Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Čukarica opština, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

630 oglasa

Saznaj više o kraju Čukarica opština
Đorđa Ognjanovića | 4zida.rs
Đorđa Ognjanovića | 4zida.rs
Đorđa Ognjanovića | 4zida.rs
Đorđa Ognjanovića | 4zida.rs
Đorđa Ognjanovića | 4zida.rs
20
Logo agencije

Đorđa Ognjanovića

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

579.310 €

3.428 €/m²

169m² | 4 sobe | 7/7 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Garaža
Ažurirano 01.05.2026.
Veljka Petrovića | 4zida.rs
Veljka Petrovića | 4zida.rs
Veljka Petrovića | 4zida.rs
Veljka Petrovića | 4zida.rs
Veljka Petrovića | 4zida.rs
19
Logo agencije

Veljka Petrovića

Cerak, Čukarica opština, Beograd

180.000 €

1.818 €/m²

99m² | 4 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Prazno • Podrum
Ažurirano 01.05.2026.
▾Reklama▾
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
14

Darinke Radović

Železnik, Čukarica opština, Beograd

137.000 €

2.446 €/m²

56m² | 2 sobe | 2/6 spratova
Agencija • Namešteno • Podrum
Ažurirano 01.05.2026.
Borova | 4zida.rs
Borova | 4zida.rs
Borova | 4zida.rs
Borova | 4zida.rs
Borova | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
11
Logo agencije

Borova

Cerak Vinogradi, Čukarica opština, Beograd

184.000 €

2.968 €/m²

62m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 01.05.2026.
Repiška | 4zida.rs
Repiška | 4zida.rs
Repiška | 4zida.rs
Repiška | 4zida.rs
Repiška | 4zida.rs
15
Logo agencije

Repiška

Repište, Čukarica opština, Beograd

190.000 €

2.923 €/m²

65m² | 2.5 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 30.04.2026.
Požeška | 4zida.rs
Požeška | 4zida.rs
Požeška | 4zida.rs
Požeška | 4zida.rs
Požeška | 4zida.rs
21
Logo agencije

Požeška

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

504.652 €

3.852 €/m²

131m² | 3 sobe | 7/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Parking • 3D tura
Ažurirano 30.04.2026.
Požeška | 4zida.rs
Požeška | 4zida.rs
Požeška | 4zida.rs
Požeška | 4zida.rs
Požeška | 4zida.rs
17
Logo agencije

Požeška

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

523.800 €

2.993 €/m²

175m² | 4 sobe | 6/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Parking • 3D tura
Ažurirano 30.04.2026.
Požeška | 4zida.rs
Požeška | 4zida.rs
Požeška | 4zida.rs
Požeška | 4zida.rs
Požeška | 4zida.rs
15
Logo agencije

Požeška

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

441.000 €

3.000 €/m²

147m² | 4 sobe | 7/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Parking • 3D tura
Ažurirano 30.04.2026.
Požeška | 4zida.rs
Požeška | 4zida.rs
Požeška | 4zida.rs
Požeška | 4zida.rs
Požeška | 4zida.rs
18
Logo agencije

Požeška

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

549.926 €

3.846 €/m²

143m² | 4 sobe | 7/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Parking • 3D tura
Ažurirano 30.04.2026.
Požeška | 4zida.rs
Požeška | 4zida.rs
Požeška | 4zida.rs
Požeška | 4zida.rs
Požeška | 4zida.rs
19
Logo agencije

Požeška

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

478.502 €

3.828 €/m²

125m² | 3 sobe | 7/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Parking • 3D tura
Ažurirano 30.04.2026.
Požeška | 4zida.rs
Požeška | 4zida.rs
Požeška | 4zida.rs
Požeška | 4zida.rs
Požeška | 4zida.rs
15
Logo agencije

Požeška

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

376.200 €

3.300 €/m²

114m² | 4 sobe | 2/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Parking • 3D tura
Ažurirano 30.04.2026.
Žarkovo | 4zida.rs
Žarkovo | 4zida.rs
Žarkovo | 4zida.rs
Žarkovo | 4zida.rs
Žarkovo | 4zida.rs
5

Žarkovo

Čukarica opština, Beograd

145.000 €

2.417 €/m²

60m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 30.04.2026.
▾Reklama▾
Momčila Čedića | 4zida.rs
Momčila Čedića | 4zida.rs
Momčila Čedića | 4zida.rs
Momčila Čedića | 4zida.rs
Momčila Čedića | 4zida.rs
11
Logo agencije

Momčila Čedića

Bele Vode, Čukarica opština, Beograd

155.000 €

2.583 €/m²

60m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 30.04.2026.
Petra Lubarde | 4zida.rs
Petra Lubarde | 4zida.rs
Petra Lubarde | 4zida.rs
Petra Lubarde | 4zida.rs
Petra Lubarde | 4zida.rs
13

Petra Lubarde

Julino Brdo, Čukarica opština, Beograd

97.000 €

2.310 €/m²

42m² | 2 sobe | suteren/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 30.04.2026.
Lazara Kujundžića | 4zida.rs
Lazara Kujundžića | 4zida.rs
Lazara Kujundžića | 4zida.rs
Lazara Kujundžića | 4zida.rs
Lazara Kujundžića | 4zida.rs
13

Lazara Kujundžića

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

330.000 €

3.300 €/m²

100m² | 3 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 30.04.2026.
Prištinska | 4zida.rs
Prištinska | 4zida.rs
Prištinska | 4zida.rs
Prištinska | 4zida.rs
Prištinska | 4zida.rs
18
Logo agencije

Prištinska

Cerak, Čukarica opština, Beograd

150.000 €

1.974 €/m²

76m² | 3 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 30.04.2026.
Trgovačka | 4zida.rs
Trgovačka | 4zida.rs
Trgovačka | 4zida.rs
Trgovačka | 4zida.rs
Trgovačka | 4zida.rs
19
Logo agencije

Trgovačka

Žarkovo, Čukarica opština, Beograd

269.000 €

2.612 €/m²

103m² | 3.5 sobe | 5/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 30.04.2026.
Požeška | 4zida.rs
Požeška | 4zida.rs
Požeška | 4zida.rs
Požeška | 4zida.rs
Požeška | 4zida.rs
18
Logo agencije

Požeška

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

320.000 €

3.168 €/m²

101m² | 3 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 30.04.2026.
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
7
Logo agencije

Banovo Brdo

Čukarica opština, Beograd

168.181 €

2.951 €/m²

57m² | 2 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 30.04.2026.
Žitomislićka | 4zida.rs
Žitomislićka | 4zida.rs
Žitomislićka | 4zida.rs
Žitomislićka | 4zida.rs
Žitomislićka | 4zida.rs
20

Žitomislićka

Cerak, Čukarica opština, Beograd

499.000 €

2.935 €/m²

170m² | 4 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 30.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
15161718

Nekretnine Čukarica opština — stanovi, cene i ponuda | 4z...

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Čukarica opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Čukarica opština

prodaja stanova Čukarica opština - Beograd

36 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Čukarica opština - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Čukarica opština

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Čukarica opština - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Čukarica opština. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 2807 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Čukarica opština - Beograd

  • Centar, Čukarica opština
  • Žarkovo, Čukarica opština
  • Banovo Brdo, Čukarica opština
  • Železnik, Čukarica opština
  • Ada Ciganlija, Čukarica opština

Po tipu nekretnine — Čukarica opština - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera