Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja poslovnih prostora

Prodaja poslovnih prostora Vračar, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

92 oglasa

Saznaj više o kraju Vračar
Crveni Krst Vračar | 4zida.rs
Crveni Krst Vračar | 4zida.rs
Premijum
2
Logo agencije

Crveni Krst Vračar

Vračar, Beograd

196.418 €

2.932 €/m²

67m² | lokal
Agencija • Prazno
Ažurirano 17.05.2026.
KRUNSKA | 4zida.rs
KRUNSKA | 4zida.rs
KRUNSKA | 4zida.rs
KRUNSKA | 4zida.rs
KRUNSKA | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

KRUNSKA

Krunski Venac, Vračar, Beograd

1.200.000 €

5.333 €/m²

225m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Vojvode Šupljikca | 4zida.rs
Vojvode Šupljikca | 4zida.rs
Vojvode Šupljikca | 4zida.rs
Vojvode Šupljikca | 4zida.rs
Vojvode Šupljikca | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
13
Logo agencije

Vojvode Šupljikca

Sportski centar Vračar (SC Vračar), Vračar, Beograd

240.000 €

3.750 €/m²

64m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 03.05.2026.
Svetozara Gligorića | 4zida.rs
Svetozara Gligorića | 4zida.rs
Svetozara Gligorića | 4zida.rs
Svetozara Gligorića | 4zida.rs
Svetozara Gligorića | 4zida.rs
23
Logo agencije

Svetozara Gligorića

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

471.000 €

3.651 €/m²

129m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 17.05.2026.
Šumatovačka 105 | 4zida.rs
Novogradnja
2
Logo projekta

Šumatovačka 105

Južni Bulevar, Vračar, Beograd

472.000 €

1.523 €/m²

310m² | lokal | uknjiženo
Graničarska | 4zida.rs
1
Logo agencije

Graničarska

Gradić Pejton, Vračar, Beograd

82.000 €

3.154 €/m²

26m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 17.05.2026.
Gročanska | 4zida.rs
Gročanska | 4zida.rs
Gročanska | 4zida.rs
Gročanska | 4zida.rs
Gročanska | 4zida.rs
9
Logo agencije

Gročanska

Crveni Krst Vračar, Vračar, Beograd

117.500 €

2.500 €/m²

47m² | lokal
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 17.05.2026.
Dubljanska | 4zida.rs
Dubljanska | 4zida.rs
Dubljanska | 4zida.rs
Dubljanska | 4zida.rs
Dubljanska | 4zida.rs
11

Dubljanska

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

223.500 €

2.759 €/m²

81m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 17.05.2026.
Slavija | 4zida.rs
Slavija | 4zida.rs
Slavija | 4zida.rs
Slavija | 4zida.rs
Slavija | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
18

Slavija

Vračar, Beograd

579.000 €

3.386 €/m²

171m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
225 oglasa u ponudi
Nebojšina | 4zida.rs
Nebojšina | 4zida.rs
Nebojšina | 4zida.rs
Nebojšina | 4zida.rs
Nebojšina | 4zida.rs
12
Logo agencije

Nebojšina

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

210.000 €

2.100 €/m²

100m² | poslovni prostor
Agencija • Prazno • 3D tura
Ažurirano 16.05.2026.
Karađorđev park | 4zida.rs
Karađorđev park | 4zida.rs
Karađorđev park | 4zida.rs
Karađorđev park | 4zida.rs
Karađorđev park | 4zida.rs
16
Logo agencije

Karađorđev park

Vračar, Beograd

425.000 €

4.167 €/m²

102m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Krunski Venac | 4zida.rs
Krunski Venac | 4zida.rs
Krunski Venac | 4zida.rs
Krunski Venac | 4zida.rs
Krunski Venac | 4zida.rs
16

Krunski Venac

Vračar, Beograd

450.000 €

3.814 €/m²

118m² | lokal
Agencija
Ažurirano 16.05.2026.
Blizina Bulevara kralja Aleksandra | 4zida.rs
Blizina Bulevara kralja Aleksandra | 4zida.rs
Blizina Bulevara kralja Aleksandra | 4zida.rs
Blizina Bulevara kralja Aleksandra | 4zida.rs
Blizina Bulevara kralja Aleksandra | 4zida.rs
17

Blizina Bulevara kralja Aleksandra

Vračar, Beograd

3.000.000 €

3.000 €/m²

1000m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.
▾Reklama▾
Hram Svetog Save | 4zida.rs
Hram Svetog Save | 4zida.rs
Hram Svetog Save | 4zida.rs
Hram Svetog Save | 4zida.rs
Hram Svetog Save | 4zida.rs
6
Logo agencije

Hram Svetog Save

Vračar, Beograd

790.000 €

2.678 €/m²

295m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Beogradska | 4zida.rs
1
Logo agencije

Beogradska

Slavija, Vračar, Beograd

170.000 €

1.417 €/m²

120m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Gročanska | 4zida.rs
Gročanska | 4zida.rs
Gročanska | 4zida.rs
Gročanska | 4zida.rs
Gročanska | 4zida.rs
6
Logo agencije

Gročanska

Crveni Krst Vračar, Vračar, Beograd

117.500 €

2.500 €/m²

47m² | lokal
Agencija • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
10
Logo agencije

Bulevar Kralja Aleksandra

Istočni Vračar, Vračar, Beograd

1.300.000 €

5.603 €/m²

232m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Gročanska | 4zida.rs
Gročanska | 4zida.rs
2
Logo agencije

Gročanska

Crveni Krst Vračar, Vračar, Beograd

122.200 €

2.600 €/m²

47m² | lokal
Agencija • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Makenzijeva | 4zida.rs
Makenzijeva | 4zida.rs
Makenzijeva | 4zida.rs
Makenzijeva | 4zida.rs
Makenzijeva | 4zida.rs
9

Makenzijeva

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

120.000 €

1.714 €/m²

70m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.
Resavska | 4zida.rs
Resavska | 4zida.rs
Resavska | 4zida.rs
Resavska | 4zida.rs
Resavska | 4zida.rs
19
Logo agencije

Resavska

Centar, Vračar, Beograd

12.000.000 €

4.800 €/m²

2500m² | poslovna zgrada | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 16.05.2026.
Krunska | 4zida.rs
1
Logo agencije

Krunska

Vračar, Beograd

350.000 €

4.667 €/m²

75m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 16.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
12345

Nekretnine Vračar — stanovi, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Vračar. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Vračar