Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Čukarica opština, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

630 oglasa

Saznaj više o kraju Čukarica opština
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
13

Banovo Brdo

Čukarica opština, Beograd

309.500 €

3.005 €/m²

103m² | 3 sobe
Agencija
Ažurirano 04.05.2026.
Žarka Vukovića Pucara | 4zida.rs
Žarka Vukovića Pucara | 4zida.rs
Žarka Vukovića Pucara | 4zida.rs
Žarka Vukovića Pucara | 4zida.rs
Žarka Vukovića Pucara | 4zida.rs
5
Logo agencije

Žarka Vukovića Pucara

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

197.465 €

3.657 €/m²

54m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Garaža i parking
Ažurirano 04.05.2026.
▾Reklama▾
Banovo Brdo | 4zida.rs

Banovo Brdo

Čukarica opština, Beograd

374.000 €

3.495 €/m²

107m²
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 04.05.2026.
Čukarička Padina | 4zida.rs
Čukarička Padina | 4zida.rs
Čukarička Padina | 4zida.rs
Čukarička Padina | 4zida.rs
Čukarička Padina | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
12

Čukarička Padina

Čukarica opština, Beograd

128.000 €

3.282 €/m²

39m² | 2 sobe | 7/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 05.05.2026.
Poručnika Spasića i Mašere | 4zida.rs
Poručnika Spasića i Mašere | 4zida.rs
Poručnika Spasića i Mašere | 4zida.rs
Poručnika Spasića i Mašere | 4zida.rs
Poručnika Spasića i Mašere | 4zida.rs
15
Logo agencije

Poručnika Spasića i Mašere

Žarkovo, Čukarica opština, Beograd

235.000 €

2.798 €/m²

84m² | 3 sobe | 4/10 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 04.05.2026.
Radnih akcija | 4zida.rs
Radnih akcija | 4zida.rs
Radnih akcija | 4zida.rs
Radnih akcija | 4zida.rs
Radnih akcija | 4zida.rs
12
Logo agencije

Radnih akcija

Železnik, Čukarica opština, Beograd

47.900 €

2.994 €/m²

16m² | 0.5 soba | 6/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 05.05.2026.
Dušana Vlajića | 4zida.rs
Dušana Vlajića | 4zida.rs
Dušana Vlajića | 4zida.rs
Dušana Vlajića | 4zida.rs
Dušana Vlajića | 4zida.rs
16
Logo agencije

Dušana Vlajića

Žarkovo, Čukarica opština, Beograd

194.900 €

2.707 €/m²

72m² | 3 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 03.05.2026.
Cerak | 4zida.rs
Cerak | 4zida.rs
Cerak | 4zida.rs
3
Logo agencije

Cerak

Čukarica opština, Beograd

206.717 €

2.756 €/m²

75m² | 3 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 03.05.2026.
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
17

Banovo Brdo

Čukarica opština, Beograd

250.000 €

3.472 €/m²

72m² | 2.5 sobe | 4. sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Video
Ažurirano 03.05.2026.
Ilije Đuričića | 4zida.rs
Ilije Đuričića | 4zida.rs
Ilije Đuričića | 4zida.rs
Ilije Đuričića | 4zida.rs
Ilije Đuričića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
10

Ilije Đuričića

Žarkovo, Čukarica opština, Beograd

125.000 €

2.500 €/m²

50m² | 2.5 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 03.05.2026.
Ratka Mitrovića | 4zida.rs
Ratka Mitrovića | 4zida.rs
Ratka Mitrovića | 4zida.rs
Ratka Mitrovića | 4zida.rs
Ratka Mitrovića | 4zida.rs
17
Logo agencije

Ratka Mitrovića

Žarkovo, Čukarica opština, Beograd

290.000 €

1.585 €/m²

183m² | 6 soba | 4. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 03.05.2026.
Petra Lekovića | 4zida.rs
Petra Lekovića | 4zida.rs
Petra Lekovića | 4zida.rs
Petra Lekovića | 4zida.rs
Petra Lekovića | 4zida.rs
14

Petra Lekovića

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

600.000 €

3.333 €/m²

180m² | 4 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 03.05.2026.
▾Reklama▾
Vodovodska | 4zida.rs
Vodovodska | 4zida.rs
Vodovodska | 4zida.rs
Vodovodska | 4zida.rs
Vodovodska | 4zida.rs
8
Logo agencije

Vodovodska

Žarkovo, Čukarica opština, Beograd

109.900 €

2.155 €/m²

51m² | 2.5 sobe
Agencija • Prazno
Ažurirano 03.05.2026.
Umka | 4zida.rs
Umka | 4zida.rs
Umka | 4zida.rs
Umka | 4zida.rs
Umka | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
10

Umka

Čukarica opština, Beograd

67.500 €

1.227 €/m²

55m² | 2 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan
Ažurirano 03.05.2026.
Žarka Vukovića Pucara | 4zida.rs
Žarka Vukovića Pucara | 4zida.rs
Žarka Vukovića Pucara | 4zida.rs
Žarka Vukovića Pucara | 4zida.rs
4
Logo agencije

Žarka Vukovića Pucara

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

574.406 €

3.282 €/m²

175m² | 4 sobe | 7/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Garaža i parking
Ažurirano 02.05.2026.
Trgovačka | 4zida.rs
Trgovačka | 4zida.rs
Trgovačka | 4zida.rs
Trgovačka | 4zida.rs
Trgovačka | 4zida.rs
10
Logo agencije

Trgovačka

Žarkovo, Čukarica opština, Beograd

268.000 €

2.602 €/m²

103m² | 4 sobe | 5/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 02.05.2026.
Vladimira Aleksića | 4zida.rs
Vladimira Aleksića | 4zida.rs
Vladimira Aleksića | 4zida.rs
Vladimira Aleksića | 4zida.rs
Vladimira Aleksića | 4zida.rs
16
Logo agencije

Vladimira Aleksića

Žarkovo, Čukarica opština, Beograd

240.000 €

2.526 €/m²

95m² | 4 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 02.05.2026.
Lazarevački drum | 4zida.rs
Lazarevački drum | 4zida.rs
Lazarevački drum | 4zida.rs
Lazarevački drum | 4zida.rs
Lazarevački drum | 4zida.rs
20
Logo agencije

Lazarevački drum

Čukarička Padina, Čukarica opština, Beograd

294.500 €

2.916 €/m²

101m² | 4 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 02.05.2026.
Stevana Luburića | 4zida.rs
Stevana Luburića | 4zida.rs
Stevana Luburića | 4zida.rs
Stevana Luburića | 4zida.rs
Stevana Luburića | 4zida.rs
18

Stevana Luburića

Žarkovo, Čukarica opština, Beograd

330.000 €

2.444 €/m²

135m² | 4.5 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 02.05.2026.
Cerak | 4zida.rs
Cerak | 4zida.rs
Cerak | 4zida.rs
Cerak | 4zida.rs
Cerak | 4zida.rs
8
Logo agencije

Cerak

Čukarica opština, Beograd

71.900 €

3.424 €/m²

21m² | 1 soba | prizemlje
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 02.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
13141516

Nekretnine Čukarica opština — stanovi, cene i ponuda | 4z...

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Čukarica opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Čukarica opština - Beograd

36 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Čukarica opština - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Čukarica opština

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Čukarica opština - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Čukarica opština. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 2807 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Čukarica opština - Beograd

  • Centar, Čukarica opština
  • Žarkovo, Čukarica opština
  • Banovo Brdo, Čukarica opština
  • Železnik, Čukarica opština
  • Ada Ciganlija, Čukarica opština

Po tipu nekretnine — Čukarica opština - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan