Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća | Srbija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

10.704 oglasa

Kačićeva | 4zida.rs
Kačićeva | 4zida.rs
Kačićeva | 4zida.rs
Kačićeva | 4zida.rs
Kačićeva | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Kačićeva

Učiteljsko Naselje, Zvezdara opština, Beograd

245.000 €

1.713 €/m²

143m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Prazno • 3D tura
Ažurirano 16.05.2026.
Petra Drapšina | 4zida.rs
Petra Drapšina | 4zida.rs
Petra Drapšina | 4zida.rs
Petra Drapšina | 4zida.rs
Petra Drapšina | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Petra Drapšina

Borča, Palilula opština, Beograd

165.000 €

1.138 €/m²

145m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 3.46 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
▾Reklama▾
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Banovo Brdo

Čukarica opština, Beograd

1.080.000 €

2.967 €/m²

364m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 2.75 a • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 16.05.2026.
Jasenak | 4zida.rs
Jasenak | 4zida.rs
Jasenak | 4zida.rs
Jasenak | 4zida.rs
Jasenak | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
37

Jasenak

Obrenovac opština, Beograd

395.000 €

3.211 €/m²

123m² | 4 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Parking • Video
Ažurirano 16.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Novogradnja
MOŽE NA KREDIT
20
Logo projekta

Green Home

Vrnjačka Banja

198.000 €

2.168 €/m²

91m² | nije uknjiženo
Gradske lokacije | 4zida.rs
Novogradnja
MOŽE NA KREDIT
20
Logo projekta

Green Home

Vrnjačka Banja

198.000 €

2.168 €/m²

91m² | nije uknjiženo
Dobanovačka 21 | 4zida.rs
Dobanovačka 21 | 4zida.rs
Dobanovačka 21 | 4zida.rs
Dobanovačka 21 | 4zida.rs
Dobanovačka 21 | 4zida.rs
Premijum
11

Dobanovačka 21

Bečmen, Surčin opština, Beograd

180.000 €

1.651 €/m²

109m² | 5 soba | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža
Ažurirano 16.05.2026.
Futog | 4zida.rs
Futog | 4zida.rs
Futog | 4zida.rs
Futog | 4zida.rs
Futog | 4zida.rs
Premijum
26
Logo agencije

Futog

Okolne lokacije, Novi Sad

175.100 €

834 €/m²

210m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Premijum
22
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

500.000 €

1.502 €/m²

333m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.
Banoštor | 4zida.rs
Banoštor | 4zida.rs
Banoštor | 4zida.rs
Banoštor | 4zida.rs
Banoštor | 4zida.rs
Premijum
povoljno
5
Logo agencije

Banoštor

Okolne lokacije, Beočin

52.000 €

712 €/m²

73m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 2.27 a • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Izvorska | 4zida.rs
Izvorska | 4zida.rs
Izvorska | 4zida.rs
Izvorska | 4zida.rs
Izvorska | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Izvorska

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

380.000 €

1.490 €/m²

255m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Površina dvorišta: 2 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Avala | 4zida.rs
Novogradnja
8

Avala Home Concept

Voždovac opština, Beograd

Cena na upit

140m² | nije uknjiženo
Avala | 4zida.rs
Novogradnja
8

Avala Home Concept

Voždovac opština, Beograd

Cena na upit

140m² | nije uknjiženo
Čortanovački Put 46a | 4zida.rs
Čortanovački Put 46a | 4zida.rs
Čortanovački Put 46a | 4zida.rs
Čortanovački Put 46a | 4zida.rs
Čortanovački Put 46a | 4zida.rs
Premijum
15

Čortanovački Put 46a

Banstol, Okolne lokacije, Sremski Karlovci

220.000 €

1.528 €/m²

144m² | 5 soba | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Ilije Smiljanića 9 | 4zida.rs
Ilije Smiljanića 9 | 4zida.rs
Ilije Smiljanića 9 | 4zida.rs
Ilije Smiljanića 9 | 4zida.rs
Ilije Smiljanića 9 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
uredni papiri
51
Logo agencije

Ilije Smiljanića 9

Sajlovo, Gradske lokacije, Novi Sad

310.000 €

2.441 €/m²

127m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Tavan • Garaža
Ažurirano 16.05.2026.
Karađorđevo Brdo | 4zida.rs
Karađorđevo Brdo | 4zida.rs
Karađorđevo Brdo | 4zida.rs
Karađorđevo Brdo | 4zida.rs
Karađorđevo Brdo | 4zida.rs
Premijum
49
Logo agencije

Karađorđevo Brdo

Gradske lokacije, Paraćin

110.000 €

1.146 €/m²

96m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 9.39 a • Namešteno • Video
Ažurirano 16.05.2026.
▾Reklama▾
Striško naselje | 4zida.rs
Striško naselje | 4zida.rs
Striško naselje | 4zida.rs
Striško naselje | 4zida.rs
Striško naselje | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Striško naselje

Gradske lokacije, Paraćin

30.000 €

148 €/m²

203m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 6.17 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Karađorđevo Brdo | 4zida.rs
Karađorđevo Brdo | 4zida.rs
Karađorđevo Brdo | 4zida.rs
Karađorđevo Brdo | 4zida.rs
Karađorđevo Brdo | 4zida.rs
Premijum
21
Logo agencije

Karađorđevo Brdo

Gradske lokacije, Paraćin

110.000 €

283 €/m²

389m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 19.65 a • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Barajevo opština | 4zida.rs
Novogradnja
16
Logo projekta

Barajevo, Nenadovac, Učiteljska, lux, kuće u nizu

Beograd

243.000 €

1.774 €/m²

137m² | nije uknjiženo
Barajevo opština | 4zida.rs
Novogradnja
16
Logo projekta

Barajevo, Nenadovac, Učiteljska, lux, kuće u nizu

Beograd

225.000 €

1.844 €/m²

122m² | nije uknjiženo
Telečka | 4zida.rs
Telečka | 4zida.rs
Telečka | 4zida.rs
Telečka | 4zida.rs
Telečka | 4zida.rs
Premijum
19

Telečka

Okolne lokacije, Sombor

27.000 €

55 €/m²

491m² | 4 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 16.05.2026.
Milana Koma | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Milana Koma

Severni Telep, Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

1.150.000 €

2.687 €/m²

428m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Namešteno • Tavan • Parking • 3D tura
Ažurirano 15.05.2026.
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Palilula

Gradske lokacije, Niš

79.900 €

1.080 €/m²

74m² | u procesu uknjižavanja
Agencija • Kuća • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Mačkov Kamen | 4zida.rs
Mačkov Kamen | 4zida.rs
Mačkov Kamen | 4zida.rs
Mačkov Kamen | 4zida.rs
Mačkov Kamen | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
25
Logo agencije

Mačkov Kamen

Dedinje, Savski Venac, Beograd

2.200.000 €

7.333 €/m²

300m² | 8 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Stevana Sinđelića 76 | 4zida.rs
Stevana Sinđelića 76 | 4zida.rs
Stevana Sinđelića 76 | 4zida.rs
Stevana Sinđelića 76 | 4zida.rs
Stevana Sinđelića 76 | 4zida.rs
Premijum
31

Stevana Sinđelića 76

Dragobraća, Okolne lokacije, Kragujevac

345.000 €

1.358 €/m²

254m² | 6 soba | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Narodnog Fronta | 4zida.rs
Narodnog Fronta | 4zida.rs
Narodnog Fronta | 4zida.rs
Narodnog Fronta | 4zida.rs
Narodnog Fronta | 4zida.rs
Premijum
27
Logo agencije

Narodnog Fronta

Mali Mokri Lug, Zvezdara opština, Beograd

278.000 €

1.463 €/m²

190m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 5.5 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾