Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Gradske lokacije, Jagodina

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

118 oglasa

Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
94
Logo agencije

Gradske lokacije

Jagodina

325.000 €

1.354 €/m²

240m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 3.64 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Video
Ažurirano 11.05.2026.
Stevana Knićanina | 4zida.rs
Stevana Knićanina | 4zida.rs
Stevana Knićanina | 4zida.rs
Stevana Knićanina | 4zida.rs
Stevana Knićanina | 4zida.rs
22
Logo agencije

Stevana Knićanina

Đurđevo Brdo, Gradske lokacije, Jagodina

155.000 €

1.649 €/m²

94m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 07.05.2026.
▾Reklama▾
Trnava | 4zida.rs
Trnava | 4zida.rs
Trnava | 4zida.rs
Trnava | 4zida.rs
4

Trnava

Gradske lokacije, Jagodina

59.000 €

322 €/m²

183m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 3.92 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 10.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
2
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Jagodina

135.000 €

614 €/m²

220m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 6.4 a • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 29.04.2026.
Budžino Brdo | 4zida.rs
Budžino Brdo | 4zida.rs
Budžino Brdo | 4zida.rs
Budžino Brdo | 4zida.rs
Budžino Brdo | 4zida.rs
35
Logo agencije

Budžino Brdo

Gradske lokacije, Jagodina

319.000 €

652 €/m²

489m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 7 a • Prazno • Podrum • Garaža
Ažurirano 29.04.2026.
Budžino Brdo | 4zida.rs
Budžino Brdo | 4zida.rs
Budžino Brdo | 4zida.rs
Budžino Brdo | 4zida.rs
Budžino Brdo | 4zida.rs
Top
13
Logo agencije

Budžino Brdo

Gradske lokacije, Jagodina

130.000 €

765 €/m²

170m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 5.84 a • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Sedmog Jula | 4zida.rs
Sedmog Jula | 4zida.rs
Sedmog Jula | 4zida.rs
Sedmog Jula | 4zida.rs
Sedmog Jula | 4zida.rs
76
Logo agencije

Sedmog Jula

Centar, Gradske lokacije, Jagodina

180.000 €

1.146 €/m²

157m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 08.05.2026.
Solaris | 4zida.rs
Solaris | 4zida.rs
Solaris | 4zida.rs
Solaris | 4zida.rs
Solaris | 4zida.rs
Top
5
Logo agencije

Solaris

Gradske lokacije, Jagodina

110.000 €

229 €/m²

480m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 5.7 a • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Logo agencije

Gradske lokacije

Jagodina

250.000 €

926 €/m²

270m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 2.8 a • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 17.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
26
Logo agencije

Gradske lokacije

Jagodina

50.000 €

667 €/m²

75m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 2.18 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 10.05.2026.
Prethodna cena: 51.500 €
Aqua Park | 4zida.rs
Aqua Park | 4zida.rs
Aqua Park | 4zida.rs
Aqua Park | 4zida.rs
Aqua Park | 4zida.rs
Top
24
Logo agencije

Aqua Park

Gradske lokacije, Jagodina

200.000 €

400 €/m²

500m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 17 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Video
Ažurirano 08.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
13

Gradske lokacije

Jagodina

56.500 €

715 €/m²

79m² | 3 sobe | delimično uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Delimično uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.04.2026.
▾Reklama▾
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
3

Gradske lokacije

Jagodina

115.000 €

1.292 €/m²

89m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 13.04.2026.
Kolonija | 4zida.rs
Kolonija | 4zida.rs
Kolonija | 4zida.rs
Kolonija | 4zida.rs
Kolonija | 4zida.rs
15
Logo agencije

Kolonija

Gradske lokacije, Jagodina

125.000 €

625 €/m²

200m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 8 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža i parking • Video
Ažurirano 10.05.2026.
Tavrića Obori | 4zida.rs
Tavrića Obori | 4zida.rs
Tavrića Obori | 4zida.rs
Tavrića Obori | 4zida.rs
Tavrića Obori | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Tavrića Obori

Gradske lokacije, Jagodina

103.000 €

824 €/m²

125m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 2.75 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 09.05.2026.
Kupusara | 4zida.rs
Kupusara | 4zida.rs
Kupusara | 4zida.rs
Kupusara | 4zida.rs
Kupusara | 4zida.rs
30
Logo agencije

Kupusara

Gradske lokacije, Jagodina

70.000 €

438 €/m²

160m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 4.86 a • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža i parking
Ažurirano 08.05.2026.
Kajsijar | 4zida.rs
Kajsijar | 4zida.rs
Kajsijar | 4zida.rs
Kajsijar | 4zida.rs
Kajsijar | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
54
Logo agencije

Kajsijar

Gradske lokacije, Jagodina

206.000 €

1.138 €/m²

181m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 3.26 a • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 10.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
9

Gradske lokacije

Jagodina

65.000 €

1.250 €/m²

52m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 03.05.2026.
Kajsijar | 4zida.rs
Kajsijar | 4zida.rs
Kajsijar | 4zida.rs
Kajsijar | 4zida.rs
Kajsijar | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
29
Logo agencije

Kajsijar

Gradske lokacije, Jagodina

206.000 €

1.138 €/m²

181m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 2.16 a • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 05.05.2026.
Pivara | 4zida.rs
Pivara | 4zida.rs
Pivara | 4zida.rs
Pivara | 4zida.rs
Pivara | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
11
Logo agencije

Pivara

Gradske lokacije, Jagodina

115.000 €

1.292 €/m²

89m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 4.37 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 10.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Gradske lokacije

prodaja kuća Gradske lokacije - Jagodina

Prosečna cena kuća — Gradske lokacije - Jagodina

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Gradske lokacije. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 815 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Gradske lokacije - Jagodina

  • Centar, Gradske lokacije
  • Aqua Park, Gradske lokacije
  • Budžino Brdo, Gradske lokacije
  • Naselje Dimitrija Tucovića, Gradske lokacije
  • Đurđevo Brdo, Gradske lokacije

Po tipu nekretnine — Gradske lokacije - Jagodina

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna