Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

1.896 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Isidore Sekulić | 4zida.rs
Isidore Sekulić | 4zida.rs
Isidore Sekulić | 4zida.rs
Isidore Sekulić | 4zida.rs
Isidore Sekulić | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Isidore Sekulić

Bioskop Voždovac, Voždovac opština, Beograd

299.000 €

2.062 €/m²

145m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Prazno • 3D tura
Ažurirano 08.05.2026.
Stubline | 4zida.rs
Stubline | 4zida.rs
Stubline | 4zida.rs
Stubline | 4zida.rs
Stubline | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Stubline

Obrenovac opština, Beograd

160.000 €

492 €/m²

325m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 90 a • Namešteno
Ažurirano 08.05.2026.
▾Reklama▾
Jovana Paunovića | 4zida.rs
Jovana Paunovića | 4zida.rs
Jovana Paunovića | 4zida.rs
Jovana Paunovića | 4zida.rs
Jovana Paunovića | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
14
Logo agencije

Jovana Paunovića

Lisović, Barajevo opština, Beograd

480.000 €

1.348 €/m²

356m² | 7 soba | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 07.05.2026.
VRBOVAČKA | 4zida.rs
VRBOVAČKA | 4zida.rs
VRBOVAČKA | 4zida.rs
VRBOVAČKA | 4zida.rs
VRBOVAČKA | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

VRBOVAČKA

Vrbovno, Lazarevac opština, Beograd

35.000 €

778 €/m²

45m² | nije uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 16 a •
Ažurirano 07.05.2026.
Partizanska | 4zida.rs
Partizanska | 4zida.rs
Partizanska | 4zida.rs
Partizanska | 4zida.rs
Partizanska | 4zida.rs
Premijum
31
Logo agencije

Partizanska

Lipovica, Barajevo opština, Beograd

350.000 €

1.061 €/m²

330m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 16 a • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Garaža
Ažurirano 07.05.2026.
Leštane | 4zida.rs
Leštane | 4zida.rs
Leštane | 4zida.rs
Leštane | 4zida.rs
Leštane | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
20
Logo agencije

Leštane

Grocka opština, Beograd

170.000 €

1.259 €/m²

135m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 06.05.2026.
Roze Luksemburg | 4zida.rs
Roze Luksemburg | 4zida.rs
Roze Luksemburg | 4zida.rs
Roze Luksemburg | 4zida.rs
Roze Luksemburg | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Roze Luksemburg

Kanarevo Brdo, Rakovica opština, Beograd

295.000 €

2.543 €/m²

116m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Površina dvorišta: 2.6 a • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 06.05.2026.
Stari Vinogradi | 4zida.rs
Stari Vinogradi | 4zida.rs
Stari Vinogradi | 4zida.rs
Stari Vinogradi | 4zida.rs
Stari Vinogradi | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Stari Vinogradi

Veliki Mokri Lug, Zvezdara opština, Beograd

365.000 €

2.355 €/m²

155m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 06.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
182 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
223 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1669 oglasa u ponudi
Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
481 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
133 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
471 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
771 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
148 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
711 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
385 oglasa u ponudi
Pljoštara 1 | 4zida.rs
Pljoštara 1 | 4zida.rs
Pljoštara 1 | 4zida.rs
Pljoštara 1 | 4zida.rs
Pljoštara 1 | 4zida.rs
Premijum
12

Pljoštara 1

Dren, Obrenovac opština, Beograd

250.000 €

1.250 €/m²

200m² | 4 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Tavan
Ažurirano 05.05.2026.
Prethodna cena: 450.000 €
Marka Pola | 4zida.rs
Marka Pola | 4zida.rs
Marka Pola | 4zida.rs
Marka Pola | 4zida.rs
Marka Pola | 4zida.rs
Premijum
22
Logo agencije

Marka Pola

Bežanijska kosa 1, Novi Beograd, Beograd

1.200.000 €

5.000 €/m²

240m² | 7 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 05.05.2026.
Milana Mirčetića | 4zida.rs
Milana Mirčetića | 4zida.rs
Milana Mirčetića | 4zida.rs
Milana Mirčetića | 4zida.rs
Milana Mirčetića | 4zida.rs
Premijum
21
Logo agencije

Milana Mirčetića

Skela, Obrenovac opština, Beograd

249.000 €

841 €/m²

296m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 05.05.2026.
Trg Bratstva I Jedinstva | 4zida.rs
Trg Bratstva I Jedinstva | 4zida.rs
Trg Bratstva I Jedinstva | 4zida.rs
Trg Bratstva I Jedinstva | 4zida.rs
Trg Bratstva I Jedinstva | 4zida.rs
Premijum
21

Trg Bratstva I Jedinstva

Mala Ivanča, Sopot opština, Beograd

79.900 €

499 €/m²

160m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 1.64 a • Namešteno
Ažurirano 05.05.2026.
▾Reklama▾
Dedinje | 4zida.rs
Dedinje | 4zida.rs
Dedinje | 4zida.rs
Premijum
3
Logo agencije

Dedinje

Savski Venac, Beograd

1.750.000 €

4.375 €/m²

400m² | 10 soba | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 04.05.2026.
Prethodna cena: 1.800.000 €
Veselina Čajkanovića | 4zida.rs
Veselina Čajkanovića | 4zida.rs
Veselina Čajkanovića | 4zida.rs
Veselina Čajkanovića | 4zida.rs
Veselina Čajkanovića | 4zida.rs
Premijum
41
Logo agencije

Veselina Čajkanovića

Padina, Zvezdara opština, Beograd

240.000 €

1.311 €/m²

183m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Garaža i parking
Ažurirano 04.05.2026.
Bubanj Potok | 4zida.rs
Bubanj Potok | 4zida.rs
Bubanj Potok | 4zida.rs
Bubanj Potok | 4zida.rs
Bubanj Potok | 4zida.rs
Premijum
13

Bubanj Potok

Voždovac opština, Beograd

1.150.000 €

1.353 €/m²

850m² | 25 soba | delimično uknjiženo
Vlasnik • Troeatažna • Delimično uknjižen • Prazno • Tavan • Parking
Ažurirano 29.04.2026.
Izvorska | 4zida.rs
Izvorska | 4zida.rs
Izvorska | 4zida.rs
Izvorska | 4zida.rs
Izvorska | 4zida.rs
Premijum
40
Logo agencije

Izvorska

Barajevo (mesto), Barajevo opština, Beograd

450.000 €

1.125 €/m²

400m² | 5 soba
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 10 a • Podrum • Garaža i parking • 3D tura
Ažurirano 28.04.2026.
Zemljoradnička | 4zida.rs
Zemljoradnička | 4zida.rs
Zemljoradnička | 4zida.rs
Zemljoradnička | 4zida.rs
Zemljoradnička | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Zemljoradnička

Kumodraž, Voždovac opština, Beograd

299.000 €

1.582 €/m²

189m² | 4 sobe
Agencija • Troeatažna • Podrum • Garaža
Ažurirano 28.04.2026.
Pionirska | 4zida.rs
Pionirska | 4zida.rs
Pionirska | 4zida.rs
Pionirska | 4zida.rs
Pionirska | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
23
Logo agencije

Pionirska

Kosmaj, Sopot opština, Beograd

296.000 €

1.396 €/m²

212m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 28.04.2026.
Živkovićeva | 4zida.rs
Živkovićeva | 4zida.rs
Živkovićeva | 4zida.rs
Živkovićeva | 4zida.rs
Živkovićeva | 4zida.rs
Top
26

Živkovićeva

Baljevac, Obrenovac opština, Beograd

55.000 €

663 €/m²

83m² | 2 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Mihajla Bate Paskaljevića | 4zida.rs
Mihajla Bate Paskaljevića | 4zida.rs
Mihajla Bate Paskaljevića | 4zida.rs
Mihajla Bate Paskaljevića | 4zida.rs
Mihajla Bate Paskaljevića | 4zida.rs
Top
28
Logo agencije

Mihajla Bate Paskaljevića

Draževac, Obrenovac opština, Beograd

72.000 €

439 €/m²

164m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 10 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja kuća Beograd

54 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju kuća, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju kuća Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena kuća — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 1469 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna
Beograd