Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Trosoban stan

Prodaja stanova od vlasnika | Beograd, Trosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

29 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Klanička Stara 3a | 4zida.rs
Klanička Stara 3a | 4zida.rs
Klanička Stara 3a | 4zida.rs
Klanička Stara 3a | 4zida.rs
Klanička Stara 3a | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
12

Klanička Stara 3a

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

170.000 €

3.208 €/m²

53m² | 3 sobe | prizemlje/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Kralja Radoslava 149B | 4zida.rs
Kralja Radoslava 149B | 4zida.rs
Kralja Radoslava 149B | 4zida.rs
Kralja Radoslava 149B | 4zida.rs
Kralja Radoslava 149B | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
13

Kralja Radoslava 149B

Batajnica, Zemun opština, Beograd

170.000 €

2.024 €/m²

84m² | 3 sobe | prizemlje/2 sprata
Vlasnik • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Kajmakčalanska 22 | 4zida.rs
Kajmakčalanska 22 | 4zida.rs
Kajmakčalanska 22 | 4zida.rs
Kajmakčalanska 22 | 4zida.rs
Kajmakčalanska 22 | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
17

Kajmakčalanska 22

Đeram, Zvezdara opština, Beograd

225.000 €

4.245 €/m²

53m² | 3 sobe
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
6

Bulevar Arsenija Čarnojevića

Blok 23, Novi Beograd, Beograd

280.000 €

4.000 €/m²

70m² | 3 sobe | 10/12 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
11

Vidikovački venac

Rakovica opština, Beograd

200.000 €

2.381 €/m²

84m² | 3 sobe | 8/15 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 09.05.2026.
Vojvode Vlahovića 55V | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića 55V | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića 55V | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića 55V | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića 55V | 4zida.rs
Top
19

Vojvode Vlahovića 55V

Vojvode Vlahovića Voždovac, Voždovac opština, Beograd

195.000 €

2.566 €/m²

76m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Polunamešteno
Ažurirano 06.05.2026.
Vojvode Stepe 353 | 4zida.rs
Vojvode Stepe 353 | 4zida.rs
Vojvode Stepe 353 | 4zida.rs
Vojvode Stepe 353 | 4zida.rs
Vojvode Stepe 353 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
16

Vojvode Stepe 353

Trošarina, Voždovac opština, Beograd

327.000 €

3.633 €/m²

90m² | 3 sobe | 6/9 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža
Ažurirano 14.05.2026.
Bulevar Mihajla Pupina 205 | 4zida.rs
Bulevar Mihajla Pupina 205 | 4zida.rs
Bulevar Mihajla Pupina 205 | 4zida.rs
Bulevar Mihajla Pupina 205 | 4zida.rs
Bulevar Mihajla Pupina 205 | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
14

Bulevar Mihajla Pupina 205

Blok 8a, Novi Beograd, Beograd

225.000 €

3.689 €/m²

61m² | 3 sobe | 18/19 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 06.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
152 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
710 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
752 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1671 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
479 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
184 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
390 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
485 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
139 oglasa u ponudi
Bulevar Kralja Aleksandra 129 | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra 129 | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra 129 | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra 129 | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra 129 | 4zida.rs
19

Bulevar Kralja Aleksandra 129

Bulevar kralja Aleksandra, Zvezdara opština, Beograd

420.000 €

6.000 €/m²

70m² | 3 sobe | 1/6 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 05.05.2026.
Vinogradska | 4zida.rs
Vinogradska | 4zida.rs
Vinogradska | 4zida.rs
Vinogradska | 4zida.rs
Vinogradska | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
15

Vinogradska

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

141.000 €

2.274 €/m²

62m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Tavan • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Jurija Gagarina 110 | 4zida.rs
Jurija Gagarina 110 | 4zida.rs
Jurija Gagarina 110 | 4zida.rs
Jurija Gagarina 110 | 4zida.rs
Jurija Gagarina 110 | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
14

Jurija Gagarina 110

Blok 45, Novi Beograd, Beograd

210.000 €

2.958 €/m²

71m² | 3 sobe | 7/19 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Sazonova | 4zida.rs
Sazonova | 4zida.rs
Sazonova | 4zida.rs
Sazonova | 4zida.rs
Sazonova | 4zida.rs
Top
11

Sazonova

Čubura, Vračar, Beograd

390.000 €

4.756 €/m²

82m² | 3 sobe | 5/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Andre Đorđevića 1 | 4zida.rs
Andre Đorđevića 1 | 4zida.rs
Andre Đorđevića 1 | 4zida.rs
Andre Đorđevića 1 | 4zida.rs
Andre Đorđevića 1 | 4zida.rs
12

Andre Đorđevića 1

Višnjička Banja, Palilula opština, Beograd

166.000 €

2.441 €/m²

68m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Prvomajska 52 | 4zida.rs
Prvomajska 52 | 4zida.rs
Prvomajska 52 | 4zida.rs
Prvomajska 52 | 4zida.rs
Prvomajska 52 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
26

Prvomajska 52

Prvomajska, Zemun opština, Beograd

189.000 €

3.436 €/m²

55m² | 3 sobe | 3/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 28.04.2026.
Južni Bulevar | 4zida.rs
Južni Bulevar | 4zida.rs
Južni Bulevar | 4zida.rs
Južni Bulevar | 4zida.rs
Južni Bulevar | 4zida.rs
Top
14

Južni Bulevar

Vračar, Beograd

325.000 €

4.710 €/m²

69m² | 3 sobe | 3/8 spratova
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Namešteno • Garaža
Ažurirano 24.04.2026.
Zemunska 1f | 4zida.rs
Zemunska 1f | 4zida.rs
Zemunska 1f | 4zida.rs
Zemunska 1f | 4zida.rs
Zemunska 1f | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
15

Zemunska 1f

Stara Bežanija, Novi Beograd, Beograd

219.000 €

3.590 €/m²

61m² | 3 sobe | 1/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 25.04.2026.
Stepa Stepanović | 4zida.rs
Stepa Stepanović | 4zida.rs
Stepa Stepanović | 4zida.rs
Stepa Stepanović | 4zida.rs
Stepa Stepanović | 4zida.rs
Top
11

Stepa Stepanović

Voždovac opština, Beograd

280.000 €

3.333 €/m²

84m² | 3 sobe | 2/6 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 20.04.2026.
Jurija Gagarina 162 | 4zida.rs
Jurija Gagarina 162 | 4zida.rs
Jurija Gagarina 162 | 4zida.rs
Jurija Gagarina 162 | 4zida.rs
Jurija Gagarina 162 | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
24

Jurija Gagarina 162

Blok 61, Novi Beograd, Beograd

248.000 €

3.263 €/m²

76m² | 3 sobe | 5/9 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 19.04.2026.
Borivoja Stevanovića | 4zida.rs
Borivoja Stevanovića | 4zida.rs
Borivoja Stevanovića | 4zida.rs
Borivoja Stevanovića | 4zida.rs
Borivoja Stevanovića | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
16

Borivoja Stevanovića

Medaković 3, Voždovac opština, Beograd

237.000 €

3.038 €/m²

78m² | 3 sobe | 1/6 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 10.05.2026.
Kej Oslobođenja 7 | 4zida.rs
Kej Oslobođenja 7 | 4zida.rs
Kej Oslobođenja 7 | 4zida.rs
Kej Oslobođenja 7 | 4zida.rs
Kej Oslobođenja 7 | 4zida.rs
Premijum
20

Kej Oslobođenja 7

Zemunski Kej, Zemun opština, Beograd

379.000 €

5.414 €/m²

70m² | 3 sobe | 2/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 14.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
12

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan
  • prodaja Jednoiposoban stan
  • prodaja Dvosoban stan
  • prodaja Dvoiposoban stan
  • prodaja Trosoban stan
  • prodaja Troiposoban stan