Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Zvezdara opština, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

120 oglasa

Saznaj više o kraju Zvezdara opština
Mite Ružića | 4zida.rs
Mite Ružića | 4zida.rs
Mite Ružića | 4zida.rs
3
Logo agencije

Mite Ružića

Olimp, Zvezdara opština, Beograd

210.000 €

3.000 €/m²

70m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Tavan
Ažurirano 25.04.2026.
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
5
Logo agencije

Bulevar kralja Aleksandra

Mali Mokri Lug, Zvezdara opština, Beograd

370.000 €

3.700 €/m²

100m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 24.04.2026.
▾Reklama▾
Olimp | 4zida.rs
Olimp | 4zida.rs
Olimp | 4zida.rs
Olimp | 4zida.rs
Olimp | 4zida.rs
17

Olimp

Zvezdara opština, Beograd

550.000 €

4.167 €/m²

132m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Podrum • Parking
Ažurirano 24.04.2026.
Paje Jovanovića | 4zida.rs
Paje Jovanovića | 4zida.rs
Paje Jovanovića | 4zida.rs
Paje Jovanovića | 4zida.rs
Paje Jovanovića | 4zida.rs
19
Logo agencije

Paje Jovanovića

Denkova Bašta, Zvezdara opština, Beograd

255.000 €

1.962 €/m²

130m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 23.04.2026.
Kačićeva | 4zida.rs
Kačićeva | 4zida.rs
Kačićeva | 4zida.rs
Kačićeva | 4zida.rs
Kačićeva | 4zida.rs
14
Logo agencije

Kačićeva

Učiteljsko Naselje, Zvezdara opština, Beograd

180.000 €

1.667 €/m²

108m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 23.04.2026.
Slavujev Venac | 4zida.rs
Slavujev Venac | 4zida.rs
Slavujev Venac | 4zida.rs
Slavujev Venac | 4zida.rs
Slavujev Venac | 4zida.rs
9
Logo agencije

Slavujev Venac

Zvezdara opština, Beograd

113.900 €

1.837 €/m²

62m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 22.04.2026.
Kačićeva | 4zida.rs
Kačićeva | 4zida.rs
Kačićeva | 4zida.rs
Kačićeva | 4zida.rs
Kačićeva | 4zida.rs
15

Kačićeva

Učiteljsko Naselje, Zvezdara opština, Beograd

178.000 €

1.648 €/m²

108m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 22.04.2026.
Radoja Domanovića-Zvezdara | 4zida.rs
Radoja Domanovića-Zvezdara | 4zida.rs
Radoja Domanovića-Zvezdara | 4zida.rs
Radoja Domanovića-Zvezdara | 4zida.rs
Radoja Domanovića-Zvezdara | 4zida.rs
17

Radoja Domanovića-Zvezdara

Lion, Zvezdara opština, Beograd

850.000 €

4.048 €/m²

210m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 4 a • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 22.04.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Stari vinogradi | 4zida.rs
Stari vinogradi | 4zida.rs
Stari vinogradi | 4zida.rs
Stari vinogradi | 4zida.rs
Stari vinogradi | 4zida.rs
19

Stari vinogradi

Veliki Mokri Lug, Zvezdara opština, Beograd

300.000 €

577 €/m²

520m² | 9 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Površina dvorišta: 6 a • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 22.04.2026.
Lovranska | 4zida.rs
Lovranska | 4zida.rs
Lovranska | 4zida.rs
Lovranska | 4zida.rs
Lovranska | 4zida.rs
16

Lovranska

Gradska Bolnica, Zvezdara opština, Beograd

550.000 €

1.833 €/m²

300m² | 8 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 3 a • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 22.04.2026.
Žikina | 4zida.rs
Žikina | 4zida.rs
Žikina | 4zida.rs
Žikina | 4zida.rs
Žikina | 4zida.rs
15

Žikina

Mali Mokri Lug, Zvezdara opština, Beograd

520.000 €

1.000 €/m²

520m² | 9 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Površina dvorišta: 7 a • Uknjižen
Ažurirano 22.04.2026.
Neretvanska | 4zida.rs
Neretvanska | 4zida.rs
Neretvanska | 4zida.rs
Neretvanska | 4zida.rs
Neretvanska | 4zida.rs
15

Neretvanska

Centar, Zvezdara opština, Beograd

250.000 €

1.852 €/m²

135m² | 7 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 5 a • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 21.04.2026.
▾Reklama▾
Partizanska | 4zida.rs
Partizanska | 4zida.rs
Partizanska | 4zida.rs
Partizanska | 4zida.rs
Partizanska | 4zida.rs
11

Partizanska

Mali Mokri Lug, Zvezdara opština, Beograd

500.000 €

714 €/m²

700m²
Agencija • Četveroetažna • Površina dvorišta: 13 a • Podrum
Ažurirano 21.04.2026.
Kačićeva | 4zida.rs
Kačićeva | 4zida.rs
Kačićeva | 4zida.rs
Kačićeva | 4zida.rs
Kačićeva | 4zida.rs
12

Kačićeva

Učiteljsko Naselje, Zvezdara opština, Beograd

179.990 €

2.143 €/m²

84m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 21.04.2026.
Gorničevska | 4zida.rs
Gorničevska | 4zida.rs
Gorničevska | 4zida.rs
Gorničevska | 4zida.rs
Gorničevska | 4zida.rs
20
Logo agencije

Gorničevska

Cvetkova Pijaca, Zvezdara opština, Beograd

210.000 €

2.625 €/m²

80m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 2.035 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 20.04.2026.
Đevđelijska | 4zida.rs
Đevđelijska | 4zida.rs
Đevđelijska | 4zida.rs
Đevđelijska | 4zida.rs
Đevđelijska | 4zida.rs
18
Logo agencije

Đevđelijska

Đeram, Zvezdara opština, Beograd

450.000 €

3.462 €/m²

130m² | 3 sobe
Agencija • Dvoetažna • Namešteno • 3D tura • Video
Ažurirano 20.04.2026.
Zvezdarska Šuma | 4zida.rs
Zvezdarska Šuma | 4zida.rs
Zvezdarska Šuma | 4zida.rs
Zvezdarska Šuma | 4zida.rs
Zvezdarska Šuma | 4zida.rs
26

Zvezdarska Šuma

Zvezdara opština, Beograd

330.000 €

1.542 €/m²

214m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking • Video
Ažurirano 19.04.2026.
STARI VINOGRADI | 4zida.rs
STARI VINOGRADI | 4zida.rs
STARI VINOGRADI | 4zida.rs
STARI VINOGRADI | 4zida.rs
STARI VINOGRADI | 4zida.rs
20

STARI VINOGRADI

Veliki Mokri Lug, Zvezdara opština, Beograd

365.000 €

2.433 €/m²

150m²
Agencija • Četveroetažna • Parking
Ažurirano 19.04.2026.
Ive Marinkovića | 4zida.rs
Ive Marinkovića | 4zida.rs
Ive Marinkovića | 4zida.rs
Ive Marinkovića | 4zida.rs
Ive Marinkovića | 4zida.rs
24
Logo agencije

Ive Marinkovića

Mali Mokri Lug, Zvezdara opština, Beograd

108.000 €

1.831 €/m²

59m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Prazno • Parking • 3D tura
Ažurirano 18.04.2026.
Mite Ružića | 4zida.rs
Mite Ružića | 4zida.rs
2
Logo agencije

Mite Ružića

Olimp, Zvezdara opština, Beograd

230.000 €

697 €/m²

330m² | 7 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 18.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
456

Nekretnine Zvezdara opština — stanovi, cene i ponuda | 4z...

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Zvezdara opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Zvezdara opština

prodaja kuća Zvezdara opština - Beograd

36 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju kuća, Zvezdara opština - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju kuća Zvezdara opština

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena kuća — Zvezdara opština - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Zvezdara opština. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 1987 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Zvezdara opština - Beograd

  • Centar, Zvezdara opština
  • Bulbulder, Zvezdara opština
  • Crveni Krst Zvezdara, Zvezdara opština
  • Cvetanova Ćuprija, Zvezdara opština
  • Denkova Bašta, Zvezdara opština

Po tipu nekretnine — Zvezdara opština - Beograd

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna