Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Kuća na prodaju, Gradske lokacije, 325.000€, 240m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja kuća
  3. Jagodina
  4. Gradske lokacije

Kuća na prodaju, Gradske lokacije, 325.000€, 240m²

Gradske lokacije, Jagodina
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-10212Oglas ažuriran: 11.05.2026.
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Video
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 1.317 €

325.000 €

1.354 € / m2

Prosek cene m2 u ovom kraju iznosi 815 €
240 m²
Luksuzna kuća u Jagodini, elegancija, komfor i prestiž na jednom mestu!
O kući
  • Površina: 240 m²
  • Površina placa: 3.64a
  • Podno grejanje
  • Novo
  • Opremljenost: Prazno - interfon, klima, kanalizacija
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 22
Izračunaj koliko ti treba od ove kuće do tebi bitnih lokacija
Detaljnije o kući
  • Kanalizacija
  • Objekat poseduje: podrum, video nadzor
Telekomunikacije
  • Kablovska

Opis oglasa

U ponudi je izuzetno kvalitetna i luksuzno izgrađena kuća u Jagodini, smeštena u mirnom delu šireg centra grada, na lokaciji koja pruža savršen balans privatnosti i blizine svih važnih sadržaja – škole, sportskog centra i akva parka.

OSNOVNE KARAKTERISTIKE
Objekat upisan po Zakonu o ozakonjenju
Spratnost: Po + P + 1
Osnova kuće: 120 m²
Pomoćni objekat: 48 m² (stambeni deo + letnjikovac/terasa)
POMOĆNI OBJEKAT
Oko 25 m² stambenog prostora
Oko 23 m² letnjikovac – terasa
Kamin i sušara
Idealno za druženje i boravak u svim sezonama
RASPORED KUĆE

Prizemlje:

Hodnik
Prostrana kuhinja povezana sa trpezarijom
Veliki dnevni boravak sa izlazom na dvorište

Sprat:

Ogromno kupatilo sa vešernicom i izlazom na krov
Tri spavaće sobe – svaka sa sopstvenim garderoberom/prostorijom
Velika terasa dostupna iz hodnika
TEHNIČKE I LUKSUZNE KARAKTERISTIKE
Podno grejanje u celoj kući
Priprema za solarno grejanje
Krov bez oluka – specijalni sistem odvodnjavanja kišnice
Visokokvalitetni materijali u gradnji i završnoj obradi
Filter za prečišćavanje vode od kamenca (podrum)
DVORIŠTE
Uzdignuto u odnosu na okolne parcele
Kompletnо urađen drenažni sistem – bez zadržavanja vode
Nadstrešnica za automobil u dvorištu
Uređen prostor za udoban i siguran boravak
OPIS NEKRETNINE

Ova kuća predstavlja pravi primer moderne i luksuzne gradnje, sa maksimalno iskorišćenim prostorom i pažljivo osmišljenim detaljima. Idealna je za porodičan život, ali i za sve koji traže visok nivo komfora, privatnosti i funkcionalnosti.

Spoj kvaliteta gradnje, savremenih tehničkih rešenja i odlične lokacije čini ovu nekretninu retkom prilikom na tržištu.

Kontakt telefoni:
065... (prikaži broj telefona)
064... (prikaži broj telefona)
065... (prikaži broj telefona)

Prikaz kuće na mapi

Parkovi u blizini

  • Park Đurđevo brdo
    23 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Spomenik Jovanči Miciću
    6 min
  • Crkva Svete Bogorodice
    38 min
  • Spomenik Despotu Stefanu
    41 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola 17. oktobar)
    6 min
  • Srednja škola (Privatna srednja škola Dositej Obradović)
    7 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Pionir)
    manje od 1 min
  • Fakultet (Univerzitet u Kragujevcu Fakultet pedagoških nauka u Jagodini)
    7 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Sanitas Klinik)
    7 min
  • Klinika (Poliklinika CT05)
    2 min
  • Teretana (Cafe bar & gym Mr. Hill)
    28 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Maxi Supermarket)
    4 min
  • Restoran (Restoran Mali raj)
    4 min
  • Kafana (Kafana Legenda)
    3 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Maxi Taxi)
    31 min
Ostale ustanove
  • Banka (Raiffeisen Bank)
    3 min
  • Pošta (Pošta Jagodina 1)
    7 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Heroldo NekretnineDragana Avramović
Dragana Avramović avatar

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
2.930,66 mesečno (ukupno 35.167,94)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Heroldo NekretnineDragana Avramović
Dragana Avramović avatar
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Kuća za prodaju, uknjižena, Gradske lokacije, 240 m2. Stanje - Novo, Podno.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Gradske lokacije

1.354 € / m2
Gradske lokacije, Jagodina | 4zida.rs | 4zida.rs
470 € / m2
815 € / m2
1.160 € / m2

Oglasi ove agencije

Siokovac, Okolne lokacije, Jagodina | 4zida.rs
240.660 €
233 €/m²

Siokovac

Siokovac, Okolne lokacije, Jagodina

hala • 1032 m²

Agencija

Pivara, Gradske lokacije, Jagodina | 4zida.rs
250.000 €
658 €/m²

Pivara

Pivara, Gradske lokacije, Jagodina

kuća • 380 m² • uknjiženo

Agencija

Gradske lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
300.000 €
2.703 €/m²

Gradske lokacije

Gradske lokacije, Zlatibor

kuća • 111 m²

Agencija

Industrijska Zona, Gradske lokacije, Jagodina | 4zida.rs
350.000 €
1.400 €/m²

Industrijska Zona

Industrijska Zona, Gradske lokacije, Jagodina

hala • 250 m²

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Jagodina | 4zida.rs
350.000 €
1.237 €/m²

Centar

Centar, Gradske lokacije, Jagodina

lokal • 283 m² • uknjiženo

Agencija

Vinorača, Okolne lokacije, Jagodina | 4zida.rs
310.000 €
1.026 €/m²

Vinorača

Vinorača, Okolne lokacije, Jagodina

kuća • 302 m² • uknjiženo

Agencija

Aqua Park, Gradske lokacije, Jagodina | 4zida.rs
246.400 €
1.400 €/m²

Aqua Park

Aqua Park, Gradske lokacije, Jagodina

petosoban stan • 176 m² • uknjiženo

Agencija

Industrijska Zona, Gradske lokacije, Jagodina | 4zida.rs
255.000 €
364 €/m²

Industrijska Zona

Industrijska Zona, Gradske lokacije, Jagodina

hala • 700 m²

Agencija

Balkanska, Savski Venac, Beograd | 4zida.rs
260.000 €
2.889 €/m²

Balkanska

Balkanska, Savski Venac, Beograd

kuća • 90 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Vrnjačka Banja | 4zida.rs
323.565 €
2.766 €/m²

Centar

Centar, Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

dvosoban stan • 117 m²

Agencija

Lipar, Gradske lokacije, Jagodina | 4zida.rs
400.000 €
415 €/m²

Lipar

Lipar, Gradske lokacije, Jagodina

poslovni prostor • 964 m²

Agencija

Đurđevo Brdo, Gradske lokacije, Jagodina | 4zida.rs
385.000 €
1.750 €/m²

Đurđevo Brdo

Đurđevo Brdo, Gradske lokacije, Jagodina

kuća • 220 m²

Agencija

Krunski Venac, Vračar, Beograd | 4zida.rs
250.000 €
4.464 €/m²

Krunski Venac

Krunski Venac, Vračar, Beograd

dvoiposoban stan • 56 m² • uknjiženo

Agencija

Studentski Trg, Stari Grad opština, Beograd | 4zida.rs
383.500 €
4.981 €/m²

Studentski Trg

Studentski Trg, Stari Grad opština, Beograd

trosoban stan • 77 m² • uknjiženo

Agencija

Čubura, Vračar, Beograd | 4zida.rs
241.999 €
3.667 €/m²

Čubura

Čubura, Vračar, Beograd

poslovni prostor • 66 m² • uknjiženo

Agencija

Sarina Međa, Gradske lokacije, Jagodina | 4zida.rs
305.000 €

Sarina Međa

Sarina Međa, Gradske lokacije, Jagodina

plac • 30.42 a

Agencija

Lipar, Gradske lokacije, Jagodina | 4zida.rs
270.000 €
551 €/m²

Lipar

Lipar, Gradske lokacije, Jagodina

hala • 490 m²

Agencija

Gradske lokacije, Jagodina | 4zida.rs
250.000 €
926 €/m²

Gradske lokacije

Gradske lokacije, Jagodina

kuća • 270 m² • uknjiženo

Agencija

Budžino Brdo, Gradske lokacije, Jagodina | 4zida.rs
319.000 €
652 €/m²

Budžino Brdo

Budžino Brdo, Gradske lokacije, Jagodina

kuća • 489 m²

Agencija

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd | 4zida.rs
289.900 €
2.788 €/m²

Dorćol

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

četvorosoban stan • 104 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda