Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. 4.5 i više soba

Prodaja stanova od vlasnika | Beograd, Četvorosoban i veći stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

12 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Sremskih Boraca | 4zida.rs
Sremskih Boraca | 4zida.rs
Sremskih Boraca | 4zida.rs
Sremskih Boraca | 4zida.rs
Sremskih Boraca | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
25

Sremskih Boraca

Meandri, Zemun opština, Beograd

249.000 €

3.234 €/m²

77m² | 4 sobe | 3/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 08.05.2026.
Miloja Đaka | 4zida.rs
Miloja Đaka | 4zida.rs
Miloja Đaka | 4zida.rs
Premijum
3

Miloja Đaka

Dedinje, Savski Venac, Beograd

720.000 €

3.600 €/m²

200m² | 5 soba | prizemlje/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen
Ažurirano 10.05.2026.
▾Reklama▾
Prominska 20 | 4zida.rs
Prominska 20 | 4zida.rs
Prominska 20 | 4zida.rs
Prominska 20 | 4zida.rs
Prominska 20 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
25

Prominska 20

Karaburma, Palilula opština, Beograd

230.000 €

2.644 €/m²

87m² | 4 sobe
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Garaža i parking • Video
Ažurirano 14.05.2026.
Momčila Živojinovića 23B | 4zida.rs
Momčila Živojinovića 23B | 4zida.rs
Momčila Živojinovića 23B | 4zida.rs
Momčila Živojinovića 23B | 4zida.rs
Momčila Živojinovića 23B | 4zida.rs
Top
18

Momčila Živojinovića 23B

Mladenovac selo, Mladenovac opština, Beograd

110.000 €

1.000 €/m²

110m² | 5 soba | 1/1 sprat
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 04.05.2026.
Janković Stojana | 4zida.rs
Janković Stojana | 4zida.rs
Janković Stojana | 4zida.rs
Janković Stojana | 4zida.rs
Janković Stojana | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
20

Janković Stojana

Centar, Rakovica opština, Beograd

245.000 €

2.248 €/m²

109m² | 4 sobe | 3/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Podrum • Tavan
Ažurirano 04.05.2026.
Dr Milivoja Petrovića | 4zida.rs
Dr Milivoja Petrovića | 4zida.rs
Dr Milivoja Petrovića | 4zida.rs
Dr Milivoja Petrovića | 4zida.rs
Dr Milivoja Petrovića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
24

Dr Milivoja Petrovića

Centar, Rakovica opština, Beograd

398.000 €

3.062 €/m²

130m² | 5 soba | 1/2 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 20.04.2026.
Ušće | 4zida.rs
Ušće | 4zida.rs
Ušće | 4zida.rs
Ušće | 4zida.rs
Ušće | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
19

Ušće

Novi Beograd, Beograd

475.000 €

4.612 €/m²

103m² | 4 sobe | 10/16 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 20.04.2026.
Svetozara Markovića 27 | 4zida.rs
Svetozara Markovića 27 | 4zida.rs
Svetozara Markovića 27 | 4zida.rs
Svetozara Markovića 27 | 4zida.rs
Svetozara Markovića 27 | 4zida.rs
Top
20

Svetozara Markovića 27

Cvetni Trg, Vračar, Beograd

485.000 €

4.533 €/m²

107m² | 4 sobe | 3/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 22.04.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
152 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
710 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
752 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1671 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
479 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
184 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
390 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
485 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
139 oglasa u ponudi
Vojvode Micka Krstića 1 | 4zida.rs
Vojvode Micka Krstića 1 | 4zida.rs
Vojvode Micka Krstića 1 | 4zida.rs
Vojvode Micka Krstića 1 | 4zida.rs
Vojvode Micka Krstića 1 | 4zida.rs
42

Vojvode Micka Krstića 1

Karaburma, Palilula opština, Beograd

499.000 €

3.868 €/m²

129m² | 4 sobe | 7/7 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 29.04.2026.
Uskočka | 4zida.rs
Uskočka | 4zida.rs
Uskočka | 4zida.rs
Uskočka | 4zida.rs
Uskočka | 4zida.rs
12

Uskočka

Knez Mihailova, Stari Grad opština, Beograd

539.000 €

6.494 €/m²

83m² | 4 sobe | 2/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 17.04.2026.
Dr Nika Miljanića | 4zida.rs
Dr Nika Miljanića | 4zida.rs
Dr Nika Miljanića | 4zida.rs
Dr Nika Miljanića | 4zida.rs
Dr Nika Miljanića | 4zida.rs
53

Dr Nika Miljanića

Karaburma, Palilula opština, Beograd

278.000 €

2.044 €/m²

136m² | 6 soba | 4/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 21.04.2026.
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
Premijum
17

Palmotićeva

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

451.000 €

4.100 €/m²

110m² | 5 soba | 3/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Beograd
Vlasnik
4.5 i više soba

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan
  • prodaja Jednoiposoban stan
  • prodaja Dvosoban stan
  • prodaja Dvoiposoban stan
  • prodaja Trosoban stan
  • prodaja Troiposoban stan