Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Inđija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

165 oglasa

Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

41.500 €

1.153 €/m²

36m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 12 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 02.05.2026.
Prethodna cena: 56.650 €
Krčedin | 4zida.rs
Krčedin | 4zida.rs
Krčedin | 4zida.rs
Krčedin | 4zida.rs
Krčedin | 4zida.rs
Premijum
retko u ponudi
20
Logo agencije

Krčedin

Okolne lokacije, Inđija

67.000 €

588 €/m²

114m² | 1 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 10 a • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 02.05.2026.
▾Reklama▾
Branka Radičevića 44A | 4zida.rs
Branka Radičevića 44A | 4zida.rs
Branka Radičevića 44A | 4zida.rs
Branka Radičevića 44A | 4zida.rs
Branka Radičevića 44A | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
12

Branka Radičevića 44A

Gradske lokacije, Inđija

129.999 €

285 €/m²

456m² | 6 soba | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan • Parking
Ažurirano 08.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
16

Gradske lokacije

Inđija

105.000 €

677 €/m²

155m² | 3 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Moše Pijade 10 | 4zida.rs
Moše Pijade 10 | 4zida.rs
Moše Pijade 10 | 4zida.rs
Moše Pijade 10 | 4zida.rs
Moše Pijade 10 | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
18

Moše Pijade 10

Maradik, Okolne lokacije, Inđija

97.000 €

970 €/m²

100m² | 2 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 07.05.2026.
Krčedin | 4zida.rs
Krčedin | 4zida.rs
Krčedin | 4zida.rs
Krčedin | 4zida.rs
Krčedin | 4zida.rs
Top
29
Logo agencije

Krčedin

Okolne lokacije, Inđija

72.100 €

721 €/m²

100m² | 5 soba | delimično uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Delimično uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 04.05.2026.
Jovana Popovića | 4zida.rs
Jovana Popovića | 4zida.rs
Jovana Popovića | 4zida.rs
Jovana Popovića | 4zida.rs
Jovana Popovića | 4zida.rs
8

Jovana Popovića

Gradske lokacije, Inđija

190.000 €

964 €/m²

197m² | 8 soba | delimično uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Delimično uknjižen
Ažurirano 10.05.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
55
Logo agencije

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

83.000 €

1.186 €/m²

70m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 29.38 a • Uknjižen
Ažurirano 10.05.2026.
Vojvođanska | 4zida.rs
Vojvođanska | 4zida.rs
Vojvođanska | 4zida.rs
Vojvođanska | 4zida.rs
Vojvođanska | 4zida.rs
8

Vojvođanska

Slankamenački Vinogradi, Okolne lokacije, Inđija

40.285 €

7 €/m²

5755m² | 3 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 10.05.2026.
Sterijina 4 | 4zida.rs
Sterijina 4 | 4zida.rs
Sterijina 4 | 4zida.rs
Sterijina 4 | 4zida.rs
Sterijina 4 | 4zida.rs
13

Sterijina 4

Čortanovci, Okolne lokacije, Inđija

95.000 €

37 €/m²

2569m² | 4 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 10.05.2026.
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
11

Stari Slankamen

Okolne lokacije, Inđija

130.000 €

813 €/m²

160m² | 3 sobe | delimično uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Delimično uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 10.05.2026.
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
15

Cara Dušana

Novi Slankamen, Okolne lokacije, Inđija

159.000 €

568 €/m²

280m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 30 a • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 10.05.2026.
▾Reklama▾
Krčedin | 4zida.rs
Krčedin | 4zida.rs
Krčedin | 4zida.rs
Krčedin | 4zida.rs
Krčedin | 4zida.rs
17

Krčedin

Okolne lokacije, Inđija

450.000 €

900 €/m²

500m² | 6 soba | delimično uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Delimično uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Tavan
Ažurirano 09.05.2026.
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
19

Cara Dušana

Novi Slankamen, Okolne lokacije, Inđija

159.900 €

571 €/m²

280m² | 1 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 30 a • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 09.05.2026.
Novi Karlovci | 4zida.rs
Novi Karlovci | 4zida.rs
Novi Karlovci | 4zida.rs
3

Novi Karlovci

Okolne lokacije, Inđija

65.000 €

363 €/m²

179m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 09.05.2026.
Novi Slankamen | 4zida.rs
Novi Slankamen | 4zida.rs
Novi Slankamen | 4zida.rs
Novi Slankamen | 4zida.rs
Novi Slankamen | 4zida.rs
20
Logo agencije

Novi Slankamen

Okolne lokacije, Inđija

159.000 €

612 €/m²

260m² | 1 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 08.05.2026.
Cerska | 4zida.rs
Cerska | 4zida.rs
Cerska | 4zida.rs
Cerska | 4zida.rs
Cerska | 4zida.rs
20
Logo agencije

Cerska

Krčedin, Okolne lokacije, Inđija

212.000 €

862 €/m²

246m² | 1 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 16 a • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking • 3D tura • Video
Ažurirano 08.05.2026.
Sremska | 4zida.rs
Sremska | 4zida.rs
Sremska | 4zida.rs
Sremska | 4zida.rs
Sremska | 4zida.rs
16

Sremska

Čortanovci, Okolne lokacije, Inđija

100.000 €

1.176 €/m²

85m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 08.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
12

Gradske lokacije

Inđija

145.000 €

671 €/m²

216m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 08.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
17

Gradske lokacije

Inđija

350.000 €

641 €/m²

546m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 08.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Inđija
1
2
3
4
5
6

prodaja kuća Inđija

68 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju kuća, Inđija

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju kuća Inđija

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena kuća — Inđija

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Inđija. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 1183 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Inđija

  • Gradske lokacije, Inđija
  • Okolne lokacije, Inđija

Po tipu nekretnine — Inđija

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna