | 4zida.rs
Republička | 4zida.rs
13

Republička

Žarkovo, Čukarica opština, Beograd

170.000 €

3.148 €/m²

54m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Namešteno
Ažurirano 05.05.2026.
Trgovačka | 4zida.rs
Trgovačka | 4zida.rs
Trgovačka | 4zida.rs
Trgovačka | 4zida.rs
Trgovačka | 4zida.rs
19
Logo agencije

Trgovačka

Žarkovo, Čukarica opština, Beograd

268.000 €

2.653 €/m²

101m² | 4 sobe | 5/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 05.05.2026.
▾Reklama▾
Žarkovo | 4zida.rs
Žarkovo | 4zida.rs
Žarkovo | 4zida.rs
Žarkovo | 4zida.rs
Žarkovo | 4zida.rs
23

Žarkovo

Čukarica opština, Beograd

269.000 €

2.663 €/m²

101m² | 4.5 sobe | 5/7 spratova
Agencija • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 04.05.2026.
Leposave Vujošević | 4zida.rs
Leposave Vujošević | 4zida.rs
Leposave Vujošević | 4zida.rs
Leposave Vujošević | 4zida.rs
Leposave Vujošević | 4zida.rs
12
Logo agencije

Leposave Vujošević

Bele Vode, Čukarica opština, Beograd

120.000 €

2.553 €/m²

47m² | 2 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Namešteno
Ažurirano 04.05.2026.
Petra Lubarde | 4zida.rs
Petra Lubarde | 4zida.rs
Petra Lubarde | 4zida.rs
Petra Lubarde | 4zida.rs
Petra Lubarde | 4zida.rs
11
Logo agencije

Petra Lubarde

Julino Brdo, Čukarica opština, Beograd

110.000 €

2.558 €/m²

43m² | 2 sobe | suteren
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 04.05.2026.
Vodovodska | 4zida.rs
Vodovodska | 4zida.rs
Vodovodska | 4zida.rs
Vodovodska | 4zida.rs
Vodovodska | 4zida.rs
12
Logo agencije

Vodovodska

Žarkovo, Čukarica opština, Beograd

173.000 €

2.703 €/m²

64m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Kestenova bb | 4zida.rs
Kestenova bb | 4zida.rs
Kestenova bb | 4zida.rs
Kestenova bb | 4zida.rs
Kestenova bb | 4zida.rs
22
Logo agencije

Kestenova bb

Cerak Vinogradi, Čukarica opština, Beograd

259.000 €

2.643 €/m²

98m² | 4.5 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Cerak | 4zida.rs
1

Cerak

Čukarica opština, Beograd

109.990 €

2.558 €/m²

43m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 04.05.2026.
Lješka | 4zida.rs
Lješka | 4zida.rs
Lješka | 4zida.rs
Lješka | 4zida.rs
Lješka | 4zida.rs
8

Lješka

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

295.000 €

2.783 €/m²

106m² | 3 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 04.05.2026.
Blagoja Parovića | 4zida.rs
Blagoja Parovića | 4zida.rs
Blagoja Parovića | 4zida.rs
Blagoja Parovića | 4zida.rs
Blagoja Parovića | 4zida.rs
17
Logo agencije

Blagoja Parovića

Golf Naselje, Čukarica opština, Beograd

285.000 €

2.767 €/m²

103m² | 4 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 04.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
12131415

Nekretnine Čukarica opština — stanovi, cene i ponuda | 4z...

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Čukarica opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Čukarica opština

prodaja stanova Čukarica opština - Beograd

36 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Čukarica opština - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Čukarica opština

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Čukarica opština - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Čukarica opština. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 2807 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Čukarica opština - Beograd

  • Centar, Čukarica opština
  • Žarkovo, Čukarica opština
  • Banovo Brdo, Čukarica opština
  • Železnik, Čukarica opština
  • Ada Ciganlija, Čukarica opština

Po tipu nekretnine — Čukarica opština - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan