Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Dvoetažna

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća | Srbija, Dvoetažna

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

2.084 oglasa

Savskih alasa | 4zida.rs
Savskih alasa | 4zida.rs
Savskih alasa | 4zida.rs
Savskih alasa | 4zida.rs
Savskih alasa | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Savskih alasa

Ledine, Novi Beograd, Beograd

500.000 €

2.083 €/m²

240m² | 7 soba
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 9 a • Prazno • Garaža
Ažurirano 16.05.2026.
Lipovačka | 4zida.rs
Lipovačka | 4zida.rs
Lipovačka | 4zida.rs
Lipovačka | 4zida.rs
Lipovačka | 4zida.rs
Premijum
30
Logo agencije

Lipovačka

Slatina, Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

68.000 €

716 €/m²

95m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 5.36 a • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 16.05.2026.
▾Reklama▾
Mariborska | 4zida.rs
Mariborska | 4zida.rs
Mariborska | 4zida.rs
Mariborska | 4zida.rs
Mariborska | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Mariborska

Slavujev Venac, Zvezdara opština, Beograd

990.000 €

2.276 €/m²

435m² | 10 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 3.6 a • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 16.05.2026.
Salajka | 4zida.rs
Salajka | 4zida.rs
Salajka | 4zida.rs
Salajka | 4zida.rs
Salajka | 4zida.rs
Premijum
29
Logo agencije

Salajka

Gradske lokacije, Novi Sad

307.970 €

1.629 €/m²

189m² | 8 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 3.79 a • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 16.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Novogradnja
MOŽE NA KREDIT
20
Logo projekta

Green Home

Vrnjačka Banja

198.000 €

2.168 €/m²

91m² | nije uknjiženo
Gradske lokacije | 4zida.rs
Novogradnja
MOŽE NA KREDIT
20
Logo projekta

Green Home

Vrnjačka Banja

198.000 €

2.168 €/m²

91m² | nije uknjiženo
Ćirila i Metodija | 4zida.rs
Ćirila i Metodija | 4zida.rs
Ćirila i Metodija | 4zida.rs
Ćirila i Metodija | 4zida.rs
Ćirila i Metodija | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Ćirila i Metodija

Surčin (mesto), Surčin opština, Beograd

499.000 €

1.299 €/m²

384m² | 10 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 4 a • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 16.05.2026.
Bresje | 4zida.rs
Bresje | 4zida.rs
Bresje | 4zida.rs
Bresje | 4zida.rs
Bresje | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Bresje

Gradske lokacije, Malo Crniće

116.000 €

773 €/m²

150m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 36.29 a • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Garaža
Ažurirano 16.05.2026.
Tamnavska | 4zida.rs
Tamnavska | 4zida.rs
Tamnavska | 4zida.rs
Tamnavska | 4zida.rs
Tamnavska | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Tamnavska

Belo Polje, Obrenovac opština, Beograd

137.000 €

466 €/m²

294m² | 7 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Jasenak | 4zida.rs
Jasenak | 4zida.rs
Jasenak | 4zida.rs
Jasenak | 4zida.rs
Jasenak | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
37

Jasenak

Obrenovac opština, Beograd

395.000 €

3.211 €/m²

123m² | 4 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Parking • Video
Ažurirano 16.05.2026.
Dobanovačka 21 | 4zida.rs
Dobanovačka 21 | 4zida.rs
Dobanovačka 21 | 4zida.rs
Dobanovačka 21 | 4zida.rs
Dobanovačka 21 | 4zida.rs
Premijum
11

Dobanovačka 21

Bečmen, Surčin opština, Beograd

180.000 €

1.651 €/m²

109m² | 5 soba | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža
Ažurirano 16.05.2026.
Avala | 4zida.rs
Novogradnja
8

Avala Home Concept

Voždovac opština, Beograd

Cena na upit

140m² | nije uknjiženo
Avala | 4zida.rs
Novogradnja
8

Avala Home Concept

Voždovac opština, Beograd

Cena na upit

140m² | nije uknjiženo
Čortanovački Put 46a | 4zida.rs
Čortanovački Put 46a | 4zida.rs
Čortanovački Put 46a | 4zida.rs
Čortanovački Put 46a | 4zida.rs
Čortanovački Put 46a | 4zida.rs
Premijum
15

Čortanovački Put 46a

Banstol, Okolne lokacije, Sremski Karlovci

220.000 €

1.528 €/m²

144m² | 5 soba | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Mačkov Kamen | 4zida.rs
Mačkov Kamen | 4zida.rs
Mačkov Kamen | 4zida.rs
Mačkov Kamen | 4zida.rs
Mačkov Kamen | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
25
Logo agencije

Mačkov Kamen

Dedinje, Savski Venac, Beograd

2.200.000 €

7.333 €/m²

300m² | 8 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Stevana Sinđelića 76 | 4zida.rs
Stevana Sinđelića 76 | 4zida.rs
Stevana Sinđelića 76 | 4zida.rs
Stevana Sinđelića 76 | 4zida.rs
Stevana Sinđelića 76 | 4zida.rs
Premijum
31

Stevana Sinđelića 76

Dragobraća, Okolne lokacije, Kragujevac

345.000 €

1.358 €/m²

254m² | 6 soba | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Mije Seferovića | 4zida.rs
Mije Seferovića | 4zida.rs
Mije Seferovića | 4zida.rs
Mije Seferovića | 4zida.rs
Mije Seferovića | 4zida.rs
Premijum
126
Logo agencije

Mije Seferovića

Aqua Park, Gradske lokacije, Jagodina

295.000 €

1.219 €/m²

242m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 15.05.2026.
Branka Ćopića | 4zida.rs
Branka Ćopića | 4zida.rs
Branka Ćopića | 4zida.rs
Branka Ćopića | 4zida.rs
Branka Ćopića | 4zida.rs
Premijum
96
Logo agencije

Branka Ćopića

Ribare, Okolne lokacije, Jagodina

195.000 €

557 €/m²

350m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 15.05.2026.
Barajevo opština | 4zida.rs
Novogradnja
16
Logo projekta

Barajevo, Nenadovac, Učiteljska, lux, kuće u nizu

Beograd

243.000 €

1.774 €/m²

137m² | nije uknjiženo
Barajevo opština | 4zida.rs
Novogradnja
16
Logo projekta

Barajevo, Nenadovac, Učiteljska, lux, kuće u nizu

Beograd

225.000 €

1.844 €/m²

122m² | nije uknjiženo
Labuda Đukića | 4zida.rs
Labuda Đukića | 4zida.rs
Labuda Đukića | 4zida.rs
Labuda Đukića | 4zida.rs
Labuda Đukića | 4zida.rs
Premijum
143
Logo agencije

Labuda Đukića

Levač, Gradske lokacije, Jagodina

325.000 €

934 €/m²

348m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Prote Mateje bb | 4zida.rs
Prote Mateje bb | 4zida.rs
Prote Mateje bb | 4zida.rs
Prote Mateje bb | 4zida.rs
Prote Mateje bb | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Prote Mateje bb

Krunski Venac, Vračar, Beograd

1.125.000 €

4.747 €/m²

237m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Dobre Jovanovića | 4zida.rs
Dobre Jovanovića | 4zida.rs
Dobre Jovanovića | 4zida.rs
Dobre Jovanovića | 4zida.rs
Dobre Jovanovića | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
22
Logo agencije

Dobre Jovanovića

Klisa, Gradske lokacije, Novi Sad

370.000 €

1.682 €/m²

220m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 15.05.2026.
Sajlovo | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Sajlovo

Gradske lokacije, Novi Sad

463.500 €

1.717 €/m²

270m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Tavan • Garaža • 3D tura
Ažurirano 15.05.2026.
Nenadovićeva | 4zida.rs
Nenadovićeva | 4zida.rs
Nenadovićeva | 4zida.rs
Nenadovićeva | 4zida.rs
Nenadovićeva | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Nenadovićeva

Ašanja, Okolne lokacije, Pećinci

95.000 €

475 €/m²

200m² | 1 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 28 a • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Vojvode Vlahovića | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Vojvode Vlahovića

Vojvode Vlahovića Voždovac, Voždovac opština, Beograd

525.000 €

1.923 €/m²

273m² | 1 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 15.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾