Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Okolne lokacije, Inđija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

227 oglasa

Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Premijum
retko u ponudi
22
Logo agencije

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

169.950 €

2.236 €/m²

76m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 160 a • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Lička | 4zida.rs
Lička | 4zida.rs
Lička | 4zida.rs
Lička | 4zida.rs
Lička | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Lička

Maradik, Okolne lokacije, Inđija

127.310 €

2.829 €/m²

45m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Video
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

41.500 €

1.153 €/m²

36m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 12 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 02.05.2026.
Moše Pijade 10 | 4zida.rs
Moše Pijade 10 | 4zida.rs
Moše Pijade 10 | 4zida.rs
Moše Pijade 10 | 4zida.rs
Moše Pijade 10 | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
18

Moše Pijade 10

Maradik, Okolne lokacije, Inđija

97.000 €

970 €/m²

100m² | 2 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
Top
13
Logo agencije

Stari Slankamen

Okolne lokacije, Inđija

99.000 €

669 €/m²

148m² | uknjiženo
Ažurirano 12.05.2026.
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
28
Logo agencije

Stari Slankamen

Okolne lokacije, Inđija

230.000 €

657 €/m²

350m² | 10 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 2.81 a • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
Krčedin | 4zida.rs
Krčedin | 4zida.rs
Krčedin | 4zida.rs
Krčedin | 4zida.rs
Krčedin | 4zida.rs
22

Krčedin

Okolne lokacije, Inđija

66.000 €

574 €/m²

115m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Prazno • Tavan
Ažurirano 13.05.2026.
Počenta | 4zida.rs
Počenta | 4zida.rs
Počenta | 4zida.rs
Počenta | 4zida.rs
Počenta | 4zida.rs
9

Počenta

Stari Slankamen, Okolne lokacije, Inđija

85.000 €

1.181 €/m²

72m² | 2 sobe | nije uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Polunamešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Slankamenački Vinogradi | 4zida.rs
Slankamenački Vinogradi | 4zida.rs
Slankamenački Vinogradi | 4zida.rs
Slankamenački Vinogradi | 4zida.rs
Slankamenački Vinogradi | 4zida.rs
7

Slankamenački Vinogradi

Okolne lokacije, Inđija

26.000 €

867 €/m²

30m² | 2 sobe | nije uknjiženo
Agencija • Jednoetažna •
Ažurirano 13.05.2026.
Dr.stevana Tišme | 4zida.rs
Dr.stevana Tišme | 4zida.rs
Dr.stevana Tišme | 4zida.rs
Dr.stevana Tišme | 4zida.rs
Dr.stevana Tišme | 4zida.rs
14

Dr.stevana Tišme

Novi Slankamen, Okolne lokacije, Inđija

82.000 €

1.519 €/m²

54m² | 2 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Tavan • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Hilandarska | 4zida.rs
Hilandarska | 4zida.rs
Hilandarska | 4zida.rs
Hilandarska | 4zida.rs
Hilandarska | 4zida.rs
11
Logo agencije

Hilandarska

Stari Slankamen, Okolne lokacije, Inđija

150.000 €

625 €/m²

240m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 10.33 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
22
Logo agencije

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

92.700 €

1.717 €/m²

54m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
25
Logo agencije

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

196.000 €

1.441 €/m²

136m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Novi Slankamen | 4zida.rs
Novi Slankamen | 4zida.rs
Novi Slankamen | 4zida.rs
Novi Slankamen | 4zida.rs
Novi Slankamen | 4zida.rs
7

Novi Slankamen

Okolne lokacije, Inđija

41.500 €

1.038 €/m²

40m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 29 a • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
13
Logo agencije

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

133.900 €

2.911 €/m²

46m² | 1 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Galebova | 4zida.rs
Galebova | 4zida.rs
Galebova | 4zida.rs
Galebova | 4zida.rs
Galebova | 4zida.rs
18

Galebova

Stari Slankamen, Okolne lokacije, Inđija

220.000 €

3.099 €/m²

71m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Beška | 4zida.rs
Beška | 4zida.rs
Beška | 4zida.rs
Beška | 4zida.rs
Beška | 4zida.rs
20

Beška

Okolne lokacije, Inđija

185.400 €

1.159 €/m²

160m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 11.42 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Krčedin | 4zida.rs
Krčedin | 4zida.rs
Krčedin | 4zida.rs
Krčedin | 4zida.rs
Krčedin | 4zida.rs
17
Logo agencije

Krčedin

Okolne lokacije, Inđija

58.700 €

559 €/m²

105m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 11.14 a • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
35
Logo agencije

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

90.700 €

1.711 €/m²

53m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
13
Logo agencije

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

92.700 €

1.749 €/m²

53m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 10.5 a • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Okolne lokacije

prodaja kuća Okolne lokacije - Inđija

Prosečna cena kuća — Okolne lokacije - Inđija

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Okolne lokacije. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 1228 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Okolne lokacije - Inđija

  • Beška, Okolne lokacije
  • Čortanovci, Okolne lokacije
  • Jarkovci, Okolne lokacije
  • Krčedin, Okolne lokacije
  • Ljukovo, Okolne lokacije

Po tipu nekretnine — Okolne lokacije - Inđija

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna