Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Inđija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

274 oglasa

Novi Karlovci | 4zida.rs
Novi Karlovci | 4zida.rs
Novi Karlovci | 4zida.rs
3

Novi Karlovci

Okolne lokacije, Inđija

65.000 €

363 €/m²

179m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 09.05.2026.
Novi Slankamen | 4zida.rs
Novi Slankamen | 4zida.rs
Novi Slankamen | 4zida.rs
Novi Slankamen | 4zida.rs
Novi Slankamen | 4zida.rs
20
Logo agencije

Novi Slankamen

Okolne lokacije, Inđija

159.000 €

612 €/m²

260m² | 1 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 08.05.2026.
▾Reklama▾
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
6
Logo agencije

Gradske lokacije

Inđija

225.000 €

1.552 €/m²

145m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 1 a • Polunamešteno • Garaža i parking
Ažurirano 08.05.2026.
Cerska | 4zida.rs
Cerska | 4zida.rs
Cerska | 4zida.rs
Cerska | 4zida.rs
Cerska | 4zida.rs
20
Logo agencije

Cerska

Krčedin, Okolne lokacije, Inđija

212.000 €

862 €/m²

246m² | 1 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 16 a • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking • 3D tura • Video
Ažurirano 08.05.2026.
Sremska | 4zida.rs
Sremska | 4zida.rs
Sremska | 4zida.rs
Sremska | 4zida.rs
Sremska | 4zida.rs
16

Sremska

Čortanovci, Okolne lokacije, Inđija

100.000 €

1.176 €/m²

85m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 08.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
12

Gradske lokacije

Inđija

145.000 €

671 €/m²

216m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 08.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
14

Gradske lokacije

Inđija

158.000 €

1.881 €/m²

84m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
17

Gradske lokacije

Inđija

350.000 €

641 €/m²

546m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 08.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
11

Gradske lokacije

Inđija

138.000 €

690 €/m²

200m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Podrum • Tavan • Garaža
Ažurirano 08.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
7

Gradske lokacije

Inđija

60.000 €

561 €/m²

107m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 08.05.2026.
Lička | 4zida.rs
Lička | 4zida.rs
Lička | 4zida.rs
Lička | 4zida.rs
Lička | 4zida.rs
11
Logo agencije

Lička

Maradik, Okolne lokacije, Inđija

127.310 €

2.829 €/m²

45m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Video
Ažurirano 08.05.2026.
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
16

Stari Slankamen

Okolne lokacije, Inđija

140.000 €

1.346 €/m²

104m² | 4 sobe | u procesu uknjižavanja
Agencija • Dvoetažna • U procesu uknjižavanja • Prazno • Podrum • Tavan
Ažurirano 08.05.2026.
▾Reklama▾
Duboki Do | 4zida.rs
Duboki Do | 4zida.rs
Duboki Do | 4zida.rs
Duboki Do | 4zida.rs
Duboki Do | 4zida.rs
11

Duboki Do

Banstol - Vikend Naselje, Okolne lokacije, Inđija

80.000 €

1.455 €/m²

55m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 08.05.2026.
Vinogradska | 4zida.rs
Vinogradska | 4zida.rs
Vinogradska | 4zida.rs
Vinogradska | 4zida.rs
Vinogradska | 4zida.rs
15
Logo agencije

Vinogradska

Stari Slankamen, Okolne lokacije, Inđija

365.000 €

1.722 €/m²

212m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 13 a • Uknjižen • Parking • 3D tura • Video
Ažurirano 08.05.2026.
Dušana Jerkovića | 4zida.rs
1
Logo agencije

Dušana Jerkovića

Gradske lokacije, Inđija

545.000 €

1.434 €/m²

380m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 7.77 a • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 07.05.2026.
Beška | 4zida.rs
Beška | 4zida.rs
Beška | 4zida.rs
Beška | 4zida.rs
Beška | 4zida.rs
6

Beška

Okolne lokacije, Inđija

31.500 €

900 €/m²

35m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 16 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
6

Cara Dušana

Novi Slankamen, Okolne lokacije, Inđija

51.000 €

729 €/m²

70m² | 1 soba
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 21 a • Namešteno
Ažurirano 07.05.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
12

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

128.750 €

1.480 €/m²

87m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 8 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Beli vrh | 4zida.rs
Beli vrh | 4zida.rs
Beli vrh | 4zida.rs
Beli vrh | 4zida.rs
Beli vrh | 4zida.rs
8

Beli vrh

Banstol - Vikend Naselje, Okolne lokacije, Inđija

48.000 €

800 €/m²

60m² | 2 sobe | delimično uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Delimično uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
9

Gradske lokacije

Inđija

105.000 €

656 €/m²

160m² | 4 sobe | delimično uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Delimično uknjižen • Namešteno
Ažurirano 07.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja kuća Inđija

68 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju kuća, Inđija

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju kuća Inđija

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena kuća — Inđija

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Inđija. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 1183 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Inđija

  • Gradske lokacije, Inđija
  • Okolne lokacije, Inđija

Po tipu nekretnine — Inđija

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna
Inđija