Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

118 oglasa

Tabane | 4zida.rs
Tabane | 4zida.rs
Tabane | 4zida.rs
Tabane | 4zida.rs
Tabane | 4zida.rs
19

Tabane

Gradske lokacije, Jagodina

105.000 €

739 €/m²

142m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 28.04.2026.
Tabane | 4zida.rs
Tabane | 4zida.rs
Tabane | 4zida.rs
Tabane | 4zida.rs
Tabane | 4zida.rs
56
Logo agencije

Tabane

Gradske lokacije, Jagodina

150.000 €

473 €/m²

317m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 2.97 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 25.04.2026.
▾Reklama▾
Crvene Livade | 4zida.rs
Crvene Livade | 4zida.rs
Crvene Livade | 4zida.rs
Crvene Livade | 4zida.rs
Crvene Livade | 4zida.rs
40
Logo agencije

Crvene Livade

Gradske lokacije, Jagodina

30.000 €

938 €/m²

32m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 5.16 a • Prazno
Ažurirano 19.04.2026.
Čegarska | 4zida.rs
Čegarska | 4zida.rs
Čegarska | 4zida.rs
Čegarska | 4zida.rs
Čegarska | 4zida.rs
84
Logo agencije

Čegarska

Budžino Brdo, Gradske lokacije, Jagodina

118.000 €

396 €/m²

298m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan • Garaža
Ažurirano 09.05.2026.
Trnava | 4zida.rs
Trnava | 4zida.rs
Trnava | 4zida.rs
Trnava | 4zida.rs
Trnava | 4zida.rs
6

Trnava

Gradske lokacije, Jagodina

28.000 €

140 €/m²

200m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 1.95 a • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 08.05.2026.
Budžino Brdo | 4zida.rs
Budžino Brdo | 4zida.rs
Budžino Brdo | 4zida.rs
Budžino Brdo | 4zida.rs
Budžino Brdo | 4zida.rs
46

Budžino Brdo

Gradske lokacije, Jagodina

118.000 €

396 €/m²

298m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 30.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
11
Logo agencije

Gradske lokacije

Jagodina

30.000 €

536 €/m²

56m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 27.04.2026.
Budžino Brdo | 4zida.rs
Budžino Brdo | 4zida.rs
Budžino Brdo | 4zida.rs
Budžino Brdo | 4zida.rs
Budžino Brdo | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
30
Logo agencije

Budžino Brdo

Gradske lokacije, Jagodina

118.000 €

396 €/m²

298m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 6.22 a • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Garaža
Ažurirano 21.04.2026.
Tabane | 4zida.rs
Tabane | 4zida.rs
Tabane | 4zida.rs
Tabane | 4zida.rs
Tabane | 4zida.rs
Top
15
Logo agencije

Tabane

Gradske lokacije, Jagodina

105.000 €

739 €/m²

142m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 3 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Video
Ažurirano 10.05.2026.
Aqua Park | 4zida.rs
Aqua Park | 4zida.rs
Aqua Park | 4zida.rs
Aqua Park | 4zida.rs
Aqua Park | 4zida.rs
9
Logo agencije

Aqua Park

Gradske lokacije, Jagodina

180.000 €

679 €/m²

265m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 20.07 a • Uknjižen • Prazno • Garaža • Video
Ažurirano 14.04.2026.
Momira Korunovića | 4zida.rs
Momira Korunovića | 4zida.rs
Momira Korunovića | 4zida.rs
Momira Korunovića | 4zida.rs
Momira Korunovića | 4zida.rs
17
Logo agencije

Momira Korunovića

Budžino Brdo, Gradske lokacije, Jagodina

130.000 €

325 €/m²

400m² | 11 soba | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža
Ažurirano 07.05.2026.
Đurđevo Brdo | 4zida.rs
Đurđevo Brdo | 4zida.rs
Đurđevo Brdo | 4zida.rs
Đurđevo Brdo | 4zida.rs
Đurđevo Brdo | 4zida.rs
12
Logo agencije

Đurđevo Brdo

Gradske lokacije, Jagodina

22.000 €

210 €/m²

105m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 11.35 a • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 28.04.2026.
▾Reklama▾
Tabane | 4zida.rs
Tabane | 4zida.rs
Tabane | 4zida.rs
Tabane | 4zida.rs
Tabane | 4zida.rs
39

Tabane

Gradske lokacije, Jagodina

145.000 €

1.028 €/m²

141m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Ljubiše Uroševića | 4zida.rs
Ljubiše Uroševića | 4zida.rs
Ljubiše Uroševića | 4zida.rs
Ljubiše Uroševića | 4zida.rs
Ljubiše Uroševića | 4zida.rs
53
Logo agencije

Ljubiše Uroševića

Centar, Gradske lokacije, Jagodina

450.000 €

854 €/m²

527m² | 12 soba | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Garaža
Ažurirano 03.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
19

Gradske lokacije

Jagodina

186.000 €

1.163 €/m²

160m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 16.04.2026.
Štipljanski Put | 4zida.rs
Štipljanski Put | 4zida.rs
Štipljanski Put | 4zida.rs
Štipljanski Put | 4zida.rs
Štipljanski Put | 4zida.rs
10

Štipljanski Put

Gradske lokacije, Jagodina

90.000 €

310 €/m²

290m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 5 a • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 30.04.2026.
Kneza Lazara | 4zida.rs
Kneza Lazara | 4zida.rs
Kneza Lazara | 4zida.rs
Kneza Lazara | 4zida.rs
Kneza Lazara | 4zida.rs
20
Logo agencije

Kneza Lazara

Centar, Gradske lokacije, Jagodina

325.000 €

1.512 €/m²

215m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 29.04.2026.
Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Kralja Aleksandra | 4zida.rs
12

Kralja Aleksandra

Trnava, Gradske lokacije, Jagodina

50.000 €

2.000 €/m²

25m² | 1 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 27.04.2026.
Aqua Park | 4zida.rs
Aqua Park | 4zida.rs
Aqua Park | 4zida.rs
Aqua Park | 4zida.rs
Aqua Park | 4zida.rs
39

Aqua Park

Gradske lokacije, Jagodina

160.000 €

584 €/m²

274m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 24.04.2026.
Budžino Brdo | 4zida.rs
Budžino Brdo | 4zida.rs
Budžino Brdo | 4zida.rs
Budžino Brdo | 4zida.rs
Budžino Brdo | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
38
Logo agencije

Budžino Brdo

Gradske lokacije, Jagodina

130.000 €

520 €/m²

250m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 5.19 a • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Garaža
Ažurirano 20.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
3456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Gradske lokacije