Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Kuća na prodaju, Vinarska, 210.000€, 140m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja kuća
  3. Beograd
  4. Zemun opština
  5. Kalvarija

Kuća na prodaju, Vinarska, 210.000€, 140m²

Beograd, Zemun opština, Kalvarija
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-15042Oglas ažuriran: 11.05.2026.

OBIĐI 3D TURU

Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
3D TURA
Kuća | 4zida
Video
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 851 €

210.000 €

1.500 € / m2

140 m²
5 soba
O kući
  • Površina: 140 m²
  • Površina placa: 2.7a
  • Grejanje na gas
  • Uobičajeno stanje
  • Prostorije: kupatila (2), terasa
  • Opremljenost: Prazno - interfon
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 339
Izračunaj koliko ti treba od ove kuće do tebi bitnih lokacija
Detaljnije o kući
  • Objekat poseduje: dvorište, podrum
Telekomunikacije
  • 1 telefonska linija

Opis oglasa

Neuseljiva porodična kuća u mirnoj ulici u naselju Kalvarija, u Zemunu. Kuća se nalazi u Vinarskoj ulici, na placu površine 2.7 ara i predstavlja odličnu investiciju ili adaptaciju po sopstvenim potrebama za porodično stanovanje.

Objekat je prizemni, ukupne površine 140m², sa funkcionalnim rasporedom od 5 prostorija i dva kupatila. Kuća je renovirana 2010. godine, poseduje visoke plafone od 3.40m.

Uz kuću dolazi i pripadajući podrum površine 30m² sa sprovedenom strujom, kao i podzidan tavan sa mogućnošću adaptacije u dodatni stambeni prostor.

Kuća ima terasu, poseduje malo dvorište, ušuškano zelenilom i cvećem,garažno i parking mesto.

Grejanje je na gas i inverter klimu.

Uknjiženo 1/1

Minimalna agencijska provizija prema opštim uslovima poslovanja

Agent: Ana Varnica br. Licence: 6609

"Art nekretnine" d.o.o. Beograd.

Reg. br. 339

011... (prikaži broj telefona)

AV

.

Prikaz kuće na mapi

Parkovi u blizini

  • Park Jelovac
    6 min
  • Park Sava Kovačević
    8 min
  • Dečje igralište
    8 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Kuća sa sunčanim satom
    6 min
  • Kuća Dimitrija Davidovića
    6 min
  • Ičkova kuća
    6 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Rade Končar)
    8 min
  • Srednja škola (Pravno birotehnička škola Dimitrije Davidović)
    4 min
  • Vrtić (Privatna predškolska ustanova Zemunland)
    6 min
  • Fakultet (Visoka zdravstveno-sanitarna škola strukovnih studija VISAN)
    5 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Hirurška ordinacija Renova)
    6 min
  • Klinika (Poliklinika Park Medica)
    5 min
  • Teretana (Pilates Čigra)
    7 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Market De Lux Trade)
    4 min
  • Restoran (Restoran Mango)
    5 min
  • Kafana (Pršut sir i vino)
    19 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Taxi stanica)
    5 min
  • Autobuska stanica (Bosanska)
    6 min
Ostale ustanove
  • Banka (NLB Komercijalna banka)
    4 min
  • Pošta (Pošta Beograd 81)
    4 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Art nekretnineUroš Jovanović
Uroš Jovanović avatar
11 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
1.709,55 mesečno (ukupno 20.514,63)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Art nekretnineUroš Jovanović
Uroš Jovanović avatar
11 godina na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Kuća za prodaju, uknjižena, Kalvarija, 140 m2. Stanje - Uobičajeno, Gas, ima terasu, ima kupatilo.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Zemun opština

1.500 € / m2
Beograd, Zemun opština, Kalvarija | 4zida.rs | 4zida.rs
820 € / m2
1.678 € / m2
2.537 € / m2

Oglasi ove agencije

Meandri, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
205.000 €
2.356 €/m²

Rade Končara

Meandri, Zemun opština, Beograd

četvorosoban stan • 87 m² • uknjiženo

Agencija

Bežanijska kosa 1, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
205.000 €
2.500 €/m²

Partizanske avijacije

Bežanijska kosa 1, Novi Beograd, Beograd

lokal • 82 m² • uknjiženo

Agencija

Kumodraž, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
210.000 €
2.958 €/m²

Dušana Jovanovića

Kumodraž, Voždovac opština, Beograd

trosoban stan • 71 m² • uknjiženo

Agencija

Medaković 3, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
212.000 €
2.141 €/m²

Svetozara Radojčića

Medaković 3, Voždovac opština, Beograd

trosoban stan • 99 m² • uknjiženo

Agencija

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
205.000 €
5.000 €/m²

Karpoševa

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

jednoiposoban stan • 41 m² • uknjiženo

Agencija

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd | 4zida.rs
210.000 €
2.100 €/m²

Nebojšina

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

poslovni prostor • 100 m²

Agencija

Veliki Mokri Lug, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
210.760 €
3.764 €/m²

Bilce

Veliki Mokri Lug, Zvezdara opština, Beograd

dvoiposoban stan • 56 m²

Agencija

Centar, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
209.000 €
5.806 €/m²

Ljuba Vučkovića

Centar, Voždovac opština, Beograd

dvoiposoban stan • 36 m² • uknjiženo

Agencija

Hadžipopovac, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
211.640 €
4.150 €/m²

Primorska

Hadžipopovac, Palilula opština, Beograd

dvosoban stan • 51 m²

Agencija

Južni Bulevar, Vračar, Beograd | 4zida.rs
208.000 €
3.714 €/m²

Generala Horvatovića

Južni Bulevar, Vračar, Beograd

dvoiposoban stan • 56 m² • uknjiženo

Agencija

Vojvode Vlahovića Voždovac, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
207.293 €
2.658 €/m²

Generala Đoke Popovića

Vojvode Vlahovića Voždovac, Voždovac opština, Beograd

trosoban stan • 78 m²

Agencija

Bogoslovija, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
210.000 €
3.088 €/m²

Višnjička

Bogoslovija, Palilula opština, Beograd

trosoban stan • 68 m² • uknjiženo

Agencija

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
210.000 €
2.917 €/m²

Nikolaja Gogolja

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

dvoiposoban stan • 72 m² • uknjiženo

Agencija

Vrbica, Okolne lokacije, Aranđelovac | 4zida.rs
215.000 €
2.986 €/m²

Kragujevački oktobar

Vrbica, Okolne lokacije, Aranđelovac

2-etažna kuća • 72 m²

Agencija

Stara Bežanija, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
212.000 €
3.786 €/m²

Zemunska

Stara Bežanija, Novi Beograd, Beograd

trosoban stan • 56 m² • uknjiženo

Agencija

Blok 28, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
210.000 €
3.621 €/m²

Bulevar Arsenija Čarnojevića

Blok 28, Novi Beograd, Beograd

dvoiposoban stan • 58 m² • uknjiženo

Agencija

Krčedin, Okolne lokacije, Inđija | 4zida.rs
212.000 €
862 €/m²

Cerska

Krčedin, Okolne lokacije, Inđija

2-etažna kuća • 246 m² • uknjiženo

Agencija

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd | 4zida.rs
210.000 €
3.559 €/m²

Ilirska

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

dvosoban stan • 59 m² • uknjiženo

Agencija

Rudo, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
210.000 €
3.621 €/m²

Rudo

Rudo, Zvezdara opština, Beograd

dvosoban stan • 58 m² • uknjiženo

Agencija

Lion, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
207.000 €
4.929 €/m²

Koste Abraševića

Lion, Zvezdara opština, Beograd

dvosoban stan • 42 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda