Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Dvoetažna

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća | Srbija, Dvoetažna

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

2.113 oglasa

Prote Mateje bb | 4zida.rs
Prote Mateje bb | 4zida.rs
Prote Mateje bb | 4zida.rs
Prote Mateje bb | 4zida.rs
Prote Mateje bb | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Prote Mateje bb

Krunski Venac, Vračar, Beograd

1.125.000 €

4.747 €/m²

237m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Dobre Jovanovića | 4zida.rs
Dobre Jovanovića | 4zida.rs
Dobre Jovanovića | 4zida.rs
Dobre Jovanovića | 4zida.rs
Dobre Jovanovića | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
22
Logo agencije

Dobre Jovanovića

Klisa, Gradske lokacije, Novi Sad

370.000 €

1.682 €/m²

220m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Sajlovo | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Sajlovo

Gradske lokacije, Novi Sad

463.500 €

1.717 €/m²

270m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Tavan • Garaža • 3D tura
Ažurirano 15.05.2026.
Nenadovićeva | 4zida.rs
Nenadovićeva | 4zida.rs
Nenadovićeva | 4zida.rs
Nenadovićeva | 4zida.rs
Nenadovićeva | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Nenadovićeva

Ašanja, Okolne lokacije, Pećinci

95.000 €

475 €/m²

200m² | 1 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 28 a • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Novogradnja
MOŽE NA KREDIT
20
Logo projekta

Green Home

Vrnjačka Banja

198.000 €

2.168 €/m²

91m² | nije uknjiženo
Gradske lokacije | 4zida.rs
Novogradnja
MOŽE NA KREDIT
20
Logo projekta

Green Home

Vrnjačka Banja

198.000 €

2.168 €/m²

91m² | nije uknjiženo
Vojvode Vlahovića | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Vojvode Vlahovića

Vojvode Vlahovića Voždovac, Voždovac opština, Beograd

525.000 €

1.923 €/m²

273m² | 1 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 15.05.2026.
Vrtište | 4zida.rs
Vrtište | 4zida.rs
Vrtište | 4zida.rs
Vrtište | 4zida.rs
Vrtište | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Vrtište

Okolne lokacije, Niš

55.000 €

306 €/m²

180m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Fruškogorski Put 410 | 4zida.rs
Fruškogorski Put 410 | 4zida.rs
Fruškogorski Put 410 | 4zida.rs
Fruškogorski Put 410 | 4zida.rs
Fruškogorski Put 410 | 4zida.rs
Premijum
31

Fruškogorski Put 410

Popovica, Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

1.490.000 €

3.725 €/m²

400m² | 6 soba | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 15.05.2026.
Zeleno Polje | 4zida.rs
Zeleno Polje | 4zida.rs
Zeleno Polje | 4zida.rs
Zeleno Polje | 4zida.rs
Zeleno Polje | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Zeleno Polje

Gradske lokacije, Zrenjanin

85.000 €

634 €/m²

134m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Sunčana | 4zida.rs
Sunčana | 4zida.rs
Sunčana | 4zida.rs
Sunčana | 4zida.rs
Sunčana | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
29

Sunčana

Mali Radanovac, Gradske lokacije, Subotica

385.000 €

1.584 €/m²

243m² | 6 soba | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Tavan
Ažurirano 14.05.2026.
Avala | 4zida.rs
Novogradnja
8

Avala Home Concept

Voždovac opština, Beograd

Cena na upit

140m² | nije uknjiženo
Avala | 4zida.rs
Novogradnja
8

Avala Home Concept

Voždovac opština, Beograd

Cena na upit

140m² | nije uknjiženo
Đurđevska | 4zida.rs
Đurđevska | 4zida.rs
Đurđevska | 4zida.rs
Đurđevska | 4zida.rs
Đurđevska | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Đurđevska

Gradske lokacije, Zrenjanin

321.000 €

723 €/m²

444m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Boleč | 4zida.rs
Boleč | 4zida.rs
Boleč | 4zida.rs
Boleč | 4zida.rs
Premijum
4

Boleč

Grocka opština, Beograd

134.500 €

928 €/m²

145m² | 7 soba | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 14.05.2026.
Fruška Gora | 4zida.rs
Fruška Gora | 4zida.rs
Fruška Gora | 4zida.rs
Fruška Gora | 4zida.rs
Fruška Gora | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Fruška Gora

120.000 €

1.364 €/m²

88m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Trošarina | 4zida.rs
Trošarina | 4zida.rs
Trošarina | 4zida.rs
Trošarina | 4zida.rs
Trošarina | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
15
Logo agencije

Trošarina

Medijana, Gradske lokacije, Niš

150.000 €

1.596 €/m²

94m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Garaža
Ažurirano 14.05.2026.
Jaračkih Žrtava 18 | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Jaračkih Žrtava 18

Centar, Gradske lokacije, Šabac

220.000 €

1.384 €/m²

159m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Barajevo opština | 4zida.rs
Novogradnja
16
Logo projekta

Barajevo, Nenadovac, Učiteljska, lux, kuće u nizu

Beograd

243.000 €

1.774 €/m²

137m² | nije uknjiženo
Barajevo opština | 4zida.rs
Novogradnja
16
Logo projekta

Barajevo, Nenadovac, Učiteljska, lux, kuće u nizu

Beograd

225.000 €

1.844 €/m²

122m² | nije uknjiženo
Gardoš | 4zida.rs
Gardoš | 4zida.rs
Gardoš | 4zida.rs
Gardoš | 4zida.rs
Gardoš | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
38

Gardoš

Zemun opština, Beograd

496.400 €

3.650 €/m²

136m² | 3 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Tavan • Parking • Video
Ažurirano 14.05.2026.
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Palilula

Gradske lokacije, Niš

110.000 €

344 €/m²

320m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Premijum
22
Logo agencije

Gradske lokacije

Sombor

120.000 €

816 €/m²

147m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Mali Radanovac | 4zida.rs
Mali Radanovac | 4zida.rs
Mali Radanovac | 4zida.rs
Mali Radanovac | 4zida.rs
Mali Radanovac | 4zida.rs
Premijum
38

Mali Radanovac

Gradske lokacije, Subotica

69.000 €

719 €/m²

96m² | 3 sobe | u procesu uknjižavanja
Agencija • Dvoetažna • U procesu uknjižavanja • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 14.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Gradske lokacije

Kraljevo

85.000 €

373 €/m²

228m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Gornji Tavankut | 4zida.rs
Gornji Tavankut | 4zida.rs
Gornji Tavankut | 4zida.rs
Gornji Tavankut | 4zida.rs
Gornji Tavankut | 4zida.rs
Premijum
10

Gornji Tavankut

Tavankut, Okolne lokacije, Subotica

44.000 €

440 €/m²

100m² | 3 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Video
Ažurirano 13.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾