Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

2.010 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Banjička | 4zida.rs
Banjička | 4zida.rs
Banjička | 4zida.rs
Banjička | 4zida.rs
Banjička | 4zida.rs
Top
17
Logo agencije

Banjička

Meandri, Zemun opština, Beograd

285.000 €

2.908 €/m²

98m² | 10 soba | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Površina dvorišta: 2.23 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Top
13
Logo agencije

Kosmaj

Sopot opština, Beograd

200.000 €

1.471 €/m²

136m² | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Top
11
Logo agencije

Kosmaj

Sopot opština, Beograd

355.000 €

1.732 €/m²

205m² | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Top
7
Logo agencije

Kosmaj

Sopot opština, Beograd

420.000 €

1.765 €/m²

238m² | nije uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Top
20
Logo agencije

Kosmaj

Sopot opština, Beograd

469.000 €

2.084 €/m²

225m² | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Top
13
Logo agencije

Kosmaj

Sopot opština, Beograd

269.000 €

1.462 €/m²

184m² | uknjiženo
Ažurirano 12.05.2026.
Vrčin | 4zida.rs
Vrčin | 4zida.rs
Vrčin | 4zida.rs
Vrčin | 4zida.rs
Vrčin | 4zida.rs
Top
20
Logo agencije

Vrčin

Grocka opština, Beograd

800.000 €

2.759 €/m²

290m² | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Denkova Bašta | 4zida.rs
Denkova Bašta | 4zida.rs
Denkova Bašta | 4zida.rs
Denkova Bašta | 4zida.rs
Denkova Bašta | 4zida.rs
Top
20
Logo agencije

Denkova Bašta

Zvezdara opština, Beograd

550.000 €

1.957 €/m²

281m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 2.5 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
152 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
710 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
765 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1671 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
477 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
184 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
386 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
477 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
135 oglasa u ponudi
Todora Dukina | 4zida.rs
Todora Dukina | 4zida.rs
Todora Dukina | 4zida.rs
Todora Dukina | 4zida.rs
Todora Dukina | 4zida.rs
Top
29
Logo agencije

Todora Dukina

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd

1.330.000 €

3.500 €/m²

380m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 320000 m² • Uknjižen • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Smetanina | 4zida.rs
Smetanina | 4zida.rs
Smetanina | 4zida.rs
Smetanina | 4zida.rs
Smetanina | 4zida.rs
Top
7
Logo agencije

Smetanina

Dedinje, Savski Venac, Beograd

1.700.000 €

8.500 €/m²

200m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Top
17
Logo agencije

Beogradska

Sremčica, Čukarica opština, Beograd

150.000 €

1.111 €/m²

135m² | 4 sobe | nije uknjiženo
Agencija • Kuća • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Cara Dušana 51 | 4zida.rs
Cara Dušana 51 | 4zida.rs
Cara Dušana 51 | 4zida.rs
Cara Dušana 51 | 4zida.rs
Cara Dušana 51 | 4zida.rs
Top
16

Cara Dušana 51

Surčin (mesto), Surčin opština, Beograd

260.000 €

1.244 €/m²

209m² | 5 soba | uknjiženo
Vlasnik • Troeatažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Avala | 4zida.rs
Avala | 4zida.rs
Avala | 4zida.rs
Avala | 4zida.rs
Avala | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
19
Logo agencije

Avala

Voždovac opština, Beograd

300.000 €

2.000 €/m²

150m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 20 a • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Barajevo (mesto) | 4zida.rs
Barajevo (mesto) | 4zida.rs
Barajevo (mesto) | 4zida.rs
Barajevo (mesto) | 4zida.rs
Barajevo (mesto) | 4zida.rs
Top
20
Logo agencije

Barajevo (mesto)

Barajevo opština, Beograd

459.000 €

998 €/m²

460m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 10 a • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 11.05.2026.
Živkovićeva | 4zida.rs
Živkovićeva | 4zida.rs
Živkovićeva | 4zida.rs
Živkovićeva | 4zida.rs
Živkovićeva | 4zida.rs
Top
26

Živkovićeva

Baljevac, Obrenovac opština, Beograd

55.000 €

663 €/m²

83m² | 2 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Mihajla Bate Paskaljevića | 4zida.rs
Mihajla Bate Paskaljevića | 4zida.rs
Mihajla Bate Paskaljevića | 4zida.rs
Mihajla Bate Paskaljevića | 4zida.rs
Mihajla Bate Paskaljevića | 4zida.rs
Top
28
Logo agencije

Mihajla Bate Paskaljevića

Draževac, Obrenovac opština, Beograd

72.000 €

439 €/m²

164m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 10 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Krnjača | 4zida.rs
Krnjača | 4zida.rs
Krnjača | 4zida.rs
Krnjača | 4zida.rs
Krnjača | 4zida.rs
Top
26

Krnjača

Palilula opština, Beograd

1.370.000 €

1.793 €/m²

764m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 12 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Lole Ribara | 4zida.rs
Lole Ribara | 4zida.rs
Lole Ribara | 4zida.rs
Lole Ribara | 4zida.rs
Lole Ribara | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
14

Lole Ribara

Železnik, Čukarica opština, Beograd

420.000 €

977 €/m²

430m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 7 a • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 11.05.2026.
Novi Grad | 4zida.rs
Novi Grad | 4zida.rs
Novi Grad | 4zida.rs
Novi Grad | 4zida.rs
Novi Grad | 4zida.rs
Top
23
Logo agencije

Novi Grad

Centar, Zemun opština, Beograd

969.000 €

2.707 €/m²

358m² | 10 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 860 m² • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Dragiše Aleksića | 4zida.rs
Dragiše Aleksića | 4zida.rs
Dragiše Aleksića | 4zida.rs
Dragiše Aleksića | 4zida.rs
Dragiše Aleksića | 4zida.rs
Top
17

Dragiše Aleksića

Vranić, Barajevo opština, Beograd

90.000 €

500 €/m²

180m² | 4 sobe | u procesu uknjižavanja
Vlasnik • Dvoetažna • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 10.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
3456

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja kuća Beograd

54 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju kuća, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju kuća Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena kuća — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 1469 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd