Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Zvezdara opština, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

120 oglasa

Saznaj više o kraju Zvezdara opština
Narodnog Fronta | 4zida.rs
Narodnog Fronta | 4zida.rs
Narodnog Fronta | 4zida.rs
Narodnog Fronta | 4zida.rs
Narodnog Fronta | 4zida.rs
Premijum
27
Logo agencije

Narodnog Fronta

Mali Mokri Lug, Zvezdara opština, Beograd

278.000 €

1.463 €/m²

190m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 5.5 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Vukov Spomenik | 4zida.rs
Vukov Spomenik | 4zida.rs
Vukov Spomenik | 4zida.rs
Vukov Spomenik | 4zida.rs
Vukov Spomenik | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Vukov Spomenik

Zvezdara opština, Beograd

235.000 €

1.728 €/m²

136m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Sonje Savić | 4zida.rs
Sonje Savić | 4zida.rs
Sonje Savić | 4zida.rs
Sonje Savić | 4zida.rs
Sonje Savić | 4zida.rs
Premijum
23
Logo agencije

Sonje Savić

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

310.000 €

664 €/m²

467m² | 8 soba | u procesu uknjižavanja
Agencija • Četveroetažna • U procesu uknjižavanja • Polunamešteno • Podrum • Tavan • Garaža
Ažurirano 14.05.2026.
Kačićeva | 4zida.rs
Kačićeva | 4zida.rs
Kačićeva | 4zida.rs
Kačićeva | 4zida.rs
Kačićeva | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Kačićeva

Učiteljsko Naselje, Zvezdara opština, Beograd

245.000 €

1.713 €/m²

143m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Prazno • 3D tura
Ažurirano 12.05.2026.
Mariborska | 4zida.rs
Mariborska | 4zida.rs
Mariborska | 4zida.rs
Mariborska | 4zida.rs
Mariborska | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Mariborska

Slavujev Venac, Zvezdara opština, Beograd

990.000 €

2.276 €/m²

435m² | 10 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 3.6 a • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Stari Vinogradi | 4zida.rs
Stari Vinogradi | 4zida.rs
Stari Vinogradi | 4zida.rs
Stari Vinogradi | 4zida.rs
Stari Vinogradi | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Stari Vinogradi

Veliki Mokri Lug, Zvezdara opština, Beograd

345.000 €

2.226 €/m²

155m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Veselina Čajkanovića | 4zida.rs
Veselina Čajkanovića | 4zida.rs
Veselina Čajkanovića | 4zida.rs
Veselina Čajkanovića | 4zida.rs
Veselina Čajkanovića | 4zida.rs
Premijum
41
Logo agencije

Veselina Čajkanovića

Padina, Zvezdara opština, Beograd

240.000 €

1.311 €/m²

183m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Garaža i parking
Ažurirano 04.05.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Top
21
Logo agencije

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

319.000 €

1.644 €/m²

194m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 14.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Lovranska | 4zida.rs
Lovranska | 4zida.rs
Lovranska | 4zida.rs
Lovranska | 4zida.rs
Lovranska | 4zida.rs
Top
14
Logo agencije

Lovranska

Gradska Bolnica, Zvezdara opština, Beograd

380.000 €

2.621 €/m²

145m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 4 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Denkova Bašta | 4zida.rs
Denkova Bašta | 4zida.rs
Denkova Bašta | 4zida.rs
Denkova Bašta | 4zida.rs
Denkova Bašta | 4zida.rs
Top
20
Logo agencije

Denkova Bašta

Zvezdara opština, Beograd

550.000 €

1.957 €/m²

281m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 2.5 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Denkova Bašta | 4zida.rs
Denkova Bašta | 4zida.rs
Denkova Bašta | 4zida.rs
Denkova Bašta | 4zida.rs
Denkova Bašta | 4zida.rs
19
Logo agencije

Denkova Bašta

Zvezdara opština, Beograd

1.600.000 €

4.000 €/m²

400m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 14.56 a • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 15.05.2026.
Lukijana Mušickog | 4zida.rs
Lukijana Mušickog | 4zida.rs
Lukijana Mušickog | 4zida.rs
Lukijana Mušickog | 4zida.rs
Lukijana Mušickog | 4zida.rs
19
Logo agencije

Lukijana Mušickog

Zvezdarska Šuma, Zvezdara opština, Beograd

850.000 €

5.346 €/m²

159m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Učiteljska | 4zida.rs
Učiteljska | 4zida.rs
Učiteljska | 4zida.rs
Učiteljska | 4zida.rs
Učiteljska | 4zida.rs
20
Logo agencije

Učiteljska

Učiteljsko Naselje, Zvezdara opština, Beograd

200.000 €

3.846 €/m²

52m² | 1 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Save Kovačevića | 4zida.rs
Save Kovačevića | 4zida.rs
Save Kovačevića | 4zida.rs
Save Kovačevića | 4zida.rs
Save Kovačevića | 4zida.rs
14
Logo agencije

Save Kovačevića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

120.000 €

1.846 €/m²

65m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Gorničevska | 4zida.rs
Gorničevska | 4zida.rs
Gorničevska | 4zida.rs
Gorničevska | 4zida.rs
Gorničevska | 4zida.rs
14
Logo agencije

Gorničevska

Centar, Zvezdara opština, Beograd

220.000 €

2.316 €/m²

95m² | 2 sobe | nije uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Braće Ribnikar | 4zida.rs
Braće Ribnikar | 4zida.rs
Braće Ribnikar | 4zida.rs
Braće Ribnikar | 4zida.rs
Braće Ribnikar | 4zida.rs
20
Logo agencije

Braće Ribnikar

Slavujev Venac, Zvezdara opština, Beograd

248.000 €

3.758 €/m²

66m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 15.05.2026.
Zeleno Brdo | 4zida.rs
Zeleno Brdo | 4zida.rs
Zeleno Brdo | 4zida.rs
Zeleno Brdo | 4zida.rs
Zeleno Brdo | 4zida.rs
41

Zeleno Brdo

Mali Mokri Lug, Zvezdara opština, Beograd

210.000 €

995 €/m²

211m² | 9 soba | delimično uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Delimično uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Pešterska | 4zida.rs
Pešterska | 4zida.rs
Pešterska | 4zida.rs
Pešterska | 4zida.rs
Pešterska | 4zida.rs
18

Pešterska

Mali Mokri Lug, Zvezdara opština, Beograd

149.000 €

1.795 €/m²

83m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Dragoslava Srejovica | 4zida.rs
Dragoslava Srejovica | 4zida.rs
Dragoslava Srejovica | 4zida.rs
Dragoslava Srejovica | 4zida.rs
Dragoslava Srejovica | 4zida.rs
8
Logo agencije

Dragoslava Srejovica

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

396.000 €

1.800 €/m²

220m² | 5 soba | nije uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 4 a •
Ažurirano 15.05.2026.
Denkova Bašta | 4zida.rs
Denkova Bašta | 4zida.rs
Denkova Bašta | 4zida.rs
Denkova Bašta | 4zida.rs
Denkova Bašta | 4zida.rs
15
Logo agencije

Denkova Bašta

Zvezdara opština, Beograd

350.000 €

2.692 €/m²

130m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 1.5 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

Nekretnine Zvezdara opština — stanovi, cene i ponuda | 4z...

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Zvezdara opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Zvezdara opština

prodaja kuća Zvezdara opština - Beograd

36 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju kuća, Zvezdara opština - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju kuća Zvezdara opština

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena kuća — Zvezdara opština - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Zvezdara opština. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 1987 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Zvezdara opština - Beograd

  • Centar, Zvezdara opština
  • Bulbulder, Zvezdara opština
  • Crveni Krst Zvezdara, Zvezdara opština
  • Cvetanova Ćuprija, Zvezdara opština
  • Denkova Bašta, Zvezdara opština

Po tipu nekretnine — Zvezdara opština - Beograd

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna