Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Gradske lokacije, Jagodina

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

118 oglasa

Tavrića Obori | 4zida.rs
Tavrića Obori | 4zida.rs
Tavrića Obori | 4zida.rs
Tavrića Obori | 4zida.rs
Tavrića Obori | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Tavrića Obori

Gradske lokacije, Jagodina

103.000 €

824 €/m²

125m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 2.75 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 09.05.2026.
Tavrića Obori | 4zida.rs
Tavrića Obori | 4zida.rs
Tavrića Obori | 4zida.rs
Tavrića Obori | 4zida.rs
Tavrića Obori | 4zida.rs
Top
44
Logo agencije

Tavrića Obori

Gradske lokacije, Jagodina

95.000 €

475 €/m²

200m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 2 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža • Video
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Strelište | 4zida.rs
Strelište | 4zida.rs
Strelište | 4zida.rs
Strelište | 4zida.rs
Strelište | 4zida.rs
Top
41
Logo agencije

Strelište

Gradske lokacije, Jagodina

200.000 €

778 €/m²

257m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 4.37 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Kupusara | 4zida.rs
Kupusara | 4zida.rs
Kupusara | 4zida.rs
Kupusara | 4zida.rs
Kupusara | 4zida.rs
Top
30
Logo agencije

Kupusara

Gradske lokacije, Jagodina

70.000 €

438 €/m²

160m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 4.86 a • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža i parking
Ažurirano 14.05.2026.
Braće Dirak Bb | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
sniženo
1
Logo agencije

Braće Dirak Bb

Centar, Gradske lokacije, Jagodina

150.000 €

476 €/m²

315m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Labuda Đukića | 4zida.rs
Labuda Đukića | 4zida.rs
Labuda Đukića | 4zida.rs
Labuda Đukića | 4zida.rs
Labuda Đukića | 4zida.rs
Top
143
Logo agencije

Labuda Đukića

Levač, Gradske lokacije, Jagodina

325.000 €

934 €/m²

348m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Kolonija | 4zida.rs
Kolonija | 4zida.rs
Kolonija | 4zida.rs
Kolonija | 4zida.rs
Kolonija | 4zida.rs
Top
16
Logo agencije

Kolonija

Gradske lokacije, Jagodina

62.500 €

812 €/m²

77m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 8.04 a • Prazno • Parking • Video
Ažurirano 10.05.2026.
Tabane | 4zida.rs
Tabane | 4zida.rs
Tabane | 4zida.rs
Tabane | 4zida.rs
Tabane | 4zida.rs
Top
15
Logo agencije

Tabane

Gradske lokacije, Jagodina

105.000 €

739 €/m²

142m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 3 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Video
Ažurirano 10.05.2026.
Aqua Park | 4zida.rs
Aqua Park | 4zida.rs
Aqua Park | 4zida.rs
Aqua Park | 4zida.rs
Aqua Park | 4zida.rs
9
Logo agencije

Aqua Park

Gradske lokacije, Jagodina

180.000 €

679 €/m²

265m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 20.07 a • Uknjižen • Prazno • Garaža • Video
Ažurirano 14.05.2026.
Budžino Brdo | 4zida.rs
Budžino Brdo | 4zida.rs
Budžino Brdo | 4zida.rs
Budžino Brdo | 4zida.rs
Budžino Brdo | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
30
Logo agencije

Budžino Brdo

Gradske lokacije, Jagodina

118.000 €

396 €/m²

298m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 6.22 a • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Garaža
Ažurirano 14.05.2026.
Tabane | 4zida.rs
Tabane | 4zida.rs
Tabane | 4zida.rs
Tabane | 4zida.rs
Tabane | 4zida.rs
56
Logo agencije

Tabane

Gradske lokacije, Jagodina

150.000 €

473 €/m²

317m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 2.97 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
23
Logo agencije

Gradske lokacije

Jagodina

230.000 €

348 €/m²

660m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 3.11 a • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Tabane | 4zida.rs
Tabane | 4zida.rs
Tabane | 4zida.rs
Tabane | 4zida.rs
Tabane | 4zida.rs
18
Logo agencije

Tabane

Gradske lokacije, Jagodina

85.000 €

1.164 €/m²

73m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 3.08 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Đurđevo Brdo | 4zida.rs
Đurđevo Brdo | 4zida.rs
Đurđevo Brdo | 4zida.rs
Đurđevo Brdo | 4zida.rs
Đurđevo Brdo | 4zida.rs
77
Logo agencije

Đurđevo Brdo

Gradske lokacije, Jagodina

385.000 €

1.750 €/m²

220m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 12.05 a • Namešteno • Podrum • Parking • Video
Ažurirano 14.05.2026.
Kajsijar | 4zida.rs
Kajsijar | 4zida.rs
Kajsijar | 4zida.rs
Kajsijar | 4zida.rs
Kajsijar | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
29
Logo agencije

Kajsijar

Gradske lokacije, Jagodina

206.000 €

1.138 €/m²

181m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 2.16 a • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Levač | 4zida.rs
Levač | 4zida.rs
Levač | 4zida.rs
Levač | 4zida.rs
Levač | 4zida.rs
36

Levač

Gradske lokacije, Jagodina

180.000 €

1.011 €/m²

178m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 13.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
13

Gradske lokacije

Jagodina

56.500 €

715 €/m²

79m² | 3 sobe | delimično uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Delimično uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
3

Gradske lokacije

Jagodina

115.000 €

1.292 €/m²

89m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 13.05.2026.
Levač | 4zida.rs
Levač | 4zida.rs
Levač | 4zida.rs
Levač | 4zida.rs
Levač | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
42

Levač

Gradske lokacije, Jagodina

103.000 €

299 €/m²

344m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 3.53 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 13.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
39
Logo agencije

Gradske lokacije

Jagodina

186.000 €

1.576 €/m²

118m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 2.62 a • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 13.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Gradske lokacije

prodaja kuća Gradske lokacije - Jagodina

Prosečna cena kuća — Gradske lokacije - Jagodina

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Gradske lokacije. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 815 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Gradske lokacije - Jagodina

  • Centar, Gradske lokacije
  • Aqua Park, Gradske lokacije
  • Budžino Brdo, Gradske lokacije
  • Naselje Dimitrija Tucovića, Gradske lokacije
  • Đurđevo Brdo, Gradske lokacije

Po tipu nekretnine — Gradske lokacije - Jagodina

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna