Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća | Srbija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

10.734 oglasa

Botoš | 4zida.rs
Botoš | 4zida.rs
Botoš | 4zida.rs
Botoš | 4zida.rs
Botoš | 4zida.rs
Premijum
24
Logo agencije

Botoš

Okolne lokacije, Zrenjanin

60.000 €

619 €/m²

97m² | 4 sobe
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 77 a • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Kapetan-Mišina | 4zida.rs
Kapetan-Mišina | 4zida.rs
Kapetan-Mišina | 4zida.rs
Kapetan-Mišina | 4zida.rs
Kapetan-Mišina | 4zida.rs
Premijum
30
Logo agencije

Kapetan-Mišina

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

698.000 €

4.503 €/m²

155m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Prote Mateje bb | 4zida.rs
Prote Mateje bb | 4zida.rs
Prote Mateje bb | 4zida.rs
Prote Mateje bb | 4zida.rs
Prote Mateje bb | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Prote Mateje bb

Krunski Venac, Vračar, Beograd

1.125.000 €

4.747 €/m²

237m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Petrovaradin

Gradske lokacije, Novi Sad

326.400 €

1.920 €/m²

170m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 7.5 a • Prazno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Novogradnja
MOŽE NA KREDIT
20
Logo projekta

Green Home

Vrnjačka Banja

198.000 €

2.168 €/m²

91m² | nije uknjiženo
Gradske lokacije | 4zida.rs
Novogradnja
MOŽE NA KREDIT
20
Logo projekta

Green Home

Vrnjačka Banja

198.000 €

2.168 €/m²

91m² | nije uknjiženo
Ljubić  | 4zida.rs
Ljubić  | 4zida.rs
Ljubić  | 4zida.rs
Ljubić  | 4zida.rs
Ljubić  | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
30

Ljubić

Okolne lokacije, Čačak

165.000 €

525 €/m²

314m² | 7 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Karađorđeva 55 | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Karađorđeva 55

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

525.300 €

2.324 €/m²

226m² | 9 soba | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Namešteno • Garaža • 3D tura
Ažurirano 15.05.2026.
Dobre Jovanovića | 4zida.rs
Dobre Jovanovića | 4zida.rs
Dobre Jovanovića | 4zida.rs
Dobre Jovanovića | 4zida.rs
Dobre Jovanovića | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
22
Logo agencije

Dobre Jovanovića

Klisa, Gradske lokacije, Novi Sad

370.000 €

1.682 €/m²

220m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 15.05.2026.
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
19
Logo agencije

Veternik

Gradske lokacije, Novi Sad

154.500 €

1.405 €/m²

110m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 4.55 a • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Sajlovo | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Sajlovo

Gradske lokacije, Novi Sad

463.500 €

1.717 €/m²

270m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Tavan • Garaža • 3D tura
Ažurirano 15.05.2026.
Avala | 4zida.rs
Novogradnja
8

Avala Home Concept

Voždovac opština, Beograd

Cena na upit

140m² | nije uknjiženo
Avala | 4zida.rs
Novogradnja
8

Avala Home Concept

Voždovac opština, Beograd

Cena na upit

140m² | nije uknjiženo
Milana Koma | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Milana Koma

Severni Telep, Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

1.150.000 €

2.687 €/m²

428m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Namešteno • Tavan • Parking • 3D tura
Ažurirano 15.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
16

Gradske lokacije

Inđija

105.000 €

677 €/m²

155m² | 3 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
VRBOVAČKA | 4zida.rs
VRBOVAČKA | 4zida.rs
VRBOVAČKA | 4zida.rs
VRBOVAČKA | 4zida.rs
VRBOVAČKA | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

VRBOVAČKA

Vrbovno, Lazarevac opština, Beograd

35.000 €

778 €/m²

45m² | nije uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 16 a •
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
FON | 4zida.rs
FON | 4zida.rs
FON | 4zida.rs
FON | 4zida.rs
FON | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

FON

Voždovac opština, Beograd

1.250.000 €

3.316 €/m²

377m² | 9 soba | uknjiženo
Agencija • Petoetažna • Površina dvorišta: 4.2 a • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Vukov Spomenik | 4zida.rs
Vukov Spomenik | 4zida.rs
Vukov Spomenik | 4zida.rs
Vukov Spomenik | 4zida.rs
Vukov Spomenik | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Vukov Spomenik

Zvezdara opština, Beograd

235.000 €

1.728 €/m²

136m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Barajevo opština | 4zida.rs
Novogradnja
16
Logo projekta

Barajevo, Nenadovac, Učiteljska, lux, kuće u nizu

Beograd

243.000 €

1.774 €/m²

137m² | nije uknjiženo
Barajevo opština | 4zida.rs
Novogradnja
16
Logo projekta

Barajevo, Nenadovac, Učiteljska, lux, kuće u nizu

Beograd

225.000 €

1.844 €/m²

122m² | nije uknjiženo
Nenadovićeva | 4zida.rs
Nenadovićeva | 4zida.rs
Nenadovićeva | 4zida.rs
Nenadovićeva | 4zida.rs
Nenadovićeva | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Nenadovićeva

Ašanja, Okolne lokacije, Pećinci

95.000 €

475 €/m²

200m² | 1 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 28 a • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Vojvode Vlahovića | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Vojvode Vlahovića

Vojvode Vlahovića Voždovac, Voždovac opština, Beograd

525.000 €

1.923 €/m²

273m² | 1 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 15.05.2026.
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Cara Dušana

Ledine, Surčin opština, Beograd

260.000 €

1.244 €/m²

209m² | 1 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 6 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Danka Popovića | 4zida.rs
Danka Popovića | 4zida.rs
Danka Popovića | 4zida.rs
Danka Popovića | 4zida.rs
Danka Popovića | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Danka Popovića

Krnjača, Palilula opština, Beograd

380.000 €

1.836 €/m²

207m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Žarkovo | 4zida.rs
Žarkovo | 4zida.rs
Žarkovo | 4zida.rs
Žarkovo | 4zida.rs
Žarkovo | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Žarkovo

Čukarica opština, Beograd

370.000 €

2.569 €/m²

144m² | 1 soba | uknjiženo
Agencija • Petoetažna • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Barajevo (mesto) | 4zida.rs
Barajevo (mesto) | 4zida.rs
Barajevo (mesto) | 4zida.rs
Barajevo (mesto) | 4zida.rs
Premijum
4
Logo agencije

Barajevo (mesto)

Barajevo opština, Beograd

100.000 €

1.429 €/m²

70m² | 3 sobe
Agencija • Kuća • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾