Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Jagodina

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

190 oglasa

Mije Seferovića | 4zida.rs
Mije Seferovića | 4zida.rs
Mije Seferovića | 4zida.rs
Mije Seferovića | 4zida.rs
Mije Seferovića | 4zida.rs
Premijum
126
Logo agencije

Mije Seferovića

Aqua Park, Gradske lokacije, Jagodina

295.000 €

1.219 €/m²

242m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 15.05.2026.
Branka Ćopića | 4zida.rs
Branka Ćopića | 4zida.rs
Branka Ćopića | 4zida.rs
Branka Ćopića | 4zida.rs
Branka Ćopića | 4zida.rs
Premijum
96
Logo agencije

Branka Ćopića

Ribare, Okolne lokacije, Jagodina

195.000 €

557 €/m²

350m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Labuda Đukića | 4zida.rs
Labuda Đukića | 4zida.rs
Labuda Đukića | 4zida.rs
Labuda Đukića | 4zida.rs
Labuda Đukića | 4zida.rs
Premijum
143
Logo agencije

Labuda Đukića

Levač, Gradske lokacije, Jagodina

325.000 €

934 €/m²

348m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Tavrića Obori | 4zida.rs
Tavrića Obori | 4zida.rs
Tavrića Obori | 4zida.rs
Tavrića Obori | 4zida.rs
Tavrića Obori | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Tavrića Obori

Gradske lokacije, Jagodina

103.000 €

824 €/m²

125m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 2.75 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 09.05.2026.
Radiča Petrovića | 4zida.rs
Radiča Petrovića | 4zida.rs
Radiča Petrovića | 4zida.rs
Radiča Petrovića | 4zida.rs
Radiča Petrovića | 4zida.rs
Top
52
Logo agencije

Radiča Petrovića

Kočino Selo, Okolne lokacije, Jagodina

60.000 €

397 €/m²

151m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno • Tavan • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Stevana Knićanina | 4zida.rs
Stevana Knićanina | 4zida.rs
Stevana Knićanina | 4zida.rs
Stevana Knićanina | 4zida.rs
Stevana Knićanina | 4zida.rs
Top
22
Logo agencije

Stevana Knićanina

Đurđevo Brdo, Gradske lokacije, Jagodina

155.000 €

1.649 €/m²

94m² | 2 sobe | uknjiženo
Ažurirano 15.05.2026.
Tavrića Obori | 4zida.rs
Tavrića Obori | 4zida.rs
Tavrića Obori | 4zida.rs
Tavrića Obori | 4zida.rs
Tavrića Obori | 4zida.rs
Top
44
Logo agencije

Tavrića Obori

Gradske lokacije, Jagodina

95.000 €

475 €/m²

200m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 2 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža • Video
Ažurirano 15.05.2026.
Staro Lanište | 4zida.rs
Staro Lanište | 4zida.rs
Staro Lanište | 4zida.rs
Staro Lanište | 4zida.rs
Staro Lanište | 4zida.rs
Top
36
Logo agencije

Staro Lanište

Okolne lokacije, Jagodina

32.000 €

364 €/m²

88m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 11.31 a • Polunamešteno • Video
Ažurirano 14.05.2026.

Pogledaj ponudu agencija

Heroldo Nekretnine | 4zida.rs
Heroldo Nekretnine
484 oglasa u ponudi
Strelište | 4zida.rs
Strelište | 4zida.rs
Strelište | 4zida.rs
Strelište | 4zida.rs
Strelište | 4zida.rs
Top
41
Logo agencije

Strelište

Gradske lokacije, Jagodina

200.000 €

778 €/m²

257m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 4.37 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Kupusara | 4zida.rs
Kupusara | 4zida.rs
Kupusara | 4zida.rs
Kupusara | 4zida.rs
Kupusara | 4zida.rs
Top
30
Logo agencije

Kupusara

Gradske lokacije, Jagodina

70.000 €

438 €/m²

160m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 4.86 a • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža i parking
Ažurirano 14.05.2026.
Okolne lokacije | 4zida.rs
Okolne lokacije | 4zida.rs
Okolne lokacije | 4zida.rs
Okolne lokacije | 4zida.rs
Okolne lokacije | 4zida.rs
Top
32
Logo agencije

Okolne lokacije

Jagodina

105.000 €

350 €/m²

300m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 10.05.2026.
Braće Dirak Bb | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
sniženo
1

Braće Dirak Bb

Centar, Gradske lokacije, Jagodina

150.000 €

476 €/m²

315m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
sniženo
9

Gradske lokacije

Jagodina

60.000 €

1.154 €/m²

52m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Sedmog Jula | 4zida.rs
Sedmog Jula | 4zida.rs
Sedmog Jula | 4zida.rs
Sedmog Jula | 4zida.rs
Sedmog Jula | 4zida.rs
76
Logo agencije

Sedmog Jula

Centar, Gradske lokacije, Jagodina

180.000 €

1.146 €/m²

157m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 15.05.2026.
Moravska | 4zida.rs
Moravska | 4zida.rs
Moravska | 4zida.rs
Moravska | 4zida.rs
Moravska | 4zida.rs
47
Logo agencije

Moravska

Ribarski Put, Gradske lokacije, Jagodina

135.000 €

978 €/m²

138m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Milana Premasunca | 4zida.rs
Milana Premasunca | 4zida.rs
Milana Premasunca | 4zida.rs
Milana Premasunca | 4zida.rs
Milana Premasunca | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
78
Logo agencije

Milana Premasunca

Strelište, Gradske lokacije, Jagodina

90.000 €

874 €/m²

103m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 15.05.2026.
Ljubiše Uroševića | 4zida.rs
Ljubiše Uroševića | 4zida.rs
Ljubiše Uroševića | 4zida.rs
Ljubiše Uroševića | 4zida.rs
Ljubiše Uroševića | 4zida.rs
53
Logo agencije

Ljubiše Uroševića

Centar, Gradske lokacije, Jagodina

450.000 €

854 €/m²

527m² | 12 soba | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Aqua Park | 4zida.rs
Aqua Park | 4zida.rs
Aqua Park | 4zida.rs
Aqua Park | 4zida.rs
Aqua Park | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
37
Logo agencije

Aqua Park

Gradske lokacije, Jagodina

140.000 €

543 €/m²

258m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 4.16 a • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Trnava | 4zida.rs
Trnava | 4zida.rs
Trnava | 4zida.rs
Trnava | 4zida.rs
Trnava | 4zida.rs
75
Logo agencije

Trnava

Gradske lokacije, Jagodina

295.000 €

778 €/m²

379m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 3.92 a • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 15.05.2026.
Rit | 4zida.rs
Rit | 4zida.rs
Rit | 4zida.rs
Rit | 4zida.rs
Rit | 4zida.rs
26
Logo agencije

Rit

Gradske lokacije, Jagodina

145.000 €

1.066 €/m²

136m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 4 a • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 15.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja kuća Jagodina

75 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju kuća, Jagodina

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju kuća Jagodina

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena kuća — Jagodina

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Jagodina. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 809 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Jagodina

  • Gradske lokacije, Jagodina
  • Okolne lokacije, Jagodina

Po tipu nekretnine — Jagodina

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna
Jagodina